Postępowanie zakończone 2026-08-17
Budowa drogi w Niwnicy – dz. nr 455 i 478
Gmina Nysa
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00372926
- Zamawiający
- Gmina Nysa
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Niwnica, pow. nyski, woj. opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. Specyfikacja warunków zamówienia.pdf
- Wzór umowy 4. Wzór umowy (zał. nr 2 do SWZ).pdf
- Formularz 5. Formularz oferty z załacznikami (zał. nr 3-9 do SWZ).docx
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu zamieszczone w BZP.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ).zip
- Przedmiar 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 455/DROGA NIWNICA PRZEDMIAR 2026.pdf
- Przedmiar 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/KI-DR_Niwnica Przedmiar.pdf
- Przedmiar 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/PR_Niwnica_dr_KD_20241223.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 455/2 pzt.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 455/DR NIWNICA pzt 2026.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/01_NIW-PZT/NIW-PZT_czesc_rysunkowa/NIW-I/NIW-PZT_KD.dwg
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/01_NIW-PZT/NIW-PZT_czesc_rysunkowa/NIW-PZT.dwg
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/01_NIW-PZT/NIW-PZT_czesc_rysunkowa/NIW-PZT.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/01_NIW-PZT/NIW-PZT_czesc_rysunkowa/NIW-PZT.txt
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/01_NIW-PZT/NIW_PZT-OPIS_TECHNICZNY.docx
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/01_NIW-PZT/NIW_PZT-OPIS_TECHNICZNY.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/01_NIW-PZT/NIW_PZT-STR_TYT.docx
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/01_NIW-PZT/NIW_PZT-STR_TYT.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/02_NIW-PAB/NIW_PAB-OPIS_TECHNICZNY.docx
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/02_NIW-PAB/NIW_PAB-OPIS_TECHNICZNY.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/02_NIW-PAB/NIW_PAB-STRONA_TYTULOWA.docx
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/02_NIW-PAB/NIW_PAB-STRONA_TYTULOWA.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/02_NIW-PAB/NK-PAB_czesc_rysunkowa/PROFILE_KD_PAB-P.01.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/02_NK-PROJEKT_TECHNICZNY/NIW_PT-OPIS_TECHNICZNY.docx
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/02_NK-PROJEKT_TECHNICZNY/NIW_PT-OPIS_TECHNICZNY.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/02_NK-PROJEKT_TECHNICZNY/NIW_PT-STRONA_TYTULOWA.docx
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/02_NK-PROJEKT_TECHNICZNY/NIW_PT-STRONA_TYTULOWA.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/02_NK-PROJEKT_TECHNICZNY/NIW-PT_uzgodnienia_formalno_prawne/NIW-PZT_20241203-104348-746.WithClause.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/02_NK-PROJEKT_TECHNICZNY/NIW-PT_uzgodnienia_formalno_prawne/opinia_protokol_narady_odpisGK.6630.211.2024.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/03_NK-PROJEKT_WYKONAWCZY/01_PW-S/BIOZ PW.docx
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/03_NK-PROJEKT_WYKONAWCZY/01_PW-S/BIOZ PW.docx.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/03_NK-PROJEKT_WYKONAWCZY/01_PW-S/II_BIOZ_.docx.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/03_NK-PROJEKT_WYKONAWCZY/01_PW-S/III_WARUNKI_UZGODNIENIA.docx.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/03_NK-PROJEKT_WYKONAWCZY/01_PW-S/PW_NIWNICA.docx
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/03_NK-PROJEKT_WYKONAWCZY/01_PW-S/PW_NIWNICA.docx.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/03_NK-PROJEKT_WYKONAWCZY/01_PW-S/PW-S_czesc_rysunkowa/01_studnie betonowe 1000.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/03_NK-PROJEKT_WYKONAWCZY/01_PW-S/PW-S_czesc_rysunkowa/02_Studnia_600_PW.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/03_NK-PROJEKT_WYKONAWCZY/01_PW-S/PW-S_czesc_rysunkowa/03_wpust uliczny.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/03_NK-PROJEKT_WYKONAWCZY/01_PW-S/PW-S_czesc_rysunkowa/04_Zabezpieczenie kabli.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/03_NK-PROJEKT_WYKONAWCZY/01_PW-S/PW-S_czesc_rysunkowa/NIWNICA_PZT_KD_PW_PLOT.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/03_NK-PROJEKT_WYKONAWCZY/01_PW-S/PW-S_czesc_rysunkowa/PROFILE_KD.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/03_NK-PROJEKT_WYKONAWCZY/01_PW-S/PW-strona_tytulowa.docx
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/03_NK-PROJEKT_WYKONAWCZY/01_PW-S/PW-strona_tytulowa.docx.pdf
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/04_NK-SPECYFIKACJE_TECHNICZNE/02_ST-S/ST_NIWNICA.docx
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/04_NK-SPECYFIKACJE_TECHNICZNE/02_ST-S/ST_NIWNICA.docx.pdf
- STWiOR 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 455/6 SST.pdf
- STWiOR 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/04_NK-SPECYFIKACJE_TECHNICZNE/01_ST-DR/ST_DR_Niwnica.docx
- STWiOR 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/04_NK-SPECYFIKACJE_TECHNICZNE/01_ST-DR/ST_DR_Niwnica.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 455/1 DROGA NIWNICA.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 455/3 profil.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 455/7 mapa do celów proj.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/01_NIW-PZT/NIW-PZT_czesc_rysunkowa/I-przyslane/wezly_KD.dwg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/01_NIW-PZT/NIW-PZT_czesc_rysunkowa/NIW-niweleta/NIWniw_TRASA.dwg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/01_NIW-PZT/NIW-PZT_czesc_rysunkowa/NIW_plan_orientacyjny.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/01_NIW-PZT/NIW-PZT_czesc_rysunkowa/NIW-PZT/Niwnica_mdcp.dwg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/01_NIW-PZT/NIW-PZT_czesc_rysunkowa/PlotCfgs/DWG to PDF-JHA3.pc5
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/02_NIW-PAB/NK-PAB_czesc_rysunkowa/1D.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/02_NIW-PAB/NK-PAB_czesc_rysunkowa/2D-1.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/02_NIW-PAB/NK-PAB_czesc_rysunkowa/2D-2.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/02_NIW-PAB/NK-PAB_czesc_rysunkowa/3D.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/03_NK-załączniki projektu budowlanego/1_NIW_powiat_konserwator_zabytkow.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/03_NK-załączniki projektu budowlanego/2_NIWNICAakwa_warunki_techniczne.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/03_NK-załączniki projektu budowlanego/3_UGNysa_WGiGG-Niwnica.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/03_NK-załączniki projektu budowlanego/4_NIW_BIOZ.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/03_NK-załączniki projektu budowlanego/5-NIW-Opinia_geotechniczna.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/03_NK-załączniki projektu budowlanego/NIW_BIOZ.docx
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/03_NK-załączniki projektu budowlanego/NIW_OUiP-STR_TYT.docx
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/01_NIW-PROJEKT_BUDOWLANY/03_NK-załączniki projektu budowlanego/NIW_OUiP-STR_TYT.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/02_NK-PROJEKT_TECHNICZNY/NIW-PT_czesc_rysunkowa/1D-T.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/02_NK-PROJEKT_TECHNICZNY/NIW-PT_czesc_rysunkowa/2D-T.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/02_NK-PROJEKT_TECHNICZNY/NIW-PT_czesc_rysunkowa/3D-T_1.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/02_NK-PROJEKT_TECHNICZNY/NIW-PT_czesc_rysunkowa/3D-T_2.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/02_NK-PROJEKT_TECHNICZNY/NIW-PT_czesc_rysunkowa/3D-T-Tabela_robot_ziemnych.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/02_NK-PROJEKT_TECHNICZNY/NIW-PT_czesc_rysunkowa/4D-T-PlanTyczenia.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/02_NK-PROJEKT_TECHNICZNY/NIW-PT_czesc_rysunkowa/Niwnica_mdcp.dwg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/02_NK-PROJEKT_TECHNICZNY/NIW-PT_czesc_rysunkowa/Niwnica_mdcp.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/02_NK-PROJEKT_TECHNICZNY/NIW-PT_czesc_rysunkowa/Niwnica_mdcp.shx
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/02_NK-PROJEKT_TECHNICZNY/NIW-PT_czesc_rysunkowa/NIW-niweleta/NIWniw_TRASA.dwg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/02_NK-PROJEKT_TECHNICZNY/NIW-PT_czesc_rysunkowa/NIW-PlanTyczenia.dwg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/02_NK-PROJEKT_TECHNICZNY/NIW-PT_czesc_rysunkowa/NIW-PlanTyczenia.txt
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/02_NK-PROJEKT_TECHNICZNY/NIW-PT_czesc_rysunkowa/NIW-PZT/Niwnica_mdcp-SZARA.dwg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/02_NK-PROJEKT_TECHNICZNY/NIW-PT_czesc_rysunkowa/PlotCfgs/DWG to PDF-JHA3.pc5
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/03_NK-PROJEKT_WYKONAWCZY/01_PW-S/~$_DECYZJE_UZGODNIENIA.docx
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/03_NK-PROJEKT_WYKONAWCZY/01_PW-S/II_BIOZ_.docx
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/03_NK-PROJEKT_WYKONAWCZY/01_PW-S/III_WARUNKI_UZGODNIENIA.docx
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/03_NK-PROJEKT_WYKONAWCZY/01_PW-S/PW-S_czesc_rysunkowa/PROFILE_KD.dwg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/04_NK-SPECYFIKACJE_TECHNICZNE/01_ST-DR/ST_DR_Niwnica-STRONA_TYTULOWA.docx
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/04_NK-SPECYFIKACJE_TECHNICZNE/01_ST-DR/ST_DR_Niwnica-STRONA_TYTULOWA.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/04_NK-SPECYFIKACJE_TECHNICZNE/02_ST-S/ST-strona_tytulowa.docx
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (zał. nr 1 do SWZ)/dr niwnica 478/04_NK-SPECYFIKACJE_TECHNICZNE/02_ST-S/ST-strona_tytulowa.docx.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Nysa
- Remont boiska sportowego w Białej Nyskiej
- Budowa drogi w Sękowicach (dz. nr 179)
- Budowa świetlicy wiejskiej w Wierzbięcicach w ramach budowy budynku remizy strażackiej wraz z zapleczem rekreacyjno-socjalnym
- Budowa drogi dojazdowej do miejskiej oczyszczalni ścieków w Nysie
- Remont boiska sportowego w Konradowej