Postępowanie zakończone 2026-08-04
Posiłek w domu i w szkole - usługi remontowo-adaptacyjne w stołówce lub pomieszczeniu przeznaczonym do spożywania posiłków
ADMINISTRACJA OŚWIATY W KLUCZBORKU
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00351938
- Zamawiający
- ADMINISTRACJA OŚWIATY W KLUCZBORKU
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-04
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-20
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny TEC.362.7.2026-SWZ.7z
- SWZ TEC.362.7.2026-SWZ/SWZ_Stołówki.pdf
- Wzór umowy TEC.362.7.2026-SWZ/Zał._nr_5_do_SWZ_Wzór umowy.doc
- Formularz TEC.362.7.2026-SWZ/Zał._nr_1_do_SWZ_Formularz_oferty.docx
- Inny TEC.362.7.2026-SWZ/Zał._nr_2_do_SWZ_Wzor_oswiadczenia_o_nie_podleganiu_wykluczeniu.docx
- Inny TEC.362.7.2026-SWZ/Zał._nr_3_do_SWZ_Wzor_oswiadczenia_o_spelnianiu_warunkow.docx
- Inny TEC.362.7.2026-SWZ/Zał._nr_4_do_SWZ_Zobowiazanie_innego_podmiotu.doc
- Inny TEC.362.7.2026-SWZ/Zał._nr_6 opis przedmiotu zam 16.07.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP