Postępowanie zakończone 2026-05-28
Przebudowa i remont części parteru na pomieszczenia biurowe w budynku przy ul. Bohaterów Warszawy nr 10 w Głuchołazach
Gmina Głuchołazy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00241027
- Zamawiający
- Gmina Głuchołazy
- Główny kod CPV
- 45100000-8 — Przygotowanie terenu pod budowę
- Miejsce wykonania robót
- Opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-05-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- Wzór umowy 5. Załącznik nr 8 do SWZ- Projektowane postanowienia umowy. Wzór umowy.pdf
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu w BZP.pdf
- Inny 3. Załącznik nr 1 do SWZ - Dokumentacja techniczna.zip
- Inny 4. Zał. nr 2-7 do SWZ-Formularze edytowalne.docx
- Inny Informacja o unieważnieniu postępowania str. www.pdf
- Inny Informacja z otwarcia ofert.pdf
- Przedmiar Dokumentacja techniczna/Adptacja pomieszczeń biblioteki na pomieszczenia biurowe - Aktualizacja 2025/2 instalacja elektryczna/przedmiar instal elektr LICEUM2025.pdf
- Przedmiar Dokumentacja techniczna/Adptacja pomieszczeń biblioteki na pomieszczenia biurowe - Aktualizacja 2025/3 instalacje sanitarne/PRZEDMIAR-Przeb.Biura-Głuchołazy-IS.25..pdf
- Przedmiar Dokumentacja techniczna/KLATKA SCHODOWA LO WYDZIELENIE PPOŻ/2. inst elektryczne/Przedmiar instal ODDYM.pdf
- Przedmiar Dokumentacja techniczna/KLATKA SCHODOWA LO WYDZIELENIE PPOŻ/3. inst. sanitarna/PRZEDMIAR-Bud.-Glucholazy-instal.hydrant..pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna/Adptacja pomieszczeń biblioteki na pomieszczenia biurowe - Aktualizacja 2025/2 ZAŁACZNIKI PROJEKT BUDOWLANEGO.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna/Adptacja pomieszczeń biblioteki na pomieszczenia biurowe - Aktualizacja 2025/3 instalacje sanitarne/SST-IS-01 wk,co,went AKT..pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna/KLATKA SCHODOWA LO WYDZIELENIE PPOŻ/1. architektura i konstrukcja/Głuchołazy - ul Bohaterów Warszawy 10 - boczna kl sch - STWiORB.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna/KLATKA SCHODOWA LO WYDZIELENIE PPOŻ/3. inst. sanitarna/SST-IS.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Adptacja pomieszczeń biblioteki na pomieszczenia biurowe - Aktualizacja 2025/1 architektura i konstrukcja/Głuchołazy ul Bohaterów Warszawy 10 - przebud pom cz parteru na biura - PR.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Adptacja pomieszczeń biblioteki na pomieszczenia biurowe - Aktualizacja 2025/1 architektura i konstrukcja/Głuchołazy ul Bohaterów Warszawy 10 - przebud pom cz parteru na pom biurowe - specyfikacja techniczna.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Adptacja pomieszczeń biblioteki na pomieszczenia biurowe - Aktualizacja 2025/1 PROJEKT PAB.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Adptacja pomieszczeń biblioteki na pomieszczenia biurowe - Aktualizacja 2025/2 instalacja elektryczna/PT inst elektr liceum Głuchołazy.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Adptacja pomieszczeń biblioteki na pomieszczenia biurowe - Aktualizacja 2025/2 instalacja elektryczna/ST inst elektr liceum Głuchołazy.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Adptacja pomieszczeń biblioteki na pomieszczenia biurowe - Aktualizacja 2025/3 instalacje sanitarne/PROJEKT IS_2025/OT_PT_IS_25 .pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Adptacja pomieszczeń biblioteki na pomieszczenia biurowe - Aktualizacja 2025/3 instalacje sanitarne/PROJEKT IS_2025/RYS 1.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Adptacja pomieszczeń biblioteki na pomieszczenia biurowe - Aktualizacja 2025/3 instalacje sanitarne/PROJEKT IS_2025/RYS 2.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Adptacja pomieszczeń biblioteki na pomieszczenia biurowe - Aktualizacja 2025/3 instalacje sanitarne/PROJEKT IS_2025/RYS 3.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Adptacja pomieszczeń biblioteki na pomieszczenia biurowe - Aktualizacja 2025/3 instalacje sanitarne/PROJEKT IS_2025/RYS 4.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Adptacja pomieszczeń biblioteki na pomieszczenia biurowe - Aktualizacja 2025/3 instalacje sanitarne/PROJEKT IS_2025/RYS 5.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Adptacja pomieszczeń biblioteki na pomieszczenia biurowe - Aktualizacja 2025/3 instalacje sanitarne/PROJEKT IS_2025/strona tytulowa 1.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Adptacja pomieszczeń biblioteki na pomieszczenia biurowe - Aktualizacja 2025/3 PROJEKT PT budowlany.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/KLATKA SCHODOWA LO WYDZIELENIE PPOŻ/1. architektura i konstrukcja/Głuchołazy - ul Bohaterów Warszawy 10 - boczna kl sch - PR.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/KLATKA SCHODOWA LO WYDZIELENIE PPOŻ/2. inst elektryczne/PT oddym i aw LO Głuchołazy 2025.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/KLATKA SCHODOWA LO WYDZIELENIE PPOŻ/2. inst elektryczne/Specyfikacja Techniczna.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/KLATKA SCHODOWA LO WYDZIELENIE PPOŻ/3. inst. sanitarna/PDF/Karta uzgodnienia ppoz -LO Glucholazy PT hydr wew 20250902.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/KLATKA SCHODOWA LO WYDZIELENIE PPOŻ/3. inst. sanitarna/PDF/OT_INST HYDRANTOWA GLUCHOĹ_AZY.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/KLATKA SCHODOWA LO WYDZIELENIE PPOŻ/3. inst. sanitarna/PDF/rys 1.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/KLATKA SCHODOWA LO WYDZIELENIE PPOŻ/3. inst. sanitarna/PDF/rys 2.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/KLATKA SCHODOWA LO WYDZIELENIE PPOŻ/3. inst. sanitarna/PDF/rys 3.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/KLATKA SCHODOWA LO WYDZIELENIE PPOŻ/3. inst. sanitarna/PDF/rys 4.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/KLATKA SCHODOWA LO WYDZIELENIE PPOŻ/3. inst. sanitarna/PDF/rys 5.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/KLATKA SCHODOWA LO WYDZIELENIE PPOŻ/3. inst. sanitarna/PDF/rys 6.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/KLATKA SCHODOWA LO WYDZIELENIE PPOŻ/3. inst. sanitarna/PDF/rys 7.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/KLATKA SCHODOWA LO WYDZIELENIE PPOŻ/PROJEK PAB - KLATKA SCHODOWA.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/KLATKA SCHODOWA LO WYDZIELENIE PPOŻ/PT_KLATKA SCHODOWA.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Pozwolenie na budowę.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP