WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-20

Przebudowa dróg powiatowych nr 1607 O i 1608 O Nysa - Hajduki Nyskie - Stary Las wraz z przebudową obiektu mostowego w ciągu DP 1606 O – Etap I

Powiat Nyski

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00372718
Zamawiający
Powiat Nyski
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Hajduki Nyskie, pow. nyski, woj. opolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-08-20
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-31

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Zał. nr 06 do SWZ - Przedmiar.pdf
  • Projekt Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/Opis branży drogowej.pdf
  • Projekt Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/Opis branży sanitarnej wod-kan.pdf
  • Projekt Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/Opis do PZT.pdf
  • Projekt Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/Opis techniczny (2).pdf
  • Projekt Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/opis techniczny.pdf
  • Projekt Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/Plan orientacyjny.pdf
  • Projekt Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/PZT 10z23.pdf
  • Projekt Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/PZT 11z23.pdf
  • Projekt Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/Schemat 21.pdf
  • Projekt Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/Specyfikacja techniczna.pdf
  • SWZ SWZ - przebudowa Nysa-Hajduki-Stary Las.doc
  • Wzór umowy Zał. nr 05 do SWZ - Projekt umowy.pdf
  • Formularz Zał. nr 01 do SWZ - Formularz oferty.docx
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Zał. nr 02 do SWZ - Ośw. o braku podstaw wykluczenia-wykonawca.docx
  • Inny Zał. nr 03 do SWZ - Ośw. o braku podstaw wykl-podmiot.docx
  • Inny Zał. nr 04 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
  • Inny Zał. nr 07 do SWZ - Oświadczenie o zatrudn..docx
  • Inny Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/10-4 - Zestawienie nawierzchni i krawężników 4z7.pdf
  • Inny Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/2-1 - Przekroje poprzeczne.pdf
  • Inny Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/2-2 - Przekroje poprzeczne.pdf
  • Inny Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/2-3 - Przekroje poprzeczne.pdf
  • Inny Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/9-7 - profil Hajduki-Nyskie - Kępnica.pdf
  • Inny Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/BiOZ.pdf
  • Inny Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/Rys. 1.pdf
  • Inny Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/Rys. 2.pdf
  • Inny Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/Rys. 3.pdf
  • Inny Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/Rys. 4.pdf
  • Inny Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/Rys. 5.pdf
  • Inny Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/Rys. K10.pdf
  • Inny Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/Rys. K11.pdf
  • Inny Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/Rys. K1.pdf
  • Inny Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/Rys. K2.pdf
  • Inny Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/Rys. K3.pdf
  • Inny Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/Rys. K4.pdf
  • Inny Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/Rys. K5.pdf
  • Inny Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/Rys. K6.pdf
  • Inny Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/Rys. K7.pdf
  • Inny Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/Rys. K8.pdf
  • Inny Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/Rys. K9.pdf
  • Inny Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/Schemat 19.pdf
  • Inny Zał. nr 08 do SWZ - dok. techniczna/Zatwierdzenie docelowej OR.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Powiat Nyski