Postępowanie zakończone 2026-05-27
Przebudowa budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Murowie polegająca na jego termomodernizacji
GMINA MURÓW
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00237520
- Zamawiający
- GMINA MURÓW
- Główny kod CPV
- 45100000-8 — Przygotowanie terenu pod budowę
- Miejsce wykonania robót
- Opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-05-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 010-PRZEDMIAR.pdf
- STWiOR 09-STWiORB.pdf
- SWZ 01-SWZ ZP.271.4.2026-sig.pdf
- Ogłoszenie 00-ogłoszenie o ZAMOWIENIU-08deaf48-b369-17c5-4b6e-b70001e3608e.pdf
- Ogłoszenie 00-ogłoszenie o ZMIANIE ogłoszenia-08deba1b-255a-74d3-4b6e-b700012302a1.pdf
- Ogłoszenie 00-ogłoszenie o ZMIANIE ogłoszenia-08debbc4-9fb1-b531-4b6e-b70001232024.pdf
- Ogłoszenie 00-ogłoszenie o ZMIANIE ogłoszenia-08debd43-cdcd-3d06-4b6e-b700012338ef.pdf
- Inny 02-załącznik nr 1-form. ofertowy, nr. 2-ośw. wstępne.doc
- Inny 03-załącznik nr. 2A-ośw. podm. udostępn., nr. 3-zobowiązanie podm. udostępn..doc
- Inny 04-załączniki 4, 5, 6 i 7-wykaz usług, robót, ośw. o aktualności i grupie kapitałowej.doc
- Inny 05-załącznik nr 8-projektowane postanowienia umowy.doc
- Inny 06-załącznik nr 6 do umowy-harmonogram rzeczowo-finansowy.xlsx
- Inny 07-załącznik nr 8, 9 i 10 do umowy-klauzule informacyjne RODO.doc
- Inny 08-Dokumentacja projektowa.7z
- Inny dodatkowa wizja lokalna w dniu 08.06.2026r.-sig.pdf
- Inny Odpowiedzi na pytania 2-sig.pdf
- Inny odpowiedzi na pytania-sig (2).pdf
- Inny odpowiedzi na pytaniaTMM-sig.pdf
- Inny przesunięcie terminu składania ofert na dzień 02.06.2026r.-sig.pdf
- Inny przesunięcie terminu składania ofert na dzień 12.06.2026r.-sig.pdf
- Inny przesunięcie terminu składania ofert-sig.pdf
- Inny zmiana zapisów SWZ i wizja dodatkowa lokalna-sig.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PW/603_A_PW_Opis.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PB/603_A_PB_Opis.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PB/603_Murów_A_PB-(10)01 rzuty.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PB/603_Murów_A_PB-(10)02 rzuty.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PB/603_Murów_A_PB-(10)03 rzuty.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PB/603_Murów_A_PB-(10)04 rzuty.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PB/603_Murów_A_PB-(10)05 rzuty.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PB/603_Murów_A_PB-(11)01 przekroje.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PB/603_Murów_A_PB-(12)04.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PB/603_Murów_A_PB-(12)05.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PB/603_Murów_A_PB-(12)06.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PB/603_Murów_A_PB-(12)07.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PB/603_Murów_A_PB-(12)08.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PB/603_Murów_A_PB-(12)09.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PB/603_Murów_A_PB-(13)01.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PB/603_Murów_A_PB-(13)02.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PB/603_Murów_A_PB-(13)03.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PB/603_Murów_A_PB-(13)04.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PW/603_Murów_A_PW-(14)01.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PW/603_Murów_A_PW-(14)02.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PW/603_Murów_A_PW-(14)03.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PW/603_Murów_A_PW-(14)04.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PW/603_Murów_A_PW-(14)05.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PW/603_Murów_A_PW-(14)06.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PW/603_Murów_A_PW-(14)07.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PW/603_Murów_A_PW-(14)08.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/architektura/PW/603_Murów_K_PW.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/audyt+wskaźniki/Audyt efektywności energetycznej budynku - Murów.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/audyt+wskaźniki/Audyt efektywności energetycznej LED - Murów.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/audyt+wskaźniki/Audyt efektywności energetycznej PV - Murów.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/ekspertyza.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/elektryczna/Projekt kpl 29.02.2024-E-10.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/elektryczna/Projekt kpl 29.02.2024-E-5.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/elektryczna/Projekt kpl 29.02.2024-E-6.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/elektryczna/Projekt kpl 29.02.2024-E-7.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/elektryczna/Projekt kpl 29.02.2024-E-8.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/elektryczna/Projekt kpl 29.02.2024-E-9.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/elektryczna/SchematyCzxerwone-E-1.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/elektryczna/SchematyCzxerwone-E-2.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/elektryczna/SchematyCzxerwone-E-3.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/elektryczna/SchematyCzxerwone-E-4.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/elektryczna/Szkoła - Murów - opis.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/sanitarna/IS-01 Rzut C.O. Parter.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/sanitarna/IS-02 Rzut C.O. Piętro.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/sanitarna/IS-03 Rozwinięcie C.O..pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/sanitarna/PTW-IS-SZKOŁA MURÓW.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP