Postępowanie zakończone 2026-07-10
Budowa chodnika w ramach przebudowy drogi powiatowej Nr 1633R Rączyna-Roźwienica w m. Rzeplin
Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00307568
- Zamawiający
- Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Orientacja.pdf
- Inny Załączniki nr (1,3,4 i 5) do SWZ.doc
- Inny Załączniki nr (6-10) do SWZ.doc
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ.zip
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ_projektowane postanowienia umowy.docx
- Inny Załącznik Nr 2 do SWZ- Kosztorys ofertowy.xls
- Przedmiar Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/Przedmiar.xlsx
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/ZAŁ 2 OPINIA GEOTECHNICZNA - STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA DROGOWA/PAB - OPIS.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA DROGOWA/PAB - STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/PAB_ośw_Roźwienica_17.12.2024.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/PAB - STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/PW - OPIS.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/PW - STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/PW_ośw_Roźwienica_17.12.2024.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/PW - STRONA TYTUŁOWA.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/STWIORB/BRANŻA DROGOWA/STWIORB.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/STWIORB/BRANŻA DROGOWA/STWIORB - STRONA TYTUŁOWA.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/STWIORB/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/STWiORB_OŚW_Roźwienica_12.05.2025.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/STWIORB/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/STWIORB - STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/Opinia geotechniczna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 1.10 mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 1.11 mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 1.12 mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 1.13 mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 1.14 mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 1.15 mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 1.16 mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 1.17 mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 1.18 mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 1.19 mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 1.1 mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 1.20 mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 1.21 mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 1.22 mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 1.23 mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 1.2 mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 1.3 mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 1.4 mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 1.5 mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 1.6 mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 1.7 mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 1.8 mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 1.9 mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 2 objaśnienia symboli i znaków geologicznych.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 3.1 karta 1-3.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 3.2 karta 4-6.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 3.3 karta 7-9.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 3.6 karta 15-17.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 3.8 karta 20-22.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 3.9 karta 23.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 4 mapa poglądowa.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA DROGOWA/RYS 1 - PLAN ORIENTACYJNY-ARK 1.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK10.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK11.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK12.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK13.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK14.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK15.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK16.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK17.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK1.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK2.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK3.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK4.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK5.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK6.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK7.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK8.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA DROGOWA/RYS 3 - PRZEKROJE NORMALNE-ARK 1.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA DROGOWA/RYS 3 - PRZEKROJE NORMALNE-ARK 4.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA DROGOWA/RYS 3 - PRZEKROJE NORMALNE-ARK 5.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA DROGOWA/RYS 3 - PRZEKROJE NORMALNE-ARK 6.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA DROGOWA/RYS 3 - PRZEKROJE NORMALNE-ARK 7.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/PAB1.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 1 - PLAN ORIENTACYJNY-ARK 1.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK10.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK11.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK12.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK13.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK14.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK15.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK16.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK17.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK1.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK2.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK3.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK4.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK5.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK6.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK7.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK8.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK9.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 3 - PRZEKROJE NORMALNE-ARK 1.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 3 - PRZEKROJE NORMALNE-ARK 2.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 3 - PRZEKROJE NORMALNE-ARK 3.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 3 - PRZEKROJE NORMALNE-ARK 4.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 3 - PRZEKROJE NORMALNE-ARK 5.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 3 - PRZEKROJE NORMALNE-ARK 6.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 3 - PRZEKROJE NORMALNE-ARK 7.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-ARK 10.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-ARK 11.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-ARK 12.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-ARK 13.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-ARK 14.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-ARK 15.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-ARK 16.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-ARK 17.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-ARK 18.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-ARK 19.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-ARK 1.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-ARK 20.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-ARK 2.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-ARK 3.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-ARK 4.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-ARK 5.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-ARK 6.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-ARK 7.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-ARK 8.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 4 - PROFIL PODŁUŻNY-ARK 9.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA DROGOWA/RYS 5 - ZBROJENIE ŚCIANEK CZOŁOWYCH-ARK 1.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/PW1.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/PW2.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PW/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/PW3.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 3.4 karta 10-11.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 3.5 karta 12-14.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 3.7 karta 18-19.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA DROGOWA/RYS 2 - PLAN-ARK9.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/PAB/BRANŻA DROGOWA/RYS 3 - PRZEKROJE NORMALNE-ARK 2.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu
- Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych na terenie powiatu jarosławskiego
- Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1715R Miękisz Nowy-Duńkowice w m. Charytany
- Przebudowa dróg powiatowych na terenie gminy miejskiej Jarosław
- Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1696R Laszki-Wielkie Oczy w m. Tuchla
- Przebudowa drogi powiatowej na terenie gminy Roźwienica w m. Wola Roźwienicka