Postępowanie zakończone 2026-07-22
B/14/2026 - Remont toalet na wszystkich kondygnacjach – Dom Studenta Mrowisko
UNIWERSYTET OPOLSKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00327941
- Zamawiający
- UNIWERSYTET OPOLSKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-22
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny B-14-2026 - SWZ z załącznikami.zip
- Przedmiar B-14-2026 - Załącznik nr 1.1 - OPZ/Przedmiar robót.pdf
- STWiOR B-14-2026 - Załącznik nr 1.1 - OPZ/STWiOR remont toalet.pdf
- SWZ B-14-2026 - SWZ.docx
- Wzór umowy B-14-2026 - Załącznik nr 3 - Projekt umowy - akceptacja ZOP.docx
- Formularz B-14-2026 - Załącznik nr 1 - FORMULARZ OFERTOWY.docx
- Ogłoszenie B-14-2026 - Ogłoszenie o zamówieniu - OPUBLIKOWANE.pdf
- Inny B-14-2026 - Załącznik nr 1.1 - OPZ/rys poglądowy zespół sanitariatów typ II.pdf
- Inny B-14-2026 - Załącznik nr 1.1 - OPZ/rys poglądowy zespół sanitariatów typ I.pdf
- Inny B-14-2026 - Załącznik nr 2 - Ośw. o niepodleganiu wykl. i spełn war udziału.docx
- Inny B-14-2026 - Załącznik nr 4 - Zobowiązanie podmiotu.docx
- Inny B-14-2026 - Załącznik nr 5 - Wykaz osób.docx
- Inny B-14-2026 - Załącznik nr 6 - Ośw. z art 117 ust 4 Pzp.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: UNIWERSYTET OPOLSKI
- B/12/2026/A - Malowanie klatki schodowej i holu w budynku Domu Studenta „Niechcic”.
- B/15/2026/A - Remont w Collegium Iuridicum – hol przed aulą 5.18 oraz remont w Collegium Salutis Humanae - wymiana okien oraz montaż rolet.
- U/18/2026 Opracowanie dokumentacji projektowej dla różnych przedsięwzięć budowlanych Uniwersytetu Opolskiego .
- B/12/2026 - Remont pomieszczeń Wydziału Ekonomicznego oraz malowanie klatki schodowej i holu w budynku Domu Studenta „Niechcic”
- B/15/2026 - Remont w Collegium Iuridicum – hol przed aulą 5.18 oraz remont w Collegium Salutis Humanae - wymiana okien oraz montaż rolet.