Postępowanie zakończone 2026-06-29
Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1696R Laszki – Wielkie Oczy w m. Laszki
Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00288016
- Zamawiający
- Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Załącznik nr 12 do SWZ_projektowane postanowienia umowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Orientacja teren.pdf
- Inny SWZ.pdf
- Inny Załączniki nr (1,3,4 i 5) do SWZ.doc
- Inny Załączniki nr (6-10) do SWZ.doc
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ.zip
- Inny Załącznik Nr 2 do SWZ- Kosztorys ofertowy.xls
- Przedmiar Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/05_Przedmiar Robót_branża drogowa z odwodnieniem.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/05_Przedmiar Robót_branża telekomunikacyjna.pdf
- Projekt Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/1_Branża drogowa z odwodnieniem/0_Projekt wykonawczy_opis.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/5_STWiORB/2_Branża telekomunikacyjna/STWiORB_branża telekomunikacyjna.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/08_Tabela nr_Zjazdy.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/09_Tabela nr 2_Roboty ziemne.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/10_Tabela nr 3_Plantowanie i zdjęcie warstwy humusu.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/11_Operat Wodnoprawny/00_Operat wodnoprawny.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/11_Operat Wodnoprawny/0_Opis nietechniczny.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/11_Operat Wodnoprawny/1_Orientacja.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/11_Operat Wodnoprawny/2_Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/11_Operat Wodnoprawny/3_Profil podłużny rowów.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/11_Operat Wodnoprawny/4_Profil kanalizacji.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/11_Operat Wodnoprawny/5_Przekrój normalny.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/11_Operat Wodnoprawny/6_Zlewnia-wylot W1.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/11_Operat Wodnoprawny/7_Zlewnia-wylot W2.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/11_Operat Wodnoprawny/8_Zlewnia -wylot W3.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/11_Operat Wodnoprawny/Załącznik 1_Obliczenia ilości wód_wyloty W1-W3.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/11_Operat Wodnoprawny/Załącznik 2_Napełnienie na wylotach.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/11_Tabela nr 4 i nr 5_Rury osłonowe.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/1_Branża drogowa z odwodnieniem/1_Orientacja.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/1_Branża drogowa z odwodnieniem/2_Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/1_Branża drogowa z odwodnieniem/3_Profil podłużny.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/1_Branża drogowa z odwodnieniem/4.1_Przekrój normalny.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/1_Branża drogowa z odwodnieniem/4.2_Przekrój normalny.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/1_Branża drogowa z odwodnieniem/5.1_Profil kanalizacji.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/1_Branża drogowa z odwodnieniem/5.2_Profile przykanalików.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/1_Branża drogowa z odwodnieniem/6.1_Przekroje poprzeczne.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/1_Branża drogowa z odwodnieniem/6.2_Przekroje poprzeczne.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/2_Branża telekomunikacyjna/0_Projekt wykonawczy_opis.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/2_Branża telekomunikacyjna/Rys.1_Orientacja.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/2_Branża telekomunikacyjna/Rys.2_Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/2_Branża telekomunikacyjna/Rys.3_Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/2_Branża telekomunikacyjna/Rys.4_Schemat przebudowy rurociągu i kabli ORANGE.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/4_Projekt Wykonawczy/2_Branża telekomunikacyjna/Rys.5_Schemat optyczny linii OKO 55304.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/5_STWiORB/1_Branża drogowa z odwodnieniem/STWiORB_branża drogowa z odwodnieniem.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/7_Projekt Stałej Organizacji Ruchu/0_Opis SOR.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/7_Projekt Stałej Organizacji Ruchu/1_Orientacja.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/7_Projekt Stałej Organizacji Ruchu/2_Plan Sytuacyjny.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/10a_Załączniki do warunków technicznych_ORANGE/2501030025_2025-01-03.gpkg
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/10a_Załączniki do warunków technicznych_ORANGE/2501030025_2025-01-03.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/10a_Załączniki do warunków technicznych_ORANGE/2501030025_2025-01-03.xls
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/10a_Załączniki do warunków technicznych_ORANGE/2501030025_Laszki_DP1696R_przeb-PZT.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/10a_Załączniki do warunków technicznych_ORANGE/Dodatkowe wymagania i informacje OPL do wydawanych WT przełożenie (2023_05)-wszycy bd.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/10_Warunki techniczne_sieć telekomunikacyjna_ORANGE.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/11_Uzgodnienie sieć telekomunikacyjna_ORANGE.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/12_Uzgodnienie sieć telekomunikacyjna_OXYNET.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/13_Pismo_brak sprzeciwu_RDOŚ.DOCX
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/14_Zatwierdzenie SOR.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/15_Zatwierdzenie TOR.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/16_Opinia SOR Gmina Laszki.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/17_Opinia TOR Gmina Laszki.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/18_Opinia SOR_Policja.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/19_Opinia TOR_Policja.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/1_Zaświadczenie brak sprzeciwu do zgłoszenia.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/20_Opinia SOR_PZD.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/21_Opinia TOR_PZD.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/2_Pozwolenie wodnoprawne.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/3a_ZUD_Plan Sytuacyjny.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/3_ZUD.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/4_Warunki tecgniczne_sieć gazowa PSG.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/5_Warunki techniczne_ sieć elektroenergetyczna PGE.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/6_Warunki techniczne_sieć wodociągowa i kanalizacyjna.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/7a_Pkt geodezyjne.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/7_Warunki techniczne_pkt geodezyjne.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/8_Warunki techniczne_ sieć telekomunikacyjna VOICE NET.pdf
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/9a_Załącznik graficzny do warunków technicznych_OXYNET.jpg
- Inny Załącznik nr 11 i 13 do SWZ/9_Skany pism/9_Warunki tehniczne_sieć telekomunikacyjna_OXYNET.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu
- Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych na terenie powiatu jarosławskiego
- Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1715R Miękisz Nowy-Duńkowice w m. Charytany
- Przebudowa dróg powiatowych na terenie gminy miejskiej Jarosław
- Przebudowa drogi powiatowej na terenie gminy Roźwienica w m. Wola Roźwienicka
- Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1696R Laszki-Wielkie Oczy w m. Tuchla