Postępowanie zakończone 2026-07-27
Remont boiska sportowego w Konradowej
Gmina Nysa
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00337421
- Zamawiający
- Gmina Nysa
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. Specyfikacja warunków zamówienia.pdf
- Wzór umowy 4. Wzór umowy.pdf
- Formularz 5. Formularz oferty z załącznikami.docx
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu zamieszczone w BZP.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia.zip
- Projekt 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/pfu_boisko_konradowa.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/DWG/boisko Konradowa_1.bak
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/DWG/boisko Konradowa_poprawki 06.2026.bak
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/DWG/boisko Konradowa_poprawki 06.2026.dwg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/DWG/mapa zasadnicza Konradowa.a.tif
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Warunki AKWA/SKM_C22724103115080.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/zal nr 10_rzut dachu kontenera zaplecza sportowego.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/zal nr 11_przekroj A-A kontenera zaplecza sportowego.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/zal nr 12_elewacja południowa i zachodnia kontenera zaplecza sportowego.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/zal nr 13_elewacja północna i wschodnia kontenera zaplecza sportowego.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/zal nr 14_lawka z oparciem uliczna.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/zal nr 15_choragiewki narozne w tulejach.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/zal nr 1_mapa sytuacyjno wysokosciowa skala 1do500.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/zal nr 2_wypis z wykazu podmiotow i dzialek.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/zal nr 3_koncepcja zagospodarowania terenu.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/zal nr 4_tabela elementow scalonych.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/zal nr 5_wiata dla druzyn gosci i gospodarzy.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/zal nr 6_bramka pelnowymiarowa.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/zal nr 7_piłkochwyt-boisko do piłki nożnej.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/zal nr 8_ogrodzenie systemowe.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/zal nr 9_rzut przyziemia kontenera zaplecza sportowego.pdf
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Zdjecia/IMG-20241031-WA0031.jpg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Zdjecia/IMG-20241031-WA0032.jpg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Zdjecia/IMG-20241031-WA0033.jpg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Zdjecia/IMG-20241031-WA0034.jpg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Zdjecia/IMG-20241031-WA0035.jpg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Zdjecia/IMG-20241031-WA0036.jpg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Zdjecia/IMG-20241031-WA0037.jpg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Zdjecia/IMG-20241031-WA0038.jpg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Zdjecia/IMG-20241031-WA0039.jpg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Zdjecia/IMG-20241031-WA0040.jpg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Zdjecia/IMG-20241031-WA0041.jpg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Zdjecia/IMG-20241031-WA0042.jpg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Zdjecia/IMG-20241031-WA0043.jpg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Zdjecia/IMG-20241031-WA0044.jpg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Zdjecia/IMG-20241031-WA0045.jpg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Zdjecia/IMG-20241031-WA0046.jpg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Zdjecia/IMG-20241031-WA0048.jpg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Zdjecia/IMG-20241031-WA0049.jpg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Zdjecia/Thumbs.db
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Zdjecia/Zdjęcie WhatsApp 2024-10-31 o 10.51.20_a35d5704.jpg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Zdjecia/Zdjęcie WhatsApp 2024-10-31 o 10.51.21_03205f10.jpg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Zdjecia/Zdjęcie WhatsApp 2024-10-31 o 10.51.21_bec0b80f.jpg
- Inny 3. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia/Zdjecia/Zdjęcie WhatsApp 2024-10-31 o 10.51.23_00eb8e60.jpg
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Nysa
- Remont boiska sportowego w Białej Nyskiej
- Budowa drogi w Sękowicach (dz. nr 179)
- Budowa świetlicy wiejskiej w Wierzbięcicach w ramach budowy budynku remizy strażackiej wraz z zapleczem rekreacyjno-socjalnym
- Budowa drogi dojazdowej do miejskiej oczyszczalni ścieków w Nysie
- Budowa drogi w Niwnicy – dz. nr 455 i 478