Postępowanie zakończone 2026-07-23
Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1674R Lubaczów-Laszki-Duńkowice w m. Wietlin Trzeci
Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00330118
- Zamawiający
- Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-08
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 40. SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 12 do SWZ_projektowane postanowienia umowy.docx
- Ogłoszenie 40. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Orientacja.pdf
- Inny Załączniki nr (1,3,4 i 5) do SWZ.doc
- Inny Załączniki nr (6-10) do SWZ.doc
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ.zip
- Inny Załącznik Nr 2 do SWZ- Kosztorys ofertowy.xlsx
- Przedmiar Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/6_Przedmiar Robót/1_Moszczany/4_Kosztorys Ofertowy_branża drogowa z odwodnieniem_Moszczany.xlsx
- Przedmiar Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/6_Przedmiar Robót/1_Moszczany/5_Przedmiar Robót_branża drogowa z odwodnieniem_Moszczany.pdf
- Przedmiar Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/6_Przedmiar Robót/1_Moszczany/6_Przedmiar Robót_branża drogowa z odwodnieniem_Moszczany.docx
- Przedmiar Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/6_Przedmiar Robót/1_Moszczany/7_Przedmiar Robót_branża drogowa z odwodnieniem_Moszczany.xlsx
- Przedmiar Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/6_Przedmiar Robót/2_Łazy/4_Kosztorys Ofertowy_branża drogowa z odwodnieniem_Łazy.xlsx
- Przedmiar Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/6_Przedmiar Robót/2_Łazy/5_Przedmiar Robót_branża drogowa z odwodnieniem_Łazy.pdf
- Przedmiar Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/6_Przedmiar Robót/2_Łazy/6_Przedmiar Robót_branża drogowa z odwodnieniem_Łazy.docx
- Przedmiar Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/6_Przedmiar Robót/2_Łazy/7_Przedmiar Robót_branża drogowa z odwodnieniem_Łazy.xlsx
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/11_Skany pism/7_Warunki techniczne_sieć telekomunikacyjna ORANGE.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/0_Projekt Wykonawczy.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/2.1_Plan Sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/2.2_Plan Sytuacyjny.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/3.1_Profil Podłużny.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/3.2_Profil Podłużny.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/4.1_Przekrój Normalny.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/4.2_Przekrój Normalny.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/5.1_Profile Kanalizacji.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/5.2_Profile Kanalizacji.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/6.1_Przekroje Poprzeczne.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/6.2_Przekroje Poprzeczne.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/Aktualizacja dok. odcinka chodnika w km 26+495 - 26+620/2.1_Syt.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/Aktualizacja dok. odcinka chodnika w km 26+495 - 26+620/4.2-Przekrój Normalny-PW.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/Aktualizacja dok. odcinka chodnika w km 26+495 - 26+620/5.1-Kan.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/Wykaz opracowania_Łazy.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/Wykaz opracowania_Moszczany.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/5_STWiORB/STWIORB_Moszczany i Łazy.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/10_DWG/1_Moszczany/1_Plan sytuacyjny_Moszczany.dwg
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/10_DWG/1_Moszczany/2_Profil podłużny_Moszczany.dwg
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/10_DWG/1_Moszczany/3_Profile kanaliazacji i przykanalików_Moszczany.dwg
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/10_DWG/1_Moszczany/4_Przekroje normalne_Moszczany.dwg
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/10_DWG/1_Moszczany/5_Przekroje poprzeczne_Moszczany.dwg
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/10_DWG/1_Moszczany/6_SOR_Moszczany.dwg
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/10_DWG/2_Łazy/1_Plan Sytuacyjny_Łazy.dwg
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/10_DWG/2_Łazy/2_Profil podłużny_Łazy.dwg
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/10_DWG/2_Łazy/3_Profile kanalizacji i przykanalików_Łazy.dwg
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/10_DWG/2_Łazy/4_Przekroje normalne_Łazy.dwg
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/10_DWG/2_Łazy/5_Przekroje poprzeczne_Łazy.dwg
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/10_DWG/2_Łazy/6_SOR_Łazy.dwg
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/11_Skany pism/10_Zatwierdzenie SOR.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/11_Skany pism/11_Zatwierdzenie TOR.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/11_Skany pism/12_Opinia SOR_Komenda Policji.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/11_Skany pism/13_Opinia TOR_Komenda Policji.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/11_Skany pism/14_Opinia SOR_Gmina Radymno.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/11_Skany pism/15_Opinia SOR_PZD Jarosław.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/11_Skany pism/16_Opinia TOR_PZD Jarosław.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/11_Skany pism/1_Zaświadczenie Starostwo.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/11_Skany pism/2_Pozwolenie wodnoprawne_ostateczność.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/11_Skany pism/3a_Załącznik_Rys. 2.1_Plan Sytuacyjny.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/11_Skany pism/3b_Załącznik_Rys. 2.2_Plan Sytuacyjny.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/11_Skany pism/3_Odpis protokołu z narady koordynacyjnej.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/11_Skany pism/4_Warunki techniczne_PGE.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/11_Skany pism/5_Warunki techniczne_sieć wodociągowa i kanalizacyjna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/11_Skany pism/6_Warunki techniczne_sieć telekomunikacyjna OXYNET.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/11_Skany pism/8a_Załącznik do pkt geodezyjne.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/11_Skany pism/8_Warunki techniczne_pkt geodezyjne.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/11_Skany pism/9_Zgoda na odpr. wód_Spółdzielnia Wietlin III.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/11_Skany pism/Załączniki do warunków z ORANGE/2505140101_Łazy_DP1674R_zabezp_PZT21.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/11_Skany pism/Załączniki do warunków z ORANGE/2505140101_Łazy_DP1674R_zabezp_PZT22.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/11_Skany pism/Załączniki do warunków z ORANGE/2505140156_2025-05-14.gpkg
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/11_Skany pism/Załączniki do warunków z ORANGE/2505140156_2025-05-14.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/11_Skany pism/Załączniki do warunków z ORANGE/2505140156_2025-05-14.xls
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/11_Skany pism/Załączniki do warunków z ORANGE/Dodatkowe wymagania i informacje OPL do wydawanych WT przełożenie (2023_05)-wszycy bd.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/1_Mapa/MDCP_DP nr 1618R Kisielów-Cieszacin Mały.dwl
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/1_Mapa/MDCP_DP nr 1618R Kisielów-Cieszacin Mały.dwl2
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/1_Mapa/MDCP_DP nr 1674R_Moszczany i Łazy.dwg
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/1_Mapa/Pieczątka Łazy.jpg
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/1_Mapa/Pieczątka Łazy_Wietlin.jpg
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/2_Dokumentacja Geotechniczna/opinia geotechniczna tekst Łazy.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/2_Dokumentacja Geotechniczna/załącznik 1. Mapa przeglądowa.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/2_Dokumentacja Geotechniczna/załącznik 2 Mapa.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/2_Dokumentacja Geotechniczna/załącznik 3.1. Mapa geologiczna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/2_Dokumentacja Geotechniczna/załącznik 3.2. Legenda do SMGP.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/2_Dokumentacja Geotechniczna/załącznik 4 Karty otworów Łazy.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/2_Dokumentacja Geotechniczna/załącznik 5 tabela parametrów geotechnicznych.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/2_Dokumentacja Geotechniczna/załącznik 6 objaśnienie symboli.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/3_Materiały do zgłoszenia robót/0_Materiały do zgłoszenia.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/3_Materiały do zgłoszenia robót/1_Orientacja.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/3_Materiały do zgłoszenia robót/2.1_Plan Sytuacyjny.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/3_Materiały do zgłoszenia robót/2.2_Plan Sytuacyjny.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/3_Materiały do zgłoszenia robót/3_Przekrój normalny.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/3_Materiały do zgłoszenia robót/Załącznik 1_Rys. 2.1_Plan Sytuaycjny do ZUD.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/3_Materiały do zgłoszenia robót/Załącznik 1_Rys. 2.2_Plan Sytuaycjny do ZUD.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/1_Orientacja.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/6_Przedmiar Robót/1_Moszczany/10_Tabela nr 3_Plantowanie i zdjęcie humusu - Moszczany.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/6_Przedmiar Robót/1_Moszczany/11_Tabela nr 4_Zabezpieczenie sieci uzbrojenia terenu - Moszczany.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/6_Przedmiar Robót/1_Moszczany/8_Tabela nr 1_Zjazdy - Moszczany.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/6_Przedmiar Robót/1_Moszczany/9_Tabela nr 2_Roboty ziemne - Moszczany.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/6_Przedmiar Robót/2_Łazy/10_Tabela nr 3_Plantowanie i zdjęcie humusu - Łazy.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/6_Przedmiar Robót/2_Łazy/11_Tabela nr 5_Zabezpieczenie sieci uzbrojenia terenu - Łazy.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/6_Przedmiar Robót/2_Łazy/8_Tabela nr 1_Zjazdy - Łazy.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/6_Przedmiar Robót/2_Łazy/9_Tabela nr 2_Roboty ziemne - Łazy.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/7_Projekt Stałej Organizacji Ruchu/0_Opis SOR.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/7_Projekt Stałej Organizacji Ruchu/1_Orientacja.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/7_Projekt Stałej Organizacji Ruchu/2.1_Plan Sytuacyjny.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/7_Projekt Stałej Organizacji Ruchu/2.2_Plan Sytuacyjny.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/8_Projekt Tymczasowej Organizacji Ruchu/0_Opis TOR zatwierdzenie.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/8_Projekt Tymczasowej Organizacji Ruchu/1_Orientacja.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/8_Projekt Tymczasowej Organizacji Ruchu/2.1_Plan Sytuacyjny.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/8_Projekt Tymczasowej Organizacji Ruchu/2.2_Plan Sytuacyjny.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/8_Projekt Tymczasowej Organizacji Ruchu/3.1_Schemat 1.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/8_Projekt Tymczasowej Organizacji Ruchu/3.2_Schemat 2.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/9_Operat Wodnoprawny/00_Operat wodnoprawny.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/9_Operat Wodnoprawny/0_Opis nietechniczny.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/9_Operat Wodnoprawny/1_Orientacja.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/9_Operat Wodnoprawny/2.1_Plan Sytuacyjny.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/9_Operat Wodnoprawny/2.2_Plan Sytuacyjny.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/9_Operat Wodnoprawny/3_Profil kanalizacji.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/9_Operat Wodnoprawny/4_Przekrój Normalny.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/9_Operat Wodnoprawny/5_Zlewnia drenażu.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/9_Operat Wodnoprawny/Załącznik nr 2_Napełnienie na wylotach.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/9_Operat Wodnoprawny/Załącznik nr 3_Obliczenia ilości wód przez wyloty W1-W6.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/Aktualizacja dok. odcinka chodnika w km 26+495 - 26+620/plantowanie i zdjęcie humusu.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/Aktualizacja dok. odcinka chodnika w km 26+495 - 26+620/roboty ziemne.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/Aktualizacja dok. odcinka chodnika w km 26+495 - 26+620/zjazdy.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/Spis dokumentów.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu
- Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych na terenie powiatu jarosławskiego
- Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1715R Miękisz Nowy-Duńkowice w m. Charytany
- Przebudowa dróg powiatowych na terenie gminy miejskiej Jarosław
- Przebudowa drogi powiatowej na terenie gminy Roźwienica w m. Wola Roźwienicka
- Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1696R Laszki-Wielkie Oczy w m. Tuchla