Postępowanie zakończone 2026-07-31
Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Rakszawie
GMINA RAKSZAWA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00347492
- Zamawiający
- GMINA RAKSZAWA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-31
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-16
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ drogi oraz zał. 4.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny DOKUMENTACJA.zip
- Inny Zał 6 Informacja ośrodkach komunikacji elektronicznej.docx
- Inny Zał nr 1,2,3 do SWZ.docx
- Inny Zał. nr 5 PPU do swz.pdf
- Przedmiar DOKUMENTACJA/Zadanie 1/Przedmiar FOGR Rakszawa zadanie nr 1.pdf
- Przedmiar DOKUMENTACJA/Zadanie 2/Przedmiar FOGR Rakszawa zadanie nr 2.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA/Zadanie 1/01_Dokumentacja techniczna/DT_FOGR_zadanie 1.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA/Zadanie 1/01_Dokumentacja techniczna/FOGR_Rakszawa-R0.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA/Zadanie 1/01_Dokumentacja techniczna/FOGR_Rakszawa-R1.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA/Zadanie 1/01_Dokumentacja techniczna/FOGR_Rakszawa-R2.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA/Zadanie 2/01_Dokumentacja techniczna/DT_FOGR_zadanie 2.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA/Zadanie 2/01_Dokumentacja techniczna/FOGR_Rakszawa 2-R0.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA/Zadanie 2/01_Dokumentacja techniczna/FOGR_Rakszawa 2-R1.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA/Zadanie 2/01_Dokumentacja techniczna/FOGR_Rakszawa 2-R2.pdf
- STWiOR DOKUMENTACJA/Zadanie 1/03_STIWORB/STWIORB_zadanie 1.pdf
- STWiOR DOKUMENTACJA/Zadanie 2/03_STIWORB/STWIORB_zadanie 2.pdf
- Inny DOKUMENTACJA/Zadanie 1/01_Dokumentacja techniczna/licencja mapy.pdf
- Inny DOKUMENTACJA/Zadanie 1/01_Dokumentacja techniczna/plot.log
- Inny DOKUMENTACJA/Zadanie 2/01_Dokumentacja techniczna/licencja mapy.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA RAKSZAWA
- Budowa tężni solankowej wraz z infrastrukturą oraz wykonanie ogrodzenia i terenu zielonego wokół Centrum opiekuńczo – mieszkalnego w Rakszawie
- Budowa kompleksu sportowego Orlik 2025 wraz z budową bieżni prostej, skoczni do skoku w dal i trójskoku oraz rzutni do pchnięcia kulą w m. Rakszawa, a także budową pumptracka w miejscowości Rakszawa