Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-15
B/15/2026/A - Remont w Collegium Iuridicum – hol przed aulą 5.18 oraz remont w Collegium Salutis Humanae - wymiana okien oraz montaż rolet.
UNIWERSYTET OPOLSKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414862
- Zamawiający
- UNIWERSYTET OPOLSKI
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Opole, pow. Opole, woj. opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 450 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny B-15-2026-A SWZ z załącznikami.zip
- Przedmiar B-15-2026-A Załącznik nr 1.1 - cz. 1 - OPZ - hol na IV p. Coll Iuridicum/Przedmiar robót C Iuridicum Remont holu IVp.pdf
- Przedmiar B-15-2026-A Załącznik nr 1.1 - cz. 1 - OPZ - hol na IV p. Coll Iuridicum/Załącznik nr 1.1 OPZ.docx
- Przedmiar B-15-2026-A Załącznik nr 1.2 - OPZ - cz. 2 - wymiana okien + rolety - CSH/OPZ CSH okna + rolety.docx
- Przedmiar B-15-2026-A Załącznik nr 1.2 - OPZ - cz. 2 - wymiana okien + rolety - CSH/Przedmiar CSH okna.pdf
- STWiOR B-15-2026-A Załącznik nr 1.1 - cz. 1 - OPZ - hol na IV p. Coll Iuridicum/ST 00 STWiOR Ogólny_C Iuridicum - Remont hol na IV p.pdf
- STWiOR B-15-2026-A Załącznik nr 1.1 - cz. 1 - OPZ - hol na IV p. Coll Iuridicum/ST 01 STWiOR Roboty malarskie_C Iuridicum - Remont hol na IV p.pdf
- STWiOR B-15-2026-A Załącznik nr 1.1 - cz. 1 - OPZ - hol na IV p. Coll Iuridicum/ST 02 STWiOR_Roboty_elektryczne_C Iuridicum - Remont hol na IV p.pdf
- STWiOR B-15-2026-A Załącznik nr 1.2 - OPZ - cz. 2 - wymiana okien + rolety - CSH/STWiORB CSH okna.pdf
- SWZ B-15-2026-A SWZ.pdf
- Wzór umowy B-15-2026-A Załącznik nr 3 - projekt umowy.docx
- Formularz B-15-2026-A Załącznik nr 1 Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie B-15-2026-A Ogłoszenie o zamówieniu - OPUBLIKOWANE.pdf
- Inny B-15-2026-A Załącznik nr 1.1 - cz. 1 - OPZ - hol na IV p. Coll Iuridicum/rzut hol IV przy klatce schodowej.pdf
- Inny B-15-2026-A Załącznik nr 1.1 - cz. 1 - OPZ - hol na IV p. Coll Iuridicum/rzut hol przed aulą 5_18.pdf
- Inny B-15-2026-A Załącznik nr 2 Oświadczenie dotyczace podstaw wykluczenia.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 450 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 12 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP