WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-29

„Adaptacja do zmian klimatu poprzez rozwój zielono - niebieskiej infrastruktury w mieście Stalowa Wola” w zakresie zadania inwestycyjnego Część VIII pn. Budowa zbiornika retencyjnego otwartego (...)

Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00327764
Zamawiający
Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Podkarpackie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-29
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-07

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Projekt Załączniki nr 6 do SWZ – PFU Zbiornik Przemysłowa.7z
  • SWZ SWZ 160.pdf
  • SWZ Załącznik nr 7 do SWZ - Opinia geotechniczna.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 9 do SWZ - Wzór umowy.pdf
  • Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 160.pdf
  • Inny Instrukcje.7z
  • Inny Załącznik 2,3,4,5 do SWZ.docx
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Wytyczne dla Wykonawcy DNSH.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ - Standard ochrony drzew.pdf
  • Inny Załącznik nr 12,13,14 do SWZ.docx
  • Inny Załącznik nr 15, 16 do SWZ.docx
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Wytyczne Zamawiającego budowa kanalizacji teletechnicznej.pdf
  • Instrukcja Instrukcja Komunikacja-w-postepowaniu.pdf
  • Instrukcja Instrukcja Oferty, wnioski i prace konkursowe.pdf
  • Inny Podpisywanie-wnioskow-3.1_20210628.pdf
  • Inny ZKU-3.2_20211016.pdf
  • Projekt Załączniki nr 6 – PFU Zbiornik Przemysłowa/R0425-KP-S-D003-3 PFU Zbiornik Boczna Przemyslowa.pdf
  • Inny Załączniki nr 6 – PFU Zbiornik Przemysłowa/R0425-KP-S-R001-2 Plan sytuacyjny ZR PrzemyslowaBoczna.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych