Postępowanie zakończone 2026-07-24
Modernizacja budynku dawnej Tułowiczanki wraz z utworzeniem przestrzeni aktywności społecznej na terenie Gminy Tułowice
Gmina Tułowice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332470
- Zamawiający
- Gmina Tułowice
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.docx
- Wzór umowy zał.nr 8 projektowane postanowienia umowy (003).docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa.zip
- Inny zał.nr 1 wzór formularza oferty.doc
- Inny zał.nr 2 wzór oświadczenia WykonawcyWykonawców o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału postępowaniu.doc
- Inny zał.nr 3 wzór zobowiązania i oświadczenia podmiotów do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów.doc
- Inny zał.nr 4 wzór oświadczenia wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.doc
- Inny zał.nr 5 wzór wykazu robót budowlanych.doc
- Inny zał.nr 6 wzór wykazu osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego.doc
- Inny zał.nr 7 wzór oświadczenia o grupie kapitałowej.doc
- Przedmiar Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/przedmiar - roboty budowlane i zieleń.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/przedmiar - roboty instalacyjne elektryczne.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/przedmiar - roboty instalacyjne sanitarne.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/!_Architektura/PB/OPIS tulowiczanka LAST ONE 2.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/!_Architektura/PW/opis_wykonawczy_tułowiczanka2.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/KONSTRUKCJA/24-023 - PT - RYSUNKI.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/KONSTRUKCJA/24-023 - Tułowiczanka - PT - Opis.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/opis tech - aneks wentylacja.odt
- Projekt Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/SANITARNE/opis tech.odt
- Projekt Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/SANITARNE/opis tech.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/SANITARNE/Przyłącze/Opis techniczny przyłącz.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/specyfikacje techniczne - roboty instalacyjne sanitarne.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/Tułowiczanka WLZ.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/Wyjasnienia do dokumentacji projektowo - wykonawczej.docx
- STWiOR Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/specyfikacje techniczne - roboty budowlane.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/!_Architektura/PB/A1_NP_Rzut przyziemia_Usprawnienia.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/!_Architektura/PB/A1_Rzut przyziemia.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/!_Architektura/PB/A2_Rzut dachu.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/!_Architektura/PB/A3_Elewacje.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/!_Architektura/PB/A4_Elewacja, przekrój.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/!_Architektura/PB/A5_Kolorystyka.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/!_Architektura/PB/A6_Kolorystyka2.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/!_Architektura/PB/mapa_super.jpg
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/!_Architektura/PB/OPIS INWENTARYZACJA.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/!_Architektura/PB/PZT_TUŁOWICE_final-Model.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/!_Architektura/PB/TUŁOWICE_WIZ1_ WARIANT 7.jpg
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/!_Architektura/PW/11_Posadzki.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/!_Architektura/PW/12_Rozwinięcia ścian 1.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/!_Architektura/PW/13_Rozwinięcia ścian 2.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/!_Architektura/PW/A10_Ścianka mobilna.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/!_Architektura/PW/A7_Zestawienie stolarki.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/!_Architektura/PW/A8_Elementy siłowni zewnętrznej.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/!_Architektura/PW/A9_Platforma dla niepełnosprawnych.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/!_Architektura/PW/Wyposażenie stałe_Tułowiczanka.ods
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/!_Architektura/PW/Z_Nasadzenia.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/!_Architektura/PW/Z_Niecka retencyjna.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/ELEKTRYCZNE/E-1.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/ELEKTRYCZNE/E-2.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/ELEKTRYCZNE/E-2 v2.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/ELEKTRYCZNE/E-3.1.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/ELEKTRYCZNE/E-3.2.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/ELEKTRYCZNE/E-4.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/ELEKTRYCZNE/E-5.1.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/ELEKTRYCZNE/E-5.2.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/ELEKTRYCZNE/E-5.3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/ELEKTRYCZNE/E-5.4.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/ELEKTRYCZNE/E-5.5.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/ELEKTRYCZNE/E-6.1.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/ELEKTRYCZNE/E-6.2.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/ELEKTRYCZNE/E-6.3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/ELEKTRYCZNE/E-6.4.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/ELEKTRYCZNE/E-6.5.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/ELEKTRYCZNE/E-7.1.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/ELEKTRYCZNE/E-7.2.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/ELEKTRYCZNE/E-7.3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/ELEKTRYCZNE/E-8.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/ELEKTRYCZNE/PT - ELEKTRYKA.doc
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/KONSTRUKCJA/100_Rzut fundamentów.dwg
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/KONSTRUKCJA/101_Rzut konstrukcji przyziemia i przekroje.dwg
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/KONSTRUKCJA/102_Zbrojenie ław i ścian fundamentowych - rzut i przekrój poziomy.dwg
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/KONSTRUKCJA/103_Zbrojenie ław i ścian fundamentowych - przekroje i widoki.dwg
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/KONSTRUKCJA/104_Zbrojenie ściany SC-001.dwg
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/KONSTRUKCJA/105_Zbrojenie ściany SC-002.dwg
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/KONSTRUKCJA/106_Zbrojenie płyty P-001.dwg
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/KONSTRUKCJA/107_Konstrukcja elementów stalowych.dwg
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/NW3-COMPACT-BD-H-2_600_600 aneks wentylacja.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/Projekt przyłącza wody i kanalizacji.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/SANITARNE/Analiza możliwości wykorzystania alternatywnych systemow%09zaopatrzenia w cieplo.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/SANITARNE/GOTOWE.dwg
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/SANITARNE/mapa_super.jpg
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/SANITARNE/OZC.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/SANITARNE/Przyłącze/S6.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/SANITARNE/Przyłącze/S7.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/SANITARNE/Przyłącze/S8.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/SANITARNE/Przyłącze/S9.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/SANITARNE/PZT_TUŁOWICE.bak
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/SANITARNE/PZT_TUŁOWICE.dwg
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/SANITARNE/PZT_TUŁOWICE.dwl
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/SANITARNE/S1.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/SANITARNE/S2.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/SANITARNE/S3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/SANITARNE/S4.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/SANITARNE/S5.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/SANITARNE/SAN.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/SANITARNE/THERM.pdf
- Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/projekt/specyfikacje techniczne - roboty elektryczne.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP