Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-17
Rewitalizacja parku Miejskiego w Zawadzkiem obok Urzędu Miejskiego w Zawadzkiem
Gmina Zawadzkie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412258
- Zamawiający
- Gmina Zawadzkie
- Główny kod CPV
- 45112711-2 — Roboty w zakresie kształtowania parków
- Miejsce wykonania robót
- Zawadzkie, pow. strzelecki, woj. opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie 02 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 01 Specyfikacja Warunków Zamówienia SWZ.zip
- Projekt I-01_Inwentaryzacja_stan_istniejacy_A1.pdf
- Projekt I-02_Wstepna_inwentaryzacja_zieleni_stan_istniejacy_A1.pdf
- Projekt P-01_Propozycja_A1.pdf
- Projekt P2_Wstepny_projekt_zieleni_A1.pdf
- Projekt Program Funkcjonalno-Użytkowy.pdf
- SWZ 01 Specyfikacja Warunków Zamówienia SWZ.pdf
- Wzór umowy 01 Załącznik nr 1 do SWZ - Wzór umowy.pdf
- Inny 01 Załącznik nr 3 do SWZ - Wzór formularza oferty.docx
- Inny 01 Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie art. 125.1.docx
- Inny 01 Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie art. 125.1 Podmiot udostepniający.docx
- Inny 01 Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie art. 117.4.docx
- Inny 01 Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz wykonanych robót.docx
- Inny 01 Załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz osób.docx
- Inny Bilans_terenu.pdf
- Inny Wypis i wyrys z MPZP.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, SWZ, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 14 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP