Postępowanie zakończone 2026-08-28
Budowa obiektów małej architektury oraz infrastruktury turystyczno-edukacyjnej na terenie Nadleśnictwa Tuszyma
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Tuszyma
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00391273
- Zamawiający
- Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Tuszyma
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Niwiska, pow. kolbuszowski, woj. podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 1 100 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ SA.270.1.4.2026 - infrastruktura tyrystyczna.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 2026BZP 0039127301.pdf
- Inny Załączniki do SWZ.zip
- Przedmiar Dokumentacja/OPZ - Cześć 1 zamówienia/Przedmiar robót/Przedmiar _Wiata edukacyjna.xlsx
- Przedmiar Dokumentacja/OPZ - Część 2 zamówienia/Przedmiar/Przedmiar_ Miejsce postojowe.xlsx
- Przedmiar Dokumentacja/OPZ - Część 3 zamówienia/Przedmiar/Przedmiar_MIEJSCE BIWAKOWANIA.xlsx
- Przedmiar Dokumentacja/OPZ - Część 4 zamówienia/Przedmiar/Przedmiar_Punkt Obsługi Konia.xlsx
- Przedmiar Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Przedmiar/Przedmiar_ławostoły z zadaszeniem.xlsx
- Przedmiar Dokumentacja/OPZ - Część 6 zamówienia/Tablice Informacyjne/Przedmiar/Kostorys Przedmiar Tablice Edukacyjne_KD.xlsx
- Przedmiar Dokumentacja/OPZ - Część 6 zamówienia/Tablice Informacyjne/Przedmiar/Przedmiar Tablice Edukacyjne.xlsx
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Cześć 1 zamówienia/PT/Opis Projekt Techniczny Wiata edukacyjna.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Cześć 1 zamówienia/PT/Rys 3. Miejsce na grill.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Cześć 1 zamówienia/PT/Rys 4. Drewutnia.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Cześć 1 zamówienia/PT/Rys 5. Stojak na rowery.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Cześć 1 zamówienia/PT/Rys 6. Kosz na śmieci.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Cześć 1 zamówienia/PZT i PAB/Opis PAB Wiata edukacyjna.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Cześć 1 zamówienia/PZT i PAB/Opis PZT.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Cześć 1 zamówienia/PZT i PAB/Rys. 1 Orientacja.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Cześć 1 zamówienia/PZT i PAB/Rys. 2 PZD Wiata edukacyjna.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Cześć 1 zamówienia/PZT i PAB/Rys 4. Elewacje.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Cześć 1 zamówienia/PZT i PAB/Rys 5. Derwutnia.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 2 zamówienia/Dokumentacja/Rys. 2 Plan Sytuacyjny.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 2 zamówienia/Dokumentacja/Rys. 3 Wiata i ławostół.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 3 zamówienia/Dokumentacja/OPIS robót Miejsce biwakowania.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 3 zamówienia/Dokumentacja/Rys. 2 Plan Sytuacyjny Miejsce biwakowania.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 3 zamówienia/Dokumentacja/Rys. 3.1 Ławostół.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 3 zamówienia/Dokumentacja/Rys. 3.2 Drewutnia.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 4 zamówienia/Dokumentacja/OPIS robót Punkt obsługi konia.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 4 zamówienia/Dokumentacja/Rys. 2 Plan sytuacyjny Punkt obsługi konia.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 4 zamówienia/Dokumentacja/Rys. 3.1 Lawostół.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 4 zamówienia/Dokumentacja/Rys. 3.2 Elementy małej architektury.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/a_ Przy Wykopach/OPIS robót Przy Wykopach.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/a_ Przy Wykopach/Rys. 2 PZT Ławostół v2.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/a_ Przy Wykopach/Rys.3 Projekt elementów małej architektury Model.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/b_ Na Bajpasie/OPIS robót kamionka bypass.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/b_ Na Bajpasie/Rys. 2 Plan Sytuacyjny.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/b_ Na Bajpasie/Rys.3 Projekt elementów małej architektury.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/c_ W poblirzu Lasu Olbrzymów/OPIS robót kamionka bypass.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/c_ W poblirzu Lasu Olbrzymów/Rys. 2 Plan Sytuacyjny.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/c_ W poblirzu Lasu Olbrzymów/Rys.3 Projekt elementów małej architektury.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/d_ Przy Buku/OPIS robót Przy Buku.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/d_ Przy Buku/Rys.2 Plan Sytuacyjny .pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/d_ Przy Buku/Rys.3 Projekt elementów małej architektury.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/e_ Przy Kościelnej Drodze/OPIS robót Przy Kościelnej Drodze.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/e_ Przy Kościelnej Drodze/Rys.2 Plan Sytuacyjny.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/e_ Przy Kościelnej Drodze/Rys.3 Projekt elementów małej architektury.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/f_ Sadykierz/OPIS robót Sadykierz.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/f_ Sadykierz/Rys.2 Plan Sytuacyjny.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/f_ Sadykierz/Rys.3 Projekt elementów małej architektury.pdf
- Projekt Dokumentacja/OPZ - Część 6 zamówienia/Tablice Informacyjne/Dokumentacja/Rys Tablice Model.pdf
- STWiOR Dokumentacja/OPZ - Cześć 1 zamówienia/SST/SST Wiata Edukacyjna.docx
- STWiOR Dokumentacja/OPZ - Część 2 zamówienia/SST/SST Miejsce postojowe.docx
- STWiOR Dokumentacja/OPZ - Część 3 zamówienia/SST/SST Miejsce biwakowania.docx
- STWiOR Dokumentacja/OPZ - Część 4 zamówienia/SST/SST Punkt obslugi konia.docx
- STWiOR Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/SST/SST Ławostoły z zadaszeniem.docx
- STWiOR Dokumentacja/OPZ - Część 6 zamówienia/Tablice Informacyjne/SST/SST Tablice.docx
- Wzór umowy Zał. nr 9 do SWZ - Wzór umowy.doc
- Formularz Zał. nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.doc
- Inny Dokumentacja/OPZ - Cześć 1 zamówienia/Decyzja nr 2122026.pdf
- Inny Dokumentacja/OPZ - Cześć 1 zamówienia/PT/Rys 1 Konstrukcja Wiata Edukacyjna.pdf
- Inny Dokumentacja/OPZ - Cześć 1 zamówienia/PT/Rys 2 Stopa Fundamentowa.pdf
- Inny Dokumentacja/OPZ - Cześć 1 zamówienia/PZT i PAB/Rys 3 Konstrukcja Wiata edukacyjna.pdf
- Inny Dokumentacja/OPZ - Część 2 zamówienia/Dokumentacja/OPIS robót - Miejsce postojowe..pdf
- Inny Dokumentacja/OPZ - Część 2 zamówienia/Dokumentacja/Rys. 1 Orientacja.pdf
- Inny Dokumentacja/OPZ - Część 2 zamówienia/Dokumentacja/Rys. PS-1 Stojak na rowery.pdf
- Inny Dokumentacja/OPZ - Część 2 zamówienia/Zgłoszenie wykonania robót budowlanych.pdf
- Inny Dokumentacja/OPZ - Część 3 zamówienia/Decyzja administracyjna - AB.6743.249.2026.Ap.pdf
- Inny Dokumentacja/OPZ - Część 3 zamówienia/Dokumentacja/Rys. 1 Orientacja.pdf
- Inny Dokumentacja/OPZ - Część 4 zamówienia/Decyzja administracyjna - AB.6743.247.2026.ASp.pdf
- Inny Dokumentacja/OPZ - Część 4 zamówienia/Dokumentacja/Rys. 1 Orientacja Punkt obsługi konia.pdf
- Inny Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/a_ Przy Wykopach/Decyzja administracyjna AB.6743.248.2026.ASp.pdf
- Inny Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/a_ Przy Wykopach/Rys. 1 Orientacja Model.pdf
- Inny Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/b_ Na Bajpasie/Rys. 1 Orientacja.pdf
- Inny Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/b_ Na Bajpasie/Zgłoszenie wykonania robót budowlanych.pdf
- Inny Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/c_ W poblirzu Lasu Olbrzymów/Rys. 1 Orientacja.pdf
- Inny Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/c_ W poblirzu Lasu Olbrzymów/Zgłoszenie wykonania robót budowlanych.pdf
- Inny Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/d_ Przy Buku/Rys. 1 Orientacja Model.pdf
- Inny Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/d_ Przy Buku/Zgłoszenie robót budowlanych.pdf
- Inny Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/e_ Przy Kościelnej Drodze/Rys. 1 Orientacja.pdf
- Inny Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/e_ Przy Kościelnej Drodze/Zgłoszenie wykonania robót budowlanych.pdf
- Inny Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/f_ Sadykierz/Rys. 1 Orientacja.pdf
- Inny Dokumentacja/OPZ - Część 5 zamówienia/Dokumentacja/f_ Sadykierz/Zgłoszenie wykonania robót budowlanych.pdf
- Inny Zał. nr 3 do SWZ - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docx
- Inny Zał. nr 4 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.doc
- Inny Zał. nr 5 do SWZ - Zobowiązanie do udostępnienia zasobów.doc
- Inny Zał. nr 6 do SWZ - Wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia.doc
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Oświadczenie dot. grupy kapitałowej.doc
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 1 100 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP