WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-07

Odbudowa kładki pieszo- rowerowej w Głuchołazach w systemie zaprojektuj i wybuduj

Gmina Głuchołazy

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00402960
Zamawiający
Gmina Głuchołazy
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Głuchołazy, pow. nyski, woj. opolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-09-07
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-21

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Projekt 3. Zał. nr 1 do SWZ - PFU.zip
  • SWZ 2. Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
  • Wzór umowy 5. Zał. nr 8 - Projektowane postanowienia Umowy w sprawie zamówienia publicznego (Wzór Umowy) .pdf
  • Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu w BZP.pdf
  • Inny 4. Zał. nr 2-7 do SWZ-Formularze edytowalne.docx
  • Inny 6. Zał. nr 9 do SWZ - Tabelaryczne zestawienie kosztów kładka pieszo-rowerowa.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - PFU, inne dokumenty/1. PFU Głuchołazy - Most - errata 4.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - PFU, inne dokumenty/dok. projektowa remontu kładki 2017/opis techniczny Kładka Głuchołazy 1.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - PFU, inne dokumenty/PFU do przetargu/PFU Głuchołazy - Most Huśtany - ver. ostateczna.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - PFU, inne dokumenty/dok. projektowa remontu kładki 2017/01_Orientacja.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - PFU, inne dokumenty/dok. projektowa remontu kładki 2017/02_Rysunek zestawczy Kładka Głuchołazy.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - PFU, inne dokumenty/dok. projektowa remontu kładki 2017/03_Szczegół zamocowania słupka.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - PFU, inne dokumenty/most huśtany_opinia techniczna Wojsko 11.2024.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - PFU, inne dokumenty/Opinia techniczna -kładka 10.2024 P. Opałka PLANBUD.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - PFU, inne dokumenty/PFU do przetargu/Zał. 1 Planowany przebieg odbudowy obiektu mostowego.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - PFU, inne dokumenty/PFU do przetargu/Zał. 2 Oświadczenie o dysponowaniu terenem.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - PFU, inne dokumenty/PFU do przetargu/Zał. 2 Oświadczenie o dysponowaniu terenem RODO.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - PFU, inne dokumenty/PFU do przetargu/Zał. 4. Mapa zasadnicza Głuchołazy 14-04-2025.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - PFU, inne dokumenty/PFU do przetargu/Zał. 5. Licencja_interesantGK.6642.1.817.2025.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
  • Do terminu składania ofert zostało 4 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP