Postępowanie zakończone 2026-08-05
TP.RB.NT.34.26_Rozbudowa budynku Pawilonu Diagnostyczno-Zabiegowego Szpitala Wojewódzkiego w Opolu
SZPITAL WOJEWÓDZKI W OPOLU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00349764
- Zamawiający
- SZPITAL WOJEWÓDZKI W OPOLU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-05
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 1_SWZ_TP.RB.NT.34.26_.pdf
- Wzór umowy 2.0_Załącznik nr 1 do SWZ_WZÓR UMOWY_02.25.RB_.pdf
- Formularz 4_Załącznik nr 3 do SWZ_FORMULARZ OFERTOWY_34.26.doc
- Ogłoszenie 00_Ogłoszenie o zamówieniu_34.26.pdf
- Inny 10_Załącznik nr 9 do SWZ_Wykaz robót budowlanych_34.26.doc
- Inny 11_Załącznik nr 10 do SWZ_oświadczenie dot. zatrudnienia_34.26.doc
- Inny 2.1_Załącznik nr 1 do SWZ_WZÓR UMOWY_Załączniki nr 2-4 do WZORU UMOWY_34.26.pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026.7z
- Inny 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026.7z
- Inny 5_Załącznik nr 4 do SWZ_Brak podstaw wykluczenia_spełnianie warunków udziału_34.26.doc
- Inny 6_Załącznik nr 5 do SWZ_Oświadczenie o udostępnieniu zasobów_34.26.doc
- Inny 7_Załącznik nr 6 do SWZ_Zastrzeżenie_TAJEMNICA PRZEDSIĘBIORSTWA_34.26.doc
- Inny 8_Załącznik nr 7 do SWZ_Oświadczenie_GRUPA KAPITAŁOWA_34.26.doc
- Inny 9_Załącznik nr 8 do SWZ_WYKAZ OSÓB_34.26.doc
- Przedmiar 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/162_ADMINISTRACJA_PRD Pawilon Diagn-Zabiegowy Opole Budowlany 2026-06-30.pdf
- Przedmiar 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/166_ADMINISTRACJA_PRD Pawilon Diagn-Zabiegowy Opole Inst.Sanitarne 2026-06-25.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/100_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektr.niskoprądowe_PW IN-23 LAN parter.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/101_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektr.niskoprądowe_PW IN-24 LAN I piętro.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/102_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektr.niskoprądowe_PW IN-31 KD schemat.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/103_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektr.niskoprądowe_PW IN-32 KD niski parter.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/104_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektr.niskoprądowe_PW IN-33 KD parter.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/105_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektr.niskoprądowe_PW IN-34 KD I piętro.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/106_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektr.niskoprądowe_PW IN-41 SSW schemat.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/107_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektr.niskoprądowe_PW IN-42 SSW parter.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/108_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektr.niskoprądowe_PW IN-43 SSW I piętro.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/109_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektr.niskoprądowe_PW IN-51 CCTV schemat.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/10_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT A03-1 Rzut I piętra - technologia.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/110_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektr.niskoprądowe_PW IN-52 CCTV niski parter.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/111_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektr.niskoprądowe_PW IN-53 CCTV parter.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/112_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektr.niskoprądowe_PW IN-54 CCTV I piętro.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/113_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektr.niskoprądowe_PW IN-61 PRZYZYWOWY schemat.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/114_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektr.niskoprądowe_PW IN-62 PRZYZYWOWY niski parter.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/115_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektr.niskoprądowe_PW IN-63 PRZYZYWOWY parter.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/116_ADMINISTRACJA_PT_inst.gazów medyczych_Opis techniczny - gazy medyczne.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/119_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_PT_opis tech_rozb OPOLE2_.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/11_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT A04 Rzut dachu.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/120_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_Specyfikacje IS_ROZBUDOWA OPOLE.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/12_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT A05 Przekroje.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/133_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_IS01 went.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/134_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_IS02 went.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/135_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_IS03 went.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/136_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_IS04 went.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/137_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_IS05 KLIMATYZACJA.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/138_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_IS06 KLIMATYZACJA.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/139_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_IS07 KLIMATYZACJA.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/13_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT A06 Elewacje.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/140_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_IS08 KLIMATYZACJA.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/141_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_IS9.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/142_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_IS10.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/143_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_IS11.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/144_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_IS12 ks.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/145_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_IS13 ks.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/146_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_IS14 ks.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/147_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_IS15.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/148_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_IS16.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/149_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_IS17.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/14_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT A07 Zestawienie stolarki i ślusarki okiennej i drzwiowej.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/150_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_IS18.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/151_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_IS19.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/152_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_IS20.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/153_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_IS21.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/154_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_IS22.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/155_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_IS23 PZT.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/156_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_PT_opis tech_rozb OPOLE2.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/15_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT A8-1 Rzut niskiego parteru - posadzki.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/164_ADMINISTRACJA_PR - instalacje słaboprądowe.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/16_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT A8-2 Rzut parteru - posadzki.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/17_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT A8-3 Rzut I piętra - posadzki.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/18_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT A9-1 Rzut niskiego parteru - ściany.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/19_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT A9-2 Rzut parteru - ściany.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/1_ADMINISTRACJA_PT_architektura_OPIS_SW Opole rozbudowa PT Opis techniczny.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/20_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT A9-3 Rzut I piętra - ściany.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/21_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT A10-1 Rzut niskiego parteru - sufity.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/22_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT A10-2 - Rzut parteru - sufity.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/23_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT A10-3 Rzut I piętra - sufity.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/24_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT A11-1 Przekroje charakterystyczne.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/25_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT A11-2 Przekroje charakterystyczne.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/26_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT A12 Charakterystyczne detale schodów i balustrad.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/27_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT A13 Charakterystyczne detale wykonczen.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/28_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT A14 Charakterystyczne detale dachu.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/29_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT A15 Pokój kierownika-dział techniczny.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/30_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT A16 Schemat zabudów stałych.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/32_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_Spis treści.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/33_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_Opis techniczny.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/3_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT ZT01 Zagospodarowanie terenu.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/41_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.01.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/42_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.02.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/43_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.03.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/44_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.04.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/45_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.05.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/46_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.06.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/47_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.07.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/48_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.08.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/49_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.09.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/4_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT ZT02 Budynek istniejący do rozbiórki.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/50_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.10.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/51_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.11.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/52_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.12.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/53_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.13.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/54_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.14.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/55_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.15.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/56_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.16.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/57_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.17.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/58_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.18.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/59_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.19.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/5_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT A01 Rzut niskiego parteru.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/60_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.20.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/61_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.21.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/62_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.22.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/63_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.23.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/64_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.24.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/65_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.25.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/66_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.26.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/67_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.27.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/68_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.28.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/69_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_rysunek K.29.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/6_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT A01-1 Rzut niskiego parteru - technologia.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/71_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektryczne_opis techniczny.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/72_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektryczne_rys. nr E01 Plan zagospodarowania terenu.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/73_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektryczne_rys. nr E02 Plan inst ośw niski parter.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/74_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektryczne_rys. nr E03 Plan inst ośw parter.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/75_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektryczne_rys. nr E04 Plan inst ośw piętro.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/76_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektryczne_rys. nr E05 Plan inst gn wt i siły niski parter.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/77_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektryczne_rys. nr E06 Plan inst gn wt i siły parter.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/78_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektryczne_rys. nr E07 Plan inst gn wt i siły piętro.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/79_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektryczne_rys. nr E08 Plan inst elektr i odgr dach.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/7_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT A02 Rzut parteru.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/80_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektryczne_rys. nr E09 Plan trasy wlz rzut niskiego parteru bud istn.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/81_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektryczne_rys. nr E10 tablica rozdz TR0 cz 1.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/82_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektryczne_rys. nr E11 tablica rozdz TR0 cz 2.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/83_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektryczne_rys. nr E12 tablica rozdz TR0 cz 3.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/84_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektryczne_rys. nr E13 tablica rozdz TR1 cz 1.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/85_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektryczne_rys. nr E14 tablica rozdz TR1 cz 2.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/86_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektryczne_rys. nr E15 tablica rozdz TR1 cz 3.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/87_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektryczne_rys. nr E16 tablica rozdz TR2 cz 1.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/88_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektryczne_rys. nr E17 tablica rozdz TR2 cz 2.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/89_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektryczne_rys. nr E18 tablica rozdz TR2 cz 3.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/8_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT A02-1 Rzut parteru - technologia.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/90_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektryczne_rys. nr E19 tablica TTK.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/91_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektryczne_rys. nr E20 tablica TRM.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/92_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektryczne_rys. nr E21 tablica TKW.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/93_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektr.niskoprądowe_PT IN opis.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/94_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektr.niskoprądowe_PW IN-11 SSP schemat.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/95_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektr.niskoprądowe_PW IN-12 SSP niski parter.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/96_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektr.niskoprądowe_PW IN-13 SSP parter.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/97_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektr.niskoprądowe_PW IN-14 SSP I piętro.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/98_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektr.niskoprądowe_PW IN-21 LAN schemat.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/99_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektr.niskoprądowe_PW IN-22 LAN niski parter.pdf
- Projekt 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/9_ADMINISTRACJA_PT_architektura_SW Opole Rozbudowa PT A03 Rzut I piętra.pdf
- STWiOR 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/157_ADMINISTRACJA_STWiOR - branża budowlana.pdf
- STWiOR 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/158_ADMINISTRACJA_STWiOR - instalacje elektryczne.pdf
- STWiOR 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/159_ADMINISTRACJA_STWiOR - instalacje słaboprądowe.pdf
- STWiOR 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/160_ADMINISTRACJA_STWiOR - gazy medyczne.pdf
- STWiOR 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/161_ADMINISTRACJA_STWiOR - Specyfikacje IS_ROZBUDOWA OPOLE.pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/117_ADMINISTRACJA_PT_inst.gazów medyczych_Rys. Nr 1 - gazy medyczne.pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/118_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_Strona tytułowa - instalacje sanitarne.pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/121_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_10.1 Zestawienie instalacji wod-kan.pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/122_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_10.2 Zestawienie instalacji c.o..pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/123_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_10.3 zestawienie wentylacji.pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/124_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_10.4 WENT urzadzenia.pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/125_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_10.5 Zestawienie instalacji klimatyzacji.pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/126_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_10.6 Zestawienie instalacji zewnetrznych.pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/127_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_10.7 zestawienie instalacji wody lodowej.pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/128_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_Schemat nr 1 - podłaczenia agregatu wody lodowej.pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/129_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_Schemat nr 2 - podłaczenia nawilzacza.pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/130_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_Schemat nr 3 – schemat instalacji klimatyzacyjnej KL1.pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/131_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_Schemat nr 4 – schemat instalacji klimatyzacyjnej KL2.pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/132_ADMINISTRACJA_PT_instalacje sanitarne_Schemat nr 5 – schemat instalacji klimatyzacyjnej KL3,4,5.pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/163_ADMINISTRACJA_PR - instalacje elektryczne.pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/165_ADMINISTRACJA_PR - gazy medyczne.pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/2_ADMINISTRACJA_PT_architektura_OPIS_SW Opole rozbudowa PT A Karty pomieszczen.pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/31_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_Strona tytułowa - konstrukcja.pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/34_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_OBLICZENIA -STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/35_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_Schematy, założenia, wyniki.pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/36_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_WYKAZ STALI ZBROJENIOWEJ - STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/37_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_Wykaz stali zbrojeniowej.pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/38_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_WYKAZ STALI PROFILOWEJ - STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/39_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_Wykaz stali profilowej.pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/40_ADMINISTRACJA_PT_konstrukcja_ZESTAWIENIE NADPROŻY PREFABRYKOWANYCH.pdf
- Inny 3.1. Zalącznik nr 2-1_ADMINISTRACJA_02.07.2026/70_ADMINISTRACJA_PT_inst.elektryczne_Strona tytułowa - instalacje elektryczne.pdf
- Przedmiar 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/025_PAWILON_szpital endoskopia bud_przedmiar.pdf
- Przedmiar 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/026_PAWILON_instalacje sanitarne_szpital endoskopia sanit_przedmiar.pdf
- Przedmiar 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/027_PAWILON_Zakład_Endoskopii_Opole_IE_v1_przedmiar_.pdf
- Projekt 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/010_PAWILON_B-B.pdf
- Projekt 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/011_PAWILON_C-C.pdf
- Projekt 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/012_PAWILON_Zbrojenie konstrukcji, słupów, stop, belek, schodów.pdf
- Projekt 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/013_PAWILON_Zbrojenie płyty poziomu parteru.pdf
- Projekt 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/014_PAWILON_Elewacja frontowa.pdf
- Projekt 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/015_PAWILON_Wykaz stolarki.pdf
- Projekt 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/016_PAWILON_instalacje sanitarne_Op_Katowicka_diagnostyka_szpital.pdf
- Projekt 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/017_PAWILON_instalacje sanitarne_Instalacja co IS-03.pdf
- Projekt 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/018_PAWILON_instalacje sanitarne_Instalacja gazy medyczne IS-04.pdf
- Projekt 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/019_PAWILON_instalacje sanitarne_Instalacja kanalizacji IS-02.pdf
- Projekt 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/020_PAWILON_instalacje sanitarne_Instalacja klimatyzacji IS-07.pdf
- Projekt 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/021_PAWILON_instalacje sanitarne_Instalacja wentylacji mechanicznej IS-05.pdf
- Projekt 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/02-1_PAWILON_Załącznik nr 1_Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Projekt 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/022_PAWILON_instalacje sanitarne_Instalacja wentylacji mechanicznej IS-06.pdf
- Projekt 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/02-2_PAWILON_Załącznik nr 1_Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Projekt 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/023_PAWILON_instalacje sanitarne_Instalacja wody i ks IS-01.pdf
- Projekt 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/024_PAWILON_instalacje elektryczne_Szpital katowicka diagnostyka opis PW.pdf
- Projekt 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/03-1_PAWILON_Załącznik nr 2_Projekt Architektoniczno-Budowlany.pdf
- Projekt 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/03-2_PAWILON_Załącznik nr 2_Projekt Architektoniczno-Budowlany.pdf
- Projekt 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/03-3_PAWILON_Załącznik nr 2_Projekt Architektoniczno-Budowlany.pdf
- Projekt 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/03-4_PAWILON_Załącznik nr 2_Projekt Architektoniczno-Budowlany.pdf
- Projekt 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/03-5_PAWILON_Załącznik nr 2_Projekt Architektoniczno-Budowlany.pdf
- Projekt 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/04_PAWILON_Załącznik nr 3_Projekt Architektoniczno-Budowlany ZMIENIONY.pdf
- Projekt 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/07_PAWILON_Rrzut fundamentów.pdf
- Projekt 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/08_PAWILON_Rzut parteru.pdf
- Projekt 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/09_PAWILON_A-A.pdf
- Inny 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/03-6_PAWILON_Załącznik nr 2_Dokumenty Dołączone do Projektu.pdf
- Inny 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/03-7_PAWILON_Załącznik nr 2_Dokumenty Dołączone do Projektu.pdf
- Inny 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/03-8_PAWILON_Załącznik nr 2_Dokumenty Dołączone do Projektu.pdf
- Inny 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/03-9_PAWILON_Załącznik nr 2_Informacja do Planu BIOZ.pdf
- Inny 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/05_PAWILON_Załącznik nr 4_DECYZJA nr 85-2025.pdf
- Inny 3.2.Załącznik nr 2-2_PAWILON_02.07.2026/06_PAWILON_opi pt diagnostyka.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP