Postępowanie zakończone 2026-07-29
Budowa mostu przy ul. Kościuszki w Kluczborku
Gmina Kluczbork
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00342321
- Zamawiający
- Gmina Kluczbork
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ GM.271.17.2026.AS.zip
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Przedmiar SWZ GM.271.17.2026.AS/Zał._nr_7_do_SWZ/Przedmiary/Przedmiar robót-branża drogowy.pdf
- Przedmiar SWZ GM.271.17.2026.AS/Zał._nr_7_do_SWZ/Przedmiary/Przedmiar robót - Płyty żelbetowe przepustu'.pdf
- Projekt SWZ GM.271.17.2026.AS/Zał._nr_7_do_SWZ/DOKUMENTACJA DROGOWA/1. Metryka projektu PZT.pdf
- Projekt SWZ GM.271.17.2026.AS/Zał._nr_7_do_SWZ/DOKUMENTACJA Płyta Żelbetowa/Opis - projekt techniczny.pdf
- STWiOR SWZ GM.271.17.2026.AS/Zał._nr_7_do_SWZ/STWiOR_Płyta żelbetowa.pdf
- Wzór umowy SWZ GM.271.17.2026.AS/Zał._nr_6_do_SWZ_Wzór umowy.doc
- Formularz SWZ GM.271.17.2026.AS/Zał._nr_1_do_SWZ_Formularz_oferty.docx
- Inny SWZ GM.271.17.2026.AS/SWZ_GM.271.17.2026.AS.doc
- Inny SWZ GM.271.17.2026.AS/Zał._nr_2_do_SWZ_Wzor_oswiadczenia_o_nie_podleganiu_wykluczeniu.docx
- Inny SWZ GM.271.17.2026.AS/Zał._nr_3_do_SWZ_Wzor_oswiadczenia_o_spelnianiu_warunkow.docx
- Inny SWZ GM.271.17.2026.AS/Zał._nr_4_do_SWZ_Zobowiazanie_innego_podmiotu.doc
- Inny SWZ GM.271.17.2026.AS/Zał._nr_5_do_SWZ_Wykaz_osob.doc
- Inny SWZ GM.271.17.2026.AS/Zał._nr_7_do_SWZ/DOKUMENTACJA DROGOWA/10. Metryka załączniki.pdf
- Inny SWZ GM.271.17.2026.AS/Zał._nr_7_do_SWZ/DOKUMENTACJA DROGOWA/11. BIOZ.pdf
- Inny SWZ GM.271.17.2026.AS/Zał._nr_7_do_SWZ/DOKUMENTACJA DROGOWA/2. Oświadczenie.pdf
- Inny SWZ GM.271.17.2026.AS/Zał._nr_7_do_SWZ/DOKUMENTACJA DROGOWA/3. Opis do projektu zagospodarowania terenu.pdf
- Inny SWZ GM.271.17.2026.AS/Zał._nr_7_do_SWZ/DOKUMENTACJA DROGOWA/4.Plan orientacyjny.pdf
- Inny SWZ GM.271.17.2026.AS/Zał._nr_7_do_SWZ/DOKUMENTACJA DROGOWA/5. Projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Inny SWZ GM.271.17.2026.AS/Zał._nr_7_do_SWZ/DOKUMENTACJA DROGOWA/6. Metryka PAB.pdf
- Inny SWZ GM.271.17.2026.AS/Zał._nr_7_do_SWZ/DOKUMENTACJA DROGOWA/7. Oświadczenie PAB.pdf
- Inny SWZ GM.271.17.2026.AS/Zał._nr_7_do_SWZ/DOKUMENTACJA DROGOWA/8. Część opisowa do PAB.pdf
- Inny SWZ GM.271.17.2026.AS/Zał._nr_7_do_SWZ/DOKUMENTACJA DROGOWA/9. Przekroje i szczegóły konstrukcyjne.pdf
- Inny SWZ GM.271.17.2026.AS/Zał._nr_7_do_SWZ/DOKUMENTACJA Płyta Żelbetowa/RZUT ZBROJENIA PŁYTY FUNDAMENTOWEJ.pdf
- Inny SWZ GM.271.17.2026.AS/Zał._nr_7_do_SWZ/DOKUMENTACJA Płyta Żelbetowa/RZUT ZBROJENIA PŁYTY ZESPALAJĄCEJ.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Kluczbork
- Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Kujakowicach Górnych
- Zimowe utrzymanie ciągów pieszych oraz chodników w sezonie zimowym 2026/2027
- Rozbudowa remizy OSP w Łowkowicach
- Przebudowa bazy Magazynowej - Gminny Magazyn OLiOC- Magazyn w Kluczborku
- Budowa świetlicy kontenerowej w Żabińcu - Leśna przystań – miejsce integracji społecznej w oparciu o tradycję i ekologię