Postępowanie zakończone 2026-08-03
Dostawa sprzętu i oprogramowania infrastruktury informatycznej w celu podniesienia poziomu cyberbezpieczeństwa w Wodociągach i Kanalizacji „AKWA” Sp. z o.o. w Nysie
WODOCIĄGI I KANALIZACJA "AKWA" SP. Z O.O.
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00361608
- Zamawiający
- WODOCIĄGI I KANALIZACJA "AKWA" SP. Z O.O.
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Nysa, pow. nyski, woj. opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 27.AKWA.2026 SWZ.docx
- Wzór umowy załącznik nr 1 - PPU.docx
- Formularz załącznik nr 2 - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026.BZP 00361608.01.pdf
- Inny załącznik nr 3 - Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny załącznik nr 4 - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny załącznik nr 5 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny załącznik nr 6 - Oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej.docx
- Inny załącznik nr 7a - Wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia.docx
- Inny załącznik nr 7b - Wykaz dostaw.docx
- Inny załącznik nr 7c - Wykaz usług.docx
- Inny załącznik nr 8 - Oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 uPzp.doc
- Inny załącznik nr 9 do SWZ - OPZ.7z
- Projekt załącznik nr 9 do SWZ - OPZ/2. System monitorowania sieci przemysłowej.docx
- Inny załącznik nr 9 do SWZ - OPZ/10. System Backupu i Ochrony Danych.docx
- Inny załącznik nr 9 do SWZ - OPZ/11. Przełącznik sieciowy, typ 1.docx
- Inny załącznik nr 9 do SWZ - OPZ/12. Urządzenie sieciowe.odt
- Inny załącznik nr 9 do SWZ - OPZ/13. Usługa wdrożenia systemu do zarządzania podatnościami i aktualizacjami.docx
- Inny załącznik nr 9 do SWZ - OPZ/14. Wdrożenie usługi katalogowej.docx
- Inny załącznik nr 9 do SWZ - OPZ/15. Usługa wdrożenia systemu PAM.docx
- Inny załącznik nr 9 do SWZ - OPZ/16. Oprogramowanie MFA.docx
- Inny załącznik nr 9 do SWZ - OPZ/17. Usługa segmentacji i rekonfiguracji sieci.docx
- Inny załącznik nr 9 do SWZ - OPZ/18. Usługa wdrożenia platformy backupu.docx
- Inny załącznik nr 9 do SWZ - OPZ/19. Usługa wdrożenia systemu klasy SIEM v2.docx
- Inny załącznik nr 9 do SWZ - OPZ/1. Centralna platforma monitoringu infrastruktury IT i OT.docx
- Inny załącznik nr 9 do SWZ - OPZ/20. Usługa wdrożenia systemu monitoringu IT.OT.docx
- Inny załącznik nr 9 do SWZ - OPZ/21. Wdrożenie SZBI oraz SZCD z audytem i BCP.DRP.docx
- Inny załącznik nr 9 do SWZ - OPZ/3. System klasy PAM dla infrastruktury IT.OT.docx
- Inny załącznik nr 9 do SWZ - OPZ/4. System Pamięci Masowej All-Flash NVMe.docx
- Inny załącznik nr 9 do SWZ - OPZ/5. System uwierzytelniania wieloskładnikowego (MFA).docx
- Inny załącznik nr 9 do SWZ - OPZ/6. System Vulnerability.Patch Management dla środowiska ITOT.docx
- Inny załącznik nr 9 do SWZ - OPZ/7. Serwer Backup.docx
- Inny załącznik nr 9 do SWZ - OPZ/8. Pojedynczy serwer wirtualizacyjny wraz z szafą rack 42U.docx
- Inny załącznik nr 9 do SWZ - OPZ/9. Serwer klastra wirtualizacyjnego wraz z szafą rack 42U.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP