WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-28

„Modernizacja dróg powiatowych w Lewinie Brzeskim 1. Modernizacja drogi (...)nr 1508 O w m. LB - Etap I 2. Modernizacja drogi(...)nr 2152 O w m. LB 3. Remont skrzyżowania(...)DW 458 z DP 1508 O w LB”

Powiat Brzeski

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00334105
Zamawiający
Powiat Brzeski
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Opolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-28
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-09

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ- modernizacja dróg LB.docx
  • Ogłoszenie 09.07.2026 ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny załączniki do SWZ.7z
  • Przedmiar załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/3 PR/PR Lewin Brzeski Kościuszki akt 1.pdf
  • Przedmiar załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/Rondo/PRZEDMIAR LEWIN KOŚCIUSZKI DRO RONDO.pdf
  • Projekt załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.1 PW DRO Lewin ul. Kościuszki/4 PW LEWIN UL. KOŚCIUSZKI.pdf
  • Projekt załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/Lewin PM_opis.pdf
  • Projekt załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/4 ORD/ORD Lewin Brzeski Kościuszki.pdf
  • Projekt załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 2152 O/ORD DP 2152 O.pdf
  • STWiOR załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/5 SST/SST LEWIN BRZESKI.pdf
  • STWiOR załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 2152 O/SST - DP 2152 O Powstańców.pdf
  • Wzór umowy załączniki do SWZ/zał. nr 9 do SWZ - wzór umowy.docx
  • Formularz załączniki do SWZ/zał. nr 1 do SWZ formularz ofertowy.docx
  • Inny załączniki do SWZ/Karta gwarancyjna-załącznik do umowy.doc
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/1.1 Zgłoszenie DRO i KD/DP LEWIN BRZESKI ul. Kościuszki.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/1.2 Zgłoszenie ELE/DP LEWIN BRZESKI ul. Kościuszki branża elektryczna.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.1 PW DRO Lewin ul. Kościuszki/R 1_1 Orientacja ul Kościuszki.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.1 PW DRO Lewin ul. Kościuszki/R 2_1 PZT.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.1 PW DRO Lewin ul. Kościuszki/R 2_2 PZT.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.1 PW DRO Lewin ul. Kościuszki/R 2_3 PZT.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.1 PW DRO Lewin ul. Kościuszki/R 3_1 Przekroje.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/R 10_1 Schemat latarni.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/R 1_1 Orientacja ul Kościuszki.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/R 2_1 PZT.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/R 2_2 PZT.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/R 2_3 PZT.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/R 2_4 PZT.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/R 2_5 PZT.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/R 2_6 PZT.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/R 3_1 Schemat demontażu nn.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/R 3_2 Schemat przebudowy nn.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/R 4_1 Schemat przebudowy napow nn.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/R 4_2 Schemat demontażu nn.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/R 5_1 Schemat zabezp i przebudowy sieci kabl nn.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/R 6_1 Schemat zabezp sieci kabl Sn.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/R 7_1 Schemat ideowy oświetlenia.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/R 7_1 Schemat przebudowy ośw drogowego.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/R 8_2 Schemat ideowy oświetlenia.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/R 8_3 Schemat ideowy oświetlenia.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/R 8_4 Schemat ideowy oświetlenia.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/R 8_5 Schemat ideowy oświetlenia.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/R 8_6 Schemat ideowy oświetlenia.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/R 8_7 Schemat ideowy oświetlenia.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/R 8_8 Schemat ideowy oświetlenia.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/R 9_1 Schemat szafki sterowniczej.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/Tabela montażowa Lewin Brzeski Dom Handlowy OPZ90212.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/Tabela montażowa Lewin Brzeski Mickiewicza (OPZ90242).pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/2.3 PW ELE Lewin ul. Kościuszki/Tabela montażowa Lewin Brzeski Mleczarni (OPZ90242).pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 1508 O/6 Opinia geotechniczna/639_Lewin_062025_MS_GEOLOGIA CAŁOŚĆ.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 2152 O/Część opisowa.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 2152 O/Część rysunkowa/2152 O ul. Powstańców Śląskich Przekroje 3.1.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 2152 O/Część rysunkowa/2152 O ul. Powstańców Śląskich PZT 2.1.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 2152 O/Część rysunkowa/2152 O ul. Powstańców Śląskich PZT 2.2.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 2152 O/Część rysunkowa/2152 O ul. Powstańców Śląskich PZT 2.3.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/DP 2152 O/Część rysunkowa/LOKALIZACJA.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/Rondo/1 ZGŁOSZENIE LEWIN BRZESKI ZDW RONDO.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/Rondo/R 1_1 Orientacja.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/Rondo/R 2_1 PZT RONDO.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Dokumentacja projektowa/Rondo/R 3_1 Przekroje.pdf
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 10 do SWZ - OPZ, dokumentacja/Opis przedmiotu zamówienia.docx
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 11 do SWZ Kosztorys ofertowy - I etap DP1508 O.xlsx
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 12 do SWZ Kosztorys ofertowy - II etap DP 2152 O.xlsx
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 13 do SWZ Kosztorys ofertowy - III etap rondo.xlsx
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 2 do SWZ - oświadczenie z art. 125.docx
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 3 do SWZ - zobowiązanie podmiotu.docx
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 4 do SWZ - oświadczenie podmiotu.docx
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 5 do SWZ - ośw o przynalezności.docx
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 6 do SWZ - ośw o robotach.docx
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 7 do SWZ - wykaz robót.docx
  • Inny załączniki do SWZ/zał. nr 8 do SWZ - wykaz osób.docx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Powiat Brzeski