Postępowanie zakończone 2026-08-25
„Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie 2 Jarosław na dz. o nr ewid. 188”.
GMINA MIEJSKA JAROSŁAW
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00385736
- Zamawiający
- GMINA MIEJSKA JAROSŁAW
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Jarosław
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 2 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-25
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 2 - wzór umowy.doc
- Formularz Załącznik nr 1 - formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - dokumentacja techniczna.zip
- Inny Załącznik nr 4 - oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docx
- Inny Załącznik nr 5 - oświadczenie dot. gr. kapitałowej.docx
- Inny Załącznik nr 6 - doświadczenie zawodowe Wykonawcy.doc
- Inny Załącznik nr 7 - doświadczenie kierownika budowy.doc
- Inny Załącznik nr 8 - wykaz osób.doc
- Przedmiar Załącznik nr 3 - dokumentacja techniczna/Przedmiar robót.pdf
- Projekt Załącznik nr 3 - dokumentacja techniczna/Bursztynowa część opisiowa.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - dokumentacja techniczna/1.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - dokumentacja techniczna/2.1.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - dokumentacja techniczna/2.2.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - dokumentacja techniczna/2.3.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - dokumentacja techniczna/3.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - dokumentacja techniczna/Thumbs.db
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 2 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA MIEJSKA JAROSŁAW
- 000-900-004 Przebudowa dziewięciu placów zabaw (SP 7, MP 11, SP 6, osiedle Kopernika/1000 - lecia. MP 10).
- Inwestycje drogowe na terenie dróg gminnych – Przebudowa ul. Kruhel Pełkiński IV etap.
- Inwestycje drogowe na terenie dróg gminnych - Przebudowa ul. Zgody
- FSZ – Działanie Nr 3 – Ośrodek „Dobry Początek” – przebudowa budynku użyteczności publicznej na cele budynku mieszkalnego, finansowanego ze środków Drugiej Edycji Szwajcarskiej Pomocy Finansowej.
- Dostawa i montaż tężni solankowej z instalacją zasilającą w ramach zadania: Budowa tężni solankowej na części działki nr 3630/28 na os. Armii Krajowej w Jarosławiu