Postępowanie zakończone 2026-08-10
U/18/2026 Opracowanie dokumentacji projektowej dla różnych przedsięwzięć budowlanych Uniwersytetu Opolskiego .
UNIWERSYTET OPOLSKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00373003
- Zamawiający
- UNIWERSYTET OPOLSKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Opole, pow. Opole, woj. opolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny U-18-2026 SWZ.zip
- Projekt U-18-2026 Załącznik nr 1.1 OPZ.docx
- Projekt U-18-2026 Załącznik nr 1.2 OPZ.docx
- SWZ U-18-2026 SWZ.pdf
- Wzór umowy U-18-2026 Załącznik nr 3 Projekt umowy.docx
- Formularz U-18-2026 Załącznik nr 1 Formularz ofertowy.docx
- Inny U-18-2026 Załącznik nr 2 Oświadczenie dotyczace podstaw wykluczenia.docx
- Inny U-18-2026 Załącznik nr 4 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny U-18-2026 Załącznik nr 5 Oświadczenie dotyczące wspólnego ubiegania się o zp.docx
- Inny U-18-2026 Załącznik nr 6.1 Wykaz osób.docx
- Inny U-18-2026 Załącznik nr 6.2 Wykaz osób.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, projekt, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: UNIWERSYTET OPOLSKI
- B/12/2026/A - Malowanie klatki schodowej i holu w budynku Domu Studenta „Niechcic”.
- B/15/2026/A - Remont w Collegium Iuridicum – hol przed aulą 5.18 oraz remont w Collegium Salutis Humanae - wymiana okien oraz montaż rolet.
- B/15/2026 - Remont w Collegium Iuridicum – hol przed aulą 5.18 oraz remont w Collegium Salutis Humanae - wymiana okien oraz montaż rolet.
- B/12/2026 - Remont pomieszczeń Wydziału Ekonomicznego oraz malowanie klatki schodowej i holu w budynku Domu Studenta „Niechcic”
- [B/10/2026] Przebudowa sanitariatów ul. Oleska 22, Instytut Biologii UO