Postępowanie zakończone 2026-07-09
Budowa chodnika w ramach przebudowy drogi powiatowej Nr 1629R Widaczów – Świebodna – Pruchnik w m. Jodłówka
Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00306404
- Zamawiający
- Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Orientacja.pdf
- Inny Załączniki nr (1,3,4 i 5) do SWZ.doc
- Inny Załączniki nr (6-10) do SWZ.doc
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ.zip
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ_projektowane postanowienia umowy.docx
- Inny Załącznik Nr 2 do SWZ- Kosztorys ofertowy.xls
- Przedmiar Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/PRZEDMIAR.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/PW - STRONA TYTUŁOWA.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/STWIORB/STWIORB.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/STWIORB/STWIORB - STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/PW - OPIS.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/RYS 1 - ORIENTACJA-1.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/RYS 2 - PLAN-1_PW.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/RYS 2 - PLAN-2_PW.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/RYS 2 - PLAN-3_PW.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/RYS 2 - PLAN-4_PW.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/RYS 2 - PLAN-5_PW.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/RYS 2 - PLAN-6_PW.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/RYS 2 - PLAN-7_PW.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/RYS 2 - PLAN-8_PW.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/RYS 2 - PLAN-9_PW.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/RYS 3 - PRZEKROJE NORMALNE-1.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/RYS 3 - PRZEKROJE NORMALNE-2.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-10.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-11.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-12.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-13.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-1.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-2.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-3.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-4.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-5.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-6.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-7.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-8.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-9.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu
- Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych na terenie powiatu jarosławskiego
- Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1715R Miękisz Nowy-Duńkowice w m. Charytany
- Przebudowa dróg powiatowych na terenie gminy miejskiej Jarosław
- Przebudowa drogi powiatowej na terenie gminy Roźwienica w m. Wola Roźwienicka
- Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1696R Laszki-Wielkie Oczy w m. Tuchla