Postępowanie zakończone 2026-06-26
ADAPTACJA I MODERNIZACJA SEKRETARIATU WRAZ Z PRZYLEGŁYMI POMIESZCZENIAMI ORAZ KORYTARZA GŁÓWNEGO NA PARTERZE BUDYNKU A PRZY UL. WYSPIAŃSKIEGO 20
PAŃSTWOWA AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH W KROŚNIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00284610
- Zamawiający
- PAŃSTWOWA AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH W KROŚNIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-26
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Wzór umowy zał. nr 7.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Instrukcja Załącznik nr 8 do SWZ Pełna instrukcja tekstowa składania ofert.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10.zip
- Inny Załączniki nr 1,2,3,6 do SWZ (składane wraz z ofertą).docx
- Inny Załączniki nr 4,5 do SWZ (składane na wezwanie).docx
- Przedmiar Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Przedmiary/Przedmiar b. budowlana.pdf
- Przedmiar Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Przedmiary/Przedmiar b. elektryczna.pdf
- Przedmiar Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Przedmiary/Przedmiar klimatyzacja.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Architektoniczna/opis.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Architektoniczna/specyfiacja/KROSNO-STWiORB-ST-02-A-04-SCIANY-MALOWANIE.docx
- STWiOR Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Architektoniczna/specyfiacja/KROSNO-STWiORB-ST-02-A-05-WYLEWKI-SAMOPOZIOMUJACE.docx
- STWiOR Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Architektoniczna/specyfiacja/KROSNO-STWiORB-ST-02-A-07-POSADZKI-WYKŁADZINY.docx
- STWiOR Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Architektoniczna/specyfiacja/KROSNO-STWiORB-ST-03-K-01-ROBOTY ROZBIÓRKOWE.docx
- STWiOR Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Klimatyzacja/PWSZ -Wyspiańskiego -SST.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Architektoniczna/pdf/A1.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Architektoniczna/pdf/A2.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Architektoniczna/pdf/A3.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Architektoniczna/pdf/A4.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Architektoniczna/pdf/A5.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Architektoniczna/pdf/A6.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Architektoniczna/pdf/A7.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Architektoniczna/pdf/meble1.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Architektoniczna/pdf/meble2.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Architektoniczna/pdf/meble3.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Architektoniczna/pdf/meble4.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Architektoniczna/pdf/meble5.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Architektoniczna/pdf/meble6.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Architektoniczna/pdf/meble7.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Architektoniczna/pdf/witryna1.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Architektoniczna/pdf/witryna2.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Architektoniczna/pdf/witryna3.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Architektoniczna/pdf/witryna4.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Architektoniczna/wyposazenie.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Elektryka/wersja edytowalna/Opis/PW PANS Krosno - Parter 03.2026.doc
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Elektryka/wersja edytowalna/Opis/Zał. 1 - UPR_GM.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Elektryka/wersja edytowalna/Opis/Zał. 2a - Bilans prądowy.xlsx
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Elektryka/wersja edytowalna/Opis/Zał. 2b - Bilans opraw.xlsx
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Elektryka/wersja edytowalna/Opis/Zał. 3 - Lista kablowa.xlsx
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Elektryka/wersja edytowalna/Opis/Zał. 4 - Obliczenia.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Elektryka/wersja edytowalna/Opis/Zał. 5 - Zest. podst. materiałów.xlsx
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Elektryka/wersja edytowalna/Rysunki/E-01. Wyspiańskiego parter - rzut instacji elektrycznej.dwg
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Elektryka/wersja edytowalna/Rysunki/E-02. Wyspiańskiego parter - oświetlenie.dwg
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Elektryka/wersja edytowalna/Rysunki/E-03. Wyspiańskiego_20_parter - schemat zasilania.dwg
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Elektryka/wersja edytowalna/Rysunki/E-04. Wyspiańskiego_20_parter - tablica R0.dwg
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Elektryka/wersja edytowalna/Rysunki/E-05. Wyspiańskiego_20_parter - schemat LAN.dwg
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Elektryka/wersja edytowalna/Rysunki/parter-budA.dwg
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Elektryka/wersja edytowalna/STWiOR/STE.doc
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Elektryka/wersja pdf/01. Opis PANS Krosno - Parter Wyspiańskiego 20 - 03.2026.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Elektryka/wersja pdf/02. Rysunki PANS Krosno - Parter Wyspiańskiego 20 - 03.2026.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Elektryka/wersja pdf/03. STE PANS Krosno - Parter Wyspiańskiego 20 - 03.2026.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Klimatyzacja/PWSZ Wyspiańskiego- klimatyzacja -Rzut poziomy.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Klimatyzacja/PWSZ -Wyspiańskiego - Opis Techniczny.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa zał. nr 10/Klimatyzacja/PWSZ -Wyspiańskiego -strona tytułowa 1.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP