Postępowanie zakończone 2026-07-23
Remont nawierzchni gruntowej wraz z budową zjazdu, budową oświetlenia, sieci elektroenergetycznej n.z. 0,5 kV i monitoringu oraz budową obiektów małej architektury [...]
MIASTO OPOLE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00329606
- Zamawiający
- MIASTO OPOLE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-08
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2 SWZ - Remont nawierzchni KAMIONKA SILESIA.doc
- Wzór umowy 3 Wzór umowy Kamionka Silesia.docx
- Ogłoszenie 1 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 4 Zał. nr 1 - Wzór gwarancji.docx
- Inny 5 Zał. nr 2 - Wzór oświadczenia 1 podwykonawcy.docx
- Inny 6 Zał. nr 3 - Wzór oświadczenia 2 podwykonawcy.docx
- Inny 7 Dokumentacja techniczna.zip
- Przedmiar 7 Dokumentacja techniczna/Kamionka Silesia v8 - Przedmiar.pdf
- Przedmiar 7 Dokumentacja techniczna/OSWIETL_I MONITORING_KAMIONKA_SILESIA_OPOLE_KEPSKA_2025K - Przedmiar.pdf
- Projekt 7 Dokumentacja techniczna/PW PDF/PT KAMIONKA SILESIA 06.2026.pdf
- Projekt 7 Dokumentacja techniczna/PW PDF/PT Kamionka Silesia rys 1.pdf
- Projekt 7 Dokumentacja techniczna/PW PDF/PT Kamionka Silesia rys 2.pdf
- Projekt 7 Dokumentacja techniczna/PW PDF/PT Kamionka Silesia rys E1.pdf
- Projekt 7 Dokumentacja techniczna/PW PDF/PT Kamionka Silesia rys E2.pdf
- Inny 7 Dokumentacja techniczna/~$ÓR OŚWIADCZENIA PODWYKONAWCY DO PŁATNOŚCI KOŃCOWEJ.docx
- Inny 7 Dokumentacja techniczna/Decyzja dot. usunięcia drzew.pdf
- Inny 7 Dokumentacja techniczna/MZD DECYZJA NZ.440.157.2025.pdf
- Inny 7 Dokumentacja techniczna/MZD Decyzja NZ.4405.2.2025.pdf
- Inny 7 Dokumentacja techniczna/Straż miejska Kamionka SMK 0701.54.2025.pdf
- Inny 7 Dokumentacja techniczna/Warunki przyłączenia Tauron 2024-12-31.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MIASTO OPOLE
- Budowa parkingu dla samochodów osobowych w m. Opole ul. nad Stawem.
- Wykonanie klimatyzacji pomieszczeń w budynku Ratusza
- Budowa magazynu przy ul. Technologicznej 2 w Opolu jako infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań ochrony ludności i obrony cywilnej
- Modernizacja systemu syren alarmowych rozlokowanych na terenie miasta Opola, zgodnie z Programem OLiOC 2025-2026 - zakup syren wraz z osprzętem, montażem i konfiguracją na punktach.
- Budowa magazynu zasobów przy ul. Stawowej 8 w Opolu jako infrastruktury niezbędnej do realizacji ochrony ludności i obrony cywilnej