Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-10
Budowa budynku usługowo-biurowego na działkach ewidencyjnych nr 1355/82 oraz części działki 1355/83 położonych w miejscowości Boguchwała przy ul. Plac Rynek 4
Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Boguchwale Sp.z.o.o
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390787
- Zamawiający
- Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Boguchwale Sp.z.o.o
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Boguchwała, pow. rzeszowski, woj. podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 100 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.docx
- Wzór umowy Projekt Umowy - Zalącznik nr 6 do SWZ.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu BZP.pdf
- Inny pozwolenie na budowę Rynek prawomocne.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 100 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 7 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP