Postępowanie zakończone 2026-08-18
Prace budowlano-konserwatorskie przy drewnianej klatce schodowej Domu Pomocy Społecznej w Gierałcicach
Powiat Kluczborski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00374906
- Zamawiający
- Powiat Kluczborski
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Gierałcice
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 09 Zał. nr 9 Przedmiar.pdf
- STWiOR 08 Zał. nr 8 STWiOR DPS Gierałcice.docx
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy 05 Zał. nr 5 Projekt umowy.docx
- Formularz 01 Zał. nr 1 Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 02 Zał. nr 2 Oświadczenie dot. przesłanek wykluczenia i spełniania warunków.doc
- Inny 03 Zał. nr 3 Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
- Inny 04 Zał. nr 4 Wykaz osob.doc
- Inny 06 Zał. nr 6 Dokumentacja projektowa.pdf
- Inny 07 Zał. nr 7 pozwolenie konserwatorskie.pdf
- Inny SWZ.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiat Kluczborski
- Budowa Centrum Wsparcia Rodzin przy ul. Jagiellońskiej w Kluczborku III postępowanie
- Przebudowa dr. powiatowej nr 2106 O na odcinku o dł. 192,29 m (od km 0+040,35 do km 0+232,64) wraz z rozbiórką oraz budową przepustu (JNI 01018579) zlokal. w km 0+178,5 nad ciekiem Stara Stobrawa
- Budowa Centrum Wsparcia Rodzin przy ul. Jagiellońskiej w Kluczborku II postępowanie
- Budowa magazynu ochrony ludności i obrony cywilnej wraz z wyposażeniem
- Budowa kompleksu sportowego Orlik przy ul.Sienkiewicza w Kluczborku