Postępowanie zakończone 2026-08-05
Odbudowa po powodzi - remont budynku użyteczności publicznej i otoczenia przy ul. Wojska Polskiego 3 w Niemodlinie
Gmina Niemodlin
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00348774
- Zamawiający
- Gmina Niemodlin
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-05
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Część I SWZ_IDW_ul. Wojska Polskiego.pdf
- Wzór umowy Część II SWZ_Wzór umowy_ul. Wojska Polskiego.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Część III SWZ_OPZ.zip
- Inny Część I SWZ_Załączniki IDW.docx
- Przedmiar 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/04_PRZEDMIARY/01_BUDOWLANY_SANITARNY/260704_przedmiar robót Inwestorski Niemodlin.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/01_PZT/00_OPIS_PZT_NIEMODLIN_WP3.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/01_PZT/01_PZT_NIEMODLIN_WP3.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/01_PZT/okładka_PZT.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/00_OPIS DO PROJEKTU_AB_NIEMODLIN_WP3.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/01_BRANŻA KONSTRUKCYJNA/K-1.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/01_BRANŻA KONSTRUKCYJNA/K-2.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/01_BRANŻA KONSTRUKCYJNA/K-3_RZUT_SUTERENY_KONSTRUKCJA.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/01_BRANŻA KONSTRUKCYJNA/K-4_RZUT_PARTERU_KONSTRUKCJA.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/01_BRANŻA KONSTRUKCYJNA/K-5_RZUT_PIĘTRA_1_KONSTRUKCJA.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/01_BRANŻA KONSTRUKCYJNA/K-6_RZUT_PODDASZA_KONSTRUKCJA.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/02_BRANŻA SANITARNA/NIEMODLIN_PT_01_IS_WODA_SUTERENA.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/02_BRANŻA SANITARNA/NIEMODLIN_PT_02_IS_WODA_PARTER.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/02_BRANŻA SANITARNA/NIEMODLIN_PT_03_IS_WODA_PIĘTRO_1.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/02_BRANŻA SANITARNA/NIEMODLIN_PT_04_IS_KANALIZACJA_SUTERENA.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/02_BRANŻA SANITARNA/NIEMODLIN_PT_05_IS_KANALIZACJA_PARTER.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/02_BRANŻA SANITARNA/NIEMODLIN_PT_06_IS_KANALIZACJA_PIĘTRO_1.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/02_BRANŻA SANITARNA/NIEMODLIN_PT_07_IS_KANALIZACJA_PODDASZE.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/02_BRANŻA SANITARNA/NIEMODLIN_PT_08A_SCHEMAT_KOTŁOWNI.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/02_BRANŻA SANITARNA/NIEMODLIN_PT_08_IS_CO_SUTERENA.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/02_BRANŻA SANITARNA/NIEMODLIN_PT_09_IS_CO_PARTER.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/02_BRANŻA SANITARNA/NIEMODLIN_PT_10_IS_CO_PIĘTRO_1.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/02_BRANŻA SANITARNA/NIEMODLIN_PT_11_IS_WENTYLACJA_SUTERENA.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/02_BRANŻA SANITARNA/NIEMODLIN_PT_12_IS_WENTYLACJA_PARTER.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/02_BRANŻA SANITARNA/NIEMODLIN_PT_13_IS_WENTYLACJA_PIĘTRA_1.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/02_BRANŻA SANITARNA/NIEMODLIN_PT_14_IS_WENTYLACJA_PODDASZE.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/OPIS DO PROJEKTU TECHNICZNEGO_NIEMODLIN_WP3.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/03_SPECYFIKACJA TECHNICZNA/01_BUDOWLANA/SPECYFIKACJA TECHNICZNA BUDOWLANA_NIEMODLIN_WP3.pdf
- Projekt 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/07_AUDYT ENERGETYCZNY/Audyt_Niemodlin_1.pdf
- Projekt 02_PFU/1_1 PFU.pdf
- Projekt 02_PFU/1 Strona tytułowa PFU.pdf
- Projekt 02_PFU/2_1 Strona tytułowa PFU — TOM II KP.pdf
- Projekt 02_PFU/2_2 OPIS KONCEPCJA PFU.pdf
- Projekt 02_PFU/2 R 2_1 PZT.pdf
- STWiOR 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/03_SPECYFIKACJA TECHNICZNA/03_ELEKTRYKA/NIEMODLIN STWIOR.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/01_NIEMODLIN_WP3_RZUT_SUTERENY_IN.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/02_NIEMODLIN_WP3_RZUT_PARTERU_IN.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/03_NIEMODLIN_WP3_RZUT_PIĘTRA I-GO_IN.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/04_NIEMODLIN_WP3_RZUT PODDASZA_IN.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/05_NIEMODLIN_WP3_ELEWACJA PD-ZACH_IN.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/06_NIEMODLIN_WP3_ELEWACJA PD-WSCH_IN.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/07_NIEMODLIN_WP3_ELEWACJA PN-WSCH_IN.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/08_NIEMODLIN_WP3_ELEWACJA_PN-ZACH_IN.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/09_NIEMODLIN_WP3_RZUT_SUTERENY_AB.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/10_NIEMODLIN_WP3_RZUT_PARTERU_AB.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/11_NIEMODLIN_WP3_RZUT_PIĘTRA_1_AB.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/12_NIEMODLIN_WP3_RZUT_PODDASZA_AB.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/13_NIEMODLIN_WP3_RZUT_DACHU_AB.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/14_NIEMODLIN_WP3_RZUT_SUTERENY_WYPOSAŻENIE.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/15_NIEMODLIN_WP3_RZUT_PARTERU_WYPOSAŻENIE.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/16_NIEMODLIN_WP3_RZUT_PIĘTRA_1_WYPOSAŻENIE.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/17_NIEMODLIN_WP3_PRZEKRÓJ_A_A.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/18_NIEMODLIN_WP3_ZESTAWIENIE STOLARKI OKIENNEJ.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/19_NIEMODLIN_WPS_ZESTAWIENIE STOLARKI DRZWIOWEJ.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/20_NIEMODLIN_WP3_ELEWACJA PD-ZACH_AB.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/21_NIEMODLIN_WP3_ELEWACJA PD-WSCH_AB.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/22_NIEMODLIN_WP3_ELEWACJA PN-WSCH_AB.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/23_NIEMODLIN_WP3_ELEWACJA_PN-ZACH_AB.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/24_NIEMODLIN_WP3_ELEWACJA PD-ZACH_KOLOR_AB.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/25_NIEMODLIN_WP3_ELEWACJA PD-WSCH_KOLOR_AB.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/26_NIEMODLIN_WP3_ELEWACJA PN-WSCH_KOLOR_AB.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/27_NIEMODLIN_WP3_ELEWACJA_PN-ZACH_KOLOR_AB.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/01_PAB_PZT/02_PAB/okładka_PAB.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/03_BRANŻA_ELEKTRYCZNA/NIEMODLIN PTE E10.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/03_BRANŻA_ELEKTRYCZNA/NIEMODLIN PTE E11.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/03_BRANŻA_ELEKTRYCZNA/NIEMODLIN PTE E12.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/03_BRANŻA_ELEKTRYCZNA/NIEMODLIN PTE E13.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/03_BRANŻA_ELEKTRYCZNA/NIEMODLIN PTE E14.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/03_BRANŻA_ELEKTRYCZNA/NIEMODLIN PTE E15.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/03_BRANŻA_ELEKTRYCZNA/NIEMODLIN PTE E16.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/03_BRANŻA_ELEKTRYCZNA/NIEMODLIN PTE E17.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/03_BRANŻA_ELEKTRYCZNA/NIEMODLIN PTE E18.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/03_BRANŻA_ELEKTRYCZNA/NIEMODLIN PTE E19.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/03_BRANŻA_ELEKTRYCZNA/NIEMODLIN PTE E1.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/03_BRANŻA_ELEKTRYCZNA/NIEMODLIN PTE E20.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/03_BRANŻA_ELEKTRYCZNA/NIEMODLIN PTE E21.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/03_BRANŻA_ELEKTRYCZNA/NIEMODLIN PTE E22.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/03_BRANŻA_ELEKTRYCZNA/NIEMODLIN PTE E23.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/03_BRANŻA_ELEKTRYCZNA/NIEMODLIN PTE E24.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/03_BRANŻA_ELEKTRYCZNA/NIEMODLIN PTE E25.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/03_BRANŻA_ELEKTRYCZNA/NIEMODLIN PTE E26.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/03_BRANŻA_ELEKTRYCZNA/NIEMODLIN PTE E2.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/03_BRANŻA_ELEKTRYCZNA/NIEMODLIN PTE E3.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/03_BRANŻA_ELEKTRYCZNA/NIEMODLIN PTE E4.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/03_BRANŻA_ELEKTRYCZNA/NIEMODLIN PTE E5.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/03_BRANŻA_ELEKTRYCZNA/NIEMODLIN PTE E6.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/03_BRANŻA_ELEKTRYCZNA/NIEMODLIN PTE E7.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/03_BRANŻA_ELEKTRYCZNA/NIEMODLIN PTE E8.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/03_BRANŻA_ELEKTRYCZNA/NIEMODLIN PTE E9.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/Okładka_PT.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/02_PROJEKT TECHNICZNY/WYNIK OBLICZEŃ ELEKTRYCZNYCH STR. 38 OPISU.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/03_SPECYFIKACJA TECHNICZNA/02_SANITARNA/SPECYFIKACJA SUEKIENNICE IS_NIEMODLIN_WP3.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/04_PRZEDMIARY/02_ELEKTRYKA/NIEMODLIN BUDYNEK PRD E [7 2026] 1.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/05_DOKUMENTY/00_DECYZJA_Pozwolenie na budowę -z prawomocnością.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/05_DOKUMENTY/01_BADANIA HYDRANTU/LOKALIZACJA HYDRANTU ZEWNĘTRZNEGO.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/05_DOKUMENTY/01_BADANIA HYDRANTU/Protokół badania hydrantu.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/05_DOKUMENTY/01_BADANIA HYDRANTU/Protokół badań wydajności WOJSKA POLSKIEGO.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/05_DOKUMENTY/02_KONSERWATOR/ZALECENIA KONSERWATORSKIE.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/05_DOKUMENTY/03_EKSPERTYZA_PPOŻ/KW PSP Skan_20251103.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/05_DOKUMENTY/03_EKSPERTYZA_PPOŻ/Post 1 KWPSP_2025.11.27.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/05_DOKUMENTY/03_EKSPERTYZA_PPOŻ/Post 2 KWPSP_2025.11.27.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/06_OCENA STANU TECHNICZNEGO/01_OPIS/01_OPIS_DO_OCENY_STANU_ISTNIEJĄCEGO_NIEMODLIN_WP3.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/06_OCENA STANU TECHNICZNEGO/02_RYSUNKI/01_NIEMODLIN_WP3_RZUT_SUTERENY_IN.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/06_OCENA STANU TECHNICZNEGO/02_RYSUNKI/02_NIEMODLIN_WP3_RZUT_PARTERU_IN.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/06_OCENA STANU TECHNICZNEGO/02_RYSUNKI/03_NIEMODLIN_WP3_RZUT_PIĘTRA I-GO_IN.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/06_OCENA STANU TECHNICZNEGO/02_RYSUNKI/04_NIEMODLIN_WP3_RZUT PODDASZA_IN.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/06_OCENA STANU TECHNICZNEGO/02_RYSUNKI/05_NIEMODLIN_WP3_ELEWACJA PD-ZACH_IN.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/06_OCENA STANU TECHNICZNEGO/02_RYSUNKI/06_NIEMODLIN_WP3_ELEWACJA PD-WSCH_IN.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/06_OCENA STANU TECHNICZNEGO/02_RYSUNKI/07_NIEMODLIN_WP3_ELEWACJA PN-WSCH_IN.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/06_OCENA STANU TECHNICZNEGO/02_RYSUNKI/08_NIEMODLIN_WP3_ELEWACJA_PN-ZACH_IN.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/06_OCENA STANU TECHNICZNEGO/03_DOKUMENTACJA FOTOGRAFICZNA/02_DOKUMENTACJA FOTOGRAFICZNA NIEMODLIN.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/06_OCENA STANU TECHNICZNEGO/03_DOKUMENTACJA FOTOGRAFICZNA/03_DOKUMENTACJA FOTOGRAFICZNA NIEMODLIN_POWÓDZ.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/06_OCENA STANU TECHNICZNEGO/okładka_Stanu technicznego budynku.pdf
- Inny 01_DOKUMENTACJA PROJKEKTOWA/07_AUDYT ENERGETYCZNY/Adobe Scan 4 gru 2025 (1).pdf
- Inny 02_PFU/2 R 1_1 Orientacja.pdf
- Inny 02_PFU/3 PR_ Nadzieja.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP