Postępowanie zakończone 2026-07-15
Przebudowa budynku w zakresie adaptacji pomieszczeń piwnicy pod magazyn obrony cywilnej – etap I
Gmina Głogówek
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00314847
- Zamawiający
- Gmina Głogówek
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 9 do SWZ wzór umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ oświadczenie umowa o pracę.doc
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ oświadczenie o przesłankach wykluczenia.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ oświadczenie o udostępnienie zasobów.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ oświadczenie aktualizujące brak podstaw wykluczenia.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa.zip
- Przedmiar przedmiar - magazyn OC.pdf
- Projekt cześć opisowa/opis pt pinb.pdf
- Projekt cześć opisowa/PINB oświadczenie o sporz. pt - załącznik do zawiadomienia o rozp. CAŁOŚĆ.pdf
- Projekt Opis techniczny wyłącznik,ośw.ew..pdf
- Projekt projekt techniczny/konstrukcyjna/T10.pdf
- Projekt projekt techniczny/konstrukcyjna/T11.pdf
- Projekt projekt techniczny/konstrukcyjna/T12.pdf
- Projekt projekt techniczny/konstrukcyjna/T13.pdf
- Projekt projekt techniczny/konstrukcyjna/T14.pdf
- Projekt projekt techniczny/konstrukcyjna/T15.pdf
- Projekt projekt techniczny/konstrukcyjna/T1.pdf
- Projekt projekt techniczny/konstrukcyjna/T2.pdf
- Projekt projekt techniczny/konstrukcyjna/T3.pdf
- Projekt projekt techniczny/konstrukcyjna/T4.pdf
- Projekt projekt techniczny/konstrukcyjna/T5.pdf
- Projekt projekt techniczny/konstrukcyjna/T6.pdf
- Projekt projekt techniczny/konstrukcyjna/T7.pdf
- Projekt projekt techniczny/konstrukcyjna/T8.pdf
- Projekt projekt techniczny/konstrukcyjna/T9.pdf
- Projekt projekt techniczny/opis pt pinb.pdf
- Projekt projekt techniczny/Opis techniczny wyłącznik,ośw.ew..pdf
- Projekt projekt techniczny/PZT Projekt techniczny z mediami.pdf
- Projekt projekt techniczny/Wineta pt pinb.pdf
- Inny cześć opisowa/bioz..pdf
- Inny cześć opisowa/opis pab.pdf
- Inny cześć opisowa/opis pzt.pdf
- Inny cześć opisowa/oświadczenie pzt wraz z uprawnieniami i izbami.pdf
- Inny cześć opisowa/spis treści w tabeli pzt+pab+załączniki.pdf
- Inny cześć opisowa/Wineta pab.pdf
- Inny cześć opisowa/Wineta pzt.pdf
- Inny cześć opisowa/Wineta załącznik.pdf
- Inny Inwentaryzacja/I1.pdf
- Inny Inwentaryzacja/I2 297x770.pdf
- Inny Inwentaryzacja/I3 297x500.pdf
- Inny Inwentaryzacja/I4 297x500.pdf
- Inny Inwentaryzacja/I5 297x734.pdf
- Inny Pozwolenie na budowe.pdf
- Inny projekt techniczny/elektryka/E1.pdf
- Inny projekt techniczny/elektryka/E2.pdf
- Inny projekt techniczny/elektryka/E3.pdf
- Inny projekt techniczny/elektryka/E4.pdf
- Inny projekt techniczny/elektryka/E5.pdf
- Inny projekt techniczny/elektryka/E6.pdf
- Inny projekt techniczny/sanitarka/S1-Instalacja grzewcza.pdf
- Inny projekt techniczny/sanitarka/S2-Instalacja kanalizacji.pdf
- Inny projekt techniczny/sanitarka/S3-Instalacja wodociągowa.pdf
- Inny projekt techniczny/sanitarka/S4 podpisane przez rzeczoznawce.pdf
- Inny projekt techniczny/sanitarka/S4-Wentylacja.pdf
- Inny projekt techniczny/spis treści pt pinb.pdf
- Inny pzt,arch-bud/arch-bud/2519-PAB_recover-E0001.pdf
- Inny pzt,arch-bud/arch-bud/2519-PAB_recover-E0002.pdf
- Inny pzt,arch-bud/arch-bud/2519-PAB_recover-E0003.pdf
- Inny pzt,arch-bud/arch-bud/2519-PAB_recover-E0004.pdf
- Inny pzt,arch-bud/arch-bud/2519-PAB_recover-P0001.pdf
- Inny pzt,arch-bud/arch-bud/2519-PAB_recover-R0001.pdf
- Inny pzt,arch-bud/arch-bud/2519-PAB_recover-R0002.pdf
- Inny pzt,arch-bud/arch-bud/2519-PAB_recover-R0003.pdf
- Inny pzt,arch-bud/arch-bud/2519-PAB_recover-Z0001.pdf
- Inny pzt,arch-bud/pzt/Głogówek_zol_mdcp_03_01_2026.pdf
- Inny pzt,arch-bud/pzt/Projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Inny warunki/magazyn.pdf
- Inny warunki/mapa magazyn.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP