Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-09
Remont nawierzchni bitumicznej dróg zlokalizowanych na terenie Gminy Głuchołazy
Gmina Głuchołazy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406064
- Zamawiający
- Gmina Głuchołazy
- Główny kod CPV
- 45233140-2 — Roboty drogowe
- Miejsce wykonania robót
- Głuchołazy, pow. nyski, woj. opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- Wzór umowy 8. zał. nr 8 do SWZ-projektowane postanowienia umowy.pdf
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 3. zał. nr 1a do SWZ - Dokumentacja Część 1 ul. Tylna.zip
- Inny 4. zał. nr 1b do SWZ -Dokumentacja Część 2 - dz. 321 Sławniowice.zip
- Inny 5. zał. nr 1c do SWZ -Dokumentacja Część 3 - dz. 142 Sławniowice.zip
- Inny 6. zał. nr 1d do SWZ -Dokumentacja Część 4 - dz. 319_7 Słaeniowice.zip
- Inny 7. zał. nr 2-7 do SWZ-Formularze edytowalne.docx
- Przedmiar Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/Przedmiar/pr, Przedmiar secocenbud (3).pdf
- Projekt Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/PZT pdf/01_DRPZT_ST+O.pdf
- Projekt Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/PZT pdf/D-01 PZT ul. Tylna w m. Głuchołazy 24.06.2026.pdf
- STWiOR Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/STWIORB/STWiORB.doc
- STWiOR Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/STWIORB/STWiORB.pdf
- Inny Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0011.jpg
- Inny Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0012.jpg
- Inny Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0013.jpg
- Inny Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0014.jpg
- Inny Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0015.jpg
- Inny Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0016.jpg
- Inny Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0017.jpg
- Inny Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0018.jpg
- Inny Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0019.jpg
- Inny Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0020.jpg
- Inny Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0021.jpg
- Inny Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0022.jpg
- Inny Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0023.jpg
- Inny Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0024.jpg
- Inny Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0025.jpg
- Inny Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0026.jpg
- Inny Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0027.jpg
- Inny Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0028.jpg
- Inny Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0029.jpg
- Inny Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0031.jpg
- Inny Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0032.jpg
- Inny Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/PZT pdf/D-00 Orientacja ul.Tylna.pdf
- Inny Dokumentacja Część 1 ul. Tylna/PZT pdf/D-02 Przekroje konstrukcyjne.pdf
- Przedmiar Dokumentacja Część 2 - dz. 321 Sławniowice/Przedmiar/Przedmiar secocenbud2.pdf
- Projekt Dokumentacja Część 2 - dz. 321 Sławniowice/PZT pdf/01_DRPZT_ST+O.pdf
- Projekt Dokumentacja Część 2 - dz. 321 Sławniowice/PZT pdf/D-01 PZT Sławniowice, dz. 321.pdf
- STWiOR Dokumentacja Część 2 - dz. 321 Sławniowice/STWIORB/STWiORB.pdf
- Inny Dokumentacja Część 2 - dz. 321 Sławniowice/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0030.jpg
- Inny Dokumentacja Część 2 - dz. 321 Sławniowice/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0033.jpg
- Inny Dokumentacja Część 2 - dz. 321 Sławniowice/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0034.jpg
- Inny Dokumentacja Część 2 - dz. 321 Sławniowice/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0035.jpg
- Inny Dokumentacja Część 2 - dz. 321 Sławniowice/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0036.jpg
- Inny Dokumentacja Część 2 - dz. 321 Sławniowice/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0037.jpg
- Inny Dokumentacja Część 2 - dz. 321 Sławniowice/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0038.jpg
- Inny Dokumentacja Część 2 - dz. 321 Sławniowice/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0039.jpg
- Inny Dokumentacja Część 2 - dz. 321 Sławniowice/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0040.jpg
- Inny Dokumentacja Część 2 - dz. 321 Sławniowice/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0041.jpg
- Inny Dokumentacja Część 2 - dz. 321 Sławniowice/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0042.jpg
- Inny Dokumentacja Część 2 - dz. 321 Sławniowice/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0043.jpg
- Inny Dokumentacja Część 2 - dz. 321 Sławniowice/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0044.jpg
- Inny Dokumentacja Część 2 - dz. 321 Sławniowice/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0045.jpg
- Inny Dokumentacja Część 2 - dz. 321 Sławniowice/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0046.jpg
- Inny Dokumentacja Część 2 - dz. 321 Sławniowice/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0047.jpg
- Inny Dokumentacja Część 2 - dz. 321 Sławniowice/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0048.jpg
- Inny Dokumentacja Część 2 - dz. 321 Sławniowice/Dokumentacja fotograficzna/IMG-20260624-WA0049.jpg
- Inny Dokumentacja Część 2 - dz. 321 Sławniowice/PZT pdf/D-00 Orientacja Sławniowica dz.321.pdf
- Inny Dokumentacja Część 2 - dz. 321 Sławniowice/PZT pdf/D-02 Przekroje konstrukcyjne.pdf
- Przedmiar Dokumentacja Część 3 - dz. 142 Sławniowice/Przedmiar/Przedmiar secocenbud.pdf
- Projekt Dokumentacja Część 3 - dz. 142 Sławniowice/PZT pdf/01_DRPZT_ST+O.pdf
- Projekt Dokumentacja Część 3 - dz. 142 Sławniowice/PZT pdf/D-01 PZT m. Sławniowice dz. 142 30.06.2026.pdf
- STWiOR Dokumentacja Część 3 - dz. 142 Sławniowice/STWIORB/STWiORB.pdf
- Inny Dokumentacja Część 3 - dz. 142 Sławniowice/Dokumentacja fotograficzna/2026-06-30 115344.png
- Inny Dokumentacja Część 3 - dz. 142 Sławniowice/Dokumentacja fotograficzna/2026-06-30 115424.png
- Inny Dokumentacja Część 3 - dz. 142 Sławniowice/Dokumentacja fotograficzna/2026-06-30 115502.png
- Inny Dokumentacja Część 3 - dz. 142 Sławniowice/PZT pdf/D-00 Orientacja Sławniowice dz.142.pdf
- Inny Dokumentacja Część 3 - dz. 142 Sławniowice/PZT pdf/D-02 Przekroje konstrukcyjne.pdf
- Przedmiar Dokumentacja Część 4 - dz. 319_7 Słaeniowice/Przedmiar/Przedmiar secocenbud (1).pdf
- Projekt Dokumentacja Część 4 - dz. 319_7 Słaeniowice/PZT pdf/01_DRPZT_ST+O.pdf
- Projekt Dokumentacja Część 4 - dz. 319_7 Słaeniowice/PZT pdf/D-01 PZT w m. Sławniowice 30.06.2026.pdf
- STWiOR Dokumentacja Część 4 - dz. 319_7 Słaeniowice/STWIORB/STWiORB.doc
- STWiOR Dokumentacja Część 4 - dz. 319_7 Słaeniowice/STWIORB/STWiORB.pdf
- Inny Dokumentacja Część 4 - dz. 319_7 Słaeniowice/Dokumentacja fotograficzna/06a77550-fe78-4d8e-9ffa-4c3119e021ed.JPG
- Inny Dokumentacja Część 4 - dz. 319_7 Słaeniowice/Dokumentacja fotograficzna/0abe32e9-ffe8-462d-9d25-5280ce50b6bd.JPG
- Inny Dokumentacja Część 4 - dz. 319_7 Słaeniowice/Dokumentacja fotograficzna/11272633-9aba-432b-8ce6-53d16f0a01b8.JPG
- Inny Dokumentacja Część 4 - dz. 319_7 Słaeniowice/Dokumentacja fotograficzna/28c95d36-7687-40de-87c3-757e24038081.JPG
- Inny Dokumentacja Część 4 - dz. 319_7 Słaeniowice/Dokumentacja fotograficzna/2b961a2e-65de-4cf4-8b52-bd8c89a7aef9.JPG
- Inny Dokumentacja Część 4 - dz. 319_7 Słaeniowice/Dokumentacja fotograficzna/387a9c40-47f4-476d-b68f-15e5f133d35d.JPG
- Inny Dokumentacja Część 4 - dz. 319_7 Słaeniowice/Dokumentacja fotograficzna/57e3763b-d8d0-49e7-aff8-cae25ae70ed9.JPG
- Inny Dokumentacja Część 4 - dz. 319_7 Słaeniowice/Dokumentacja fotograficzna/923a3be5-7073-4483-911f-35fec056457a.JPG
- Inny Dokumentacja Część 4 - dz. 319_7 Słaeniowice/Dokumentacja fotograficzna/964eb5e2-b4a9-44a7-8c4a-e1004d5a1d02.JPG
- Inny Dokumentacja Część 4 - dz. 319_7 Słaeniowice/Dokumentacja fotograficzna/a2b858a3-477f-4e49-a431-a07e3e248f8f.JPG
- Inny Dokumentacja Część 4 - dz. 319_7 Słaeniowice/Dokumentacja fotograficzna/b9090148-e0a1-41fc-815d-35c8ca3054d0.JPG
- Inny Dokumentacja Część 4 - dz. 319_7 Słaeniowice/Dokumentacja fotograficzna/d13880ac-1842-4645-b2b1-e803721d455f.JPG
- Inny Dokumentacja Część 4 - dz. 319_7 Słaeniowice/Dokumentacja fotograficzna/d227a218-47d9-4b62-a54a-c14fb3ce9744.JPG
- Inny Dokumentacja Część 4 - dz. 319_7 Słaeniowice/Dokumentacja fotograficzna/e0131bb3-9a93-4276-9ed6-3df3f422a79a.JPG
- Inny Dokumentacja Część 4 - dz. 319_7 Słaeniowice/Dokumentacja fotograficzna/e5318636-ea15-4b27-8652-e29117ec58f2.JPG
- Inny Dokumentacja Część 4 - dz. 319_7 Słaeniowice/PZT pdf/D-00 Orientacja Sławniowice dz.142.pdf
- Inny Dokumentacja Część 4 - dz. 319_7 Słaeniowice/PZT pdf/D-02 Przekroje konstrukcyjne.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, przedmiar, projekt, projekt, STWiOR, przedmiar, projekt, projekt, STWiOR, przedmiar, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 6 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP