Postępowanie zakończone
Modernizacja boiska do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią oraz rozbudowa infrastruktury sportowej w Parku Miejskim
Gmina Kluczbork
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00243801
- Zamawiający
- Gmina Kluczbork
- Główny kod CPV
- 45111291-4 — Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
- Miejsce wykonania robót
- Opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- —
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 30.12.2025.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 05.02.26.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia10 22.04.26 .pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia11 29.04.2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia12 29.04.26.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 15.01.26.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 19.02.26.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 20.01.26.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 21.01.26.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia7 05.03.26.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia8 18.03.26.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia9 07.04.26.pdf
- Ogłoszenie Zmiana Ogłoszenia o zamówieniu 12.01.26.pdf
- Inny 20260119 pełnomocnictwo.pdf
- Inny 20260120 odwołanie.pdf
- Inny Informacja o kwocie w trybie art. 222 ust. 4 Pzp.pdf
- Inny INFORMACJA z otwarcia ofert w trybie art. 222 ust. 5 Pzp.docx
- Inny odpis KRS.pdf
- Inny SWZ Modernizacja boiska.zip
- Inny Unieważnienie postępowania 14.05.26.pdf
- Inny Wezwanie do przyłączenia do postępowania odwoławczego.docx
- Inny Wyjaśnienie SWZ 12.01.2026 r.docx
- Inny Wyjaśnienie SWZ 15.01.2026 r.docx
- Inny Wyjaśnienie SWZ3 20.01.2026 r.docx
- Inny Wyjaśnienie SWZ4 29.04.2026 r.docx
- Inny Zmiana SWZ10 22.04.26.doc
- Inny Zmiana SWZ1 12.01.2026.zip
- Inny Zmiana SWZ11 29.04.26.doc
- Inny Zmiana SWZ12 29.04.26.zip
- Inny Zmiana SWZ 15.01.2026.zip
- Inny Zmiana SWZ3 20.01.2026.zip
- Inny Zmiana SWZ4 21.01.2026.doc
- Inny Zmiana SWZ5 05.02.26.doc
- Inny Zmiana SWZ6 19.02.26.doc
- Inny Zmiana SWZ7 05.03.26.doc
- Inny Zmiana SWZ8 18.03.26.doc
- Inny Zmiana SWZ9 07.04.26.doc
- Projekt SWZ Modernizacja boiska/Zał._nr_7 _do_SWZ_PFU/PFU SPORTOWA POLSKA poprawione.pdf
- SWZ SWZ Modernizacja boiska/SWZ_GM.271.4.2025.MC.pdf
- Wzór umowy SWZ Modernizacja boiska/Zał._nr_6_do_SWZ_Wzór umowy.doc
- Formularz SWZ Modernizacja boiska/Zał._nr_1_do_SWZ_Formularz_oferty.docx
- Inny SWZ Modernizacja boiska/SWZ_GM.271.4.2025.MC.doc
- Inny SWZ Modernizacja boiska/Zał._nr_2_do_SWZ_Wzor_oswiadczenia_o_nie_podleganiu_wykluczeniu.docx
- Inny SWZ Modernizacja boiska/Zał._nr_3_do_SWZ_Wzor_oswiadczenia_o_spelnianiu_warunkow.docx
- Inny SWZ Modernizacja boiska/Zał._nr_4_do_SWZ_Zobowiazanie_innego_podmiotu.doc
- Inny SWZ Modernizacja boiska/Zał._nr_5_do_SWZ_Wykaz_osob.doc
- Inny SWZ Modernizacja boiska/Zał. nr 8 do SWZ Wykaz robót.docx
- Inny Zmiana SWZ1 12.01.2026/PFU SPORTOWA POLSKA poprawione 2.pdf
- Inny Zmiana SWZ1 12.01.2026/Zmiana SWZ1 12.01.2026.doc
- Formularz Zmiana SWZ2 15.01.2026/Zał._nr_1_do_SWZ_Formularz_oferty zmieniony 15.01.2026.docx
- Inny Zmiana SWZ2 15.01.2026/PFU SPORTOWA POLSKA poprawione 15.01.2026 ze zmiana technologii.pdf
- Inny Zmiana SWZ2 15.01.2026/Zmiana SWZ2 15.01.2026.doc
- Inny Zmiana SWZ3 20.01.2026/PFU 20.01.2026.pdf
- Inny Zmiana SWZ3 20.01.2026/Zmiana SWZ3 20.01.2026.doc
- Formularz Zmiana SWZ12 29.04.26/Zał._nr_1_do_SWZ_Formularz_oferty zmieniony 29.04.2026.docx
- Inny Zmiana SWZ12 29.04.26/PFU 29.04.2026.pdf
- Inny Zmiana SWZ12 29.04.26/Zał._nr_5_do_SWZ_Wykaz_osob zmieniony 29.04.26.doc
- Inny Zmiana SWZ12 29.04.26/Zał._nr_6_do_SWZ_Wzór umowy zmiana 29.04.26.doc
- Inny Zmiana SWZ12 29.04.26/Zmiana SWZ12 29.04.26.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP