WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-16

D/57/2026/A Modernizacja systemu audio-video w 16 salach Wydziału Prawa i Administracji

UNIWERSYTET OPOLSKI

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00329917
Zamawiający
UNIWERSYTET OPOLSKI
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Opolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-16
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-08

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Inny D-57-2026-A Dokumentacja postępowania.zip
  • SWZ D-57-2026-A SWZ.pdf
  • Wzór umowy D-57-2026-A Załącznik nr 3 Projekt umowy.docx
  • Formularz D-57-2026-A Załącznik nr 1 Formularz ofertowy.docx
  • Ogłoszenie D-57-2026-A ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny D-57-2026-A Załącznik nr 1_1 - Specyfikacja asortymentowo-cenowa.xlsx
  • Inny D-57-2026-A Załącznik nr 1A OPZ.docx
  • Inny D-57-2026-A Załącznik nr 2 Oświadczenie dotyczace podstaw wykluczenia 2.docx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: UNIWERSYTET OPOLSKI