Postępowanie zakończone 2026-08-21
Budowa drogi dojazdowej do miejskiej oczyszczalni ścieków w Nysie
Gmina Nysa
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00374332
- Zamawiający
- Gmina Nysa
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Nysa, pow. nyski, woj. opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 60 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. Specyfikacja warunków zamówienia.pdf
- Wzór umowy 4. Wzór umowy.pdf
- Formularz 5. Formularz oferty z załącznikami (zał. nr 3-9 do SWZ).docx
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane w BZP.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia.zip
- Przedmiar 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Przedmiar/Przedmiar Droga na Oczyszczalnie.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Dokumenty/ZUD - opinia_protokol_narady_odpisGK.6630.212.2024.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Dokumenty/ZUD - Protokół z narady dodatkowej odpis GK.6630.212.2024.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Dokumenty/ZUD - Protokół z narady odpis GK.6630.212.2024.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Dokumenty/ZUD - Protokół z narady odpis - kanalzacja technologiczna GK.6630.8.2025.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Projekt/Opis branży drogowej.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Projekt/Opis kanalizacji technologcznej.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Projekt/Opis PZT.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Projekt/Opis sanitarny - kanalizaja deszczowa.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Projekt/Organizacja ruchu - opis techniczny.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Projekt/PZT 1z3.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Projekt/PZT 2z3.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Projekt/PZT 3z3.pdf
- STWiOR 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Specyfikacja techniczna/Specyfikacja techniczna.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Dokumenty/AKWA - Uzgodnienie kanalizacji deszczowej.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Dokumenty/Bioz.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Dokumenty/Gmina Nysa - Decyzja środowiskowa.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Dokumenty/Operat terenowo-prawny.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Dokumenty/PGW WP - warunki techniczne.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Dokumenty/Powiat - zatwierdzenie geometrii drogi do oczyszczalni.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Dokumenty/TAURON - warunki techniczne - NIE AKTUALNE.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Dokumenty/Wody Polskie - Decyzja wodno-prawna.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Dokumenty/Wody Polskie - Operat wodno-prawny.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Dokumenty/Wody Polskie - Opinia Dyrektora RZGW Wrocław.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Dokumenty/Wody Polskie - uzgodnienie z projektem.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Dokumenty/Zatwierdzenie stałej organizacji ruchu.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Dokumenty/zrid.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Projekt/Organziacja ruchu - Plan orientacyjny.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Projekt/Organziacja ruchu - Schemat oznakowania.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Projekt/Proponowany przebieg drogi.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Projekt/Rys. 1 - Przekroje konstrukcyjne drogi.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Projekt/Rys. 2.1 - Wylot nr 2 - zbrojenie wylotu.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Projekt/Rys. 2.2 - Wylot nr 2 - zbrojenie wylotu.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Projekt/Rys. 2 - Niweleta drogi i kanalizacji deszczowej.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Projekt/Rys. 2 - Wylot nr 2.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Projekt/Ryst 1T - Kanały technologiczne.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Projekt/Zestawienia materiałów i robót budowlanych.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Projekt - dr do oczyszczalni/Projekt/Zmiany w dotychczasowej infrastrukturze - DAJEMY TO CZY NIE.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 60 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP