Postępowanie zakończone 2026-06-05
Dostawa urządzeń i sprzętu medycznego dla projektu „Zintegrowany rozwój systemu opieki kardiologicznej poprzez modernizację (...)” w ramach Inwestycji D1.1.1-KPOD.07.02-IP.10-001/25
116 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W OPOLU
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00265161
- Zamawiający
- 116 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W OPOLU
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-05
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ ZP-08-2026 z dn. 28.05.2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 5- Wzór umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz oferty.docx
- Inny 2026_BZP 00265161_01.pdf
- Inny Informacja z otwarcia ofert ZP-08-2026.pdf
- Inny Kwota przeznaczona ZP-08-2026.pdf
- Inny Wyjaśnienia treści ZP-08-2026 z dn. 02.06.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Ośw. przedmiot zamówienia_brak obowiązku rejestracji.docx
- Inny Załącznik nr 11 - Ośw. Wykonawcy - realizacja zasady DNSH.docx
- Inny Załącznik nr 2A – Zadanie Nr 1 Aparat EKG.doc
- Inny Załącznik nr 2B – PO ZMANIE Zadanie nr 2 Holtery EKG; Holtery ciśnieniowe.doc
- Inny Załącznik nr 2B – Zadanie nr 2 Holtery EKG; Holtery ciśnieniowe.doc
- Inny Załącznik nr 3 - Ośw. o przedmiocie zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Ośw. art.125 - podstawy wykluczenia, uwzględniające przesłanki wykluczenia z art. 7 ust. 1 ustawy pwaU.docx
- Inny Załącznik nr 6 - Ośw. Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.docx
- Inny Załącznik nr 7 - Ośw. grupa kapitałowa.docx
- Inny Załącznik nr 8 - Ośw. o aktualności informacji, o których mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.docx
- Inny Załącznik nr 9 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP