Postępowanie zakończone 2026-08-12
Budowa odcinków sieci kanalizacji sanitarnej na terenie gminy Strzyżów.
Gmina Strzyżów
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00364438
- Zamawiający
- Gmina Strzyżów
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Strzyżów, pow. strzyżowski, woj. podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-12
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ Kanalizacja Gmina Strzyżów.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny załączniki do SWZ.7z
- Inny załącznik nr 7 do SWZ.7z
- Wzór umowy załączniki do SWZ/Umowa Powierzenia Przetwarzania Danych Osobowych.pdf
- Inny załączniki do SWZ/Gwarancja jakości.pdf
- Inny załączniki do SWZ/Umowa o Zachowaniu Poufności.pdf
- Inny załączniki do SWZ/Załącznik nr 10 do SWZ.doc
- Inny załączniki do SWZ/Załącznik nr 11 do SWZ.docx
- Inny załączniki do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ.doc
- Inny załączniki do SWZ/Załącznik nr 2 do SWZ.docx
- Inny załączniki do SWZ/Załącznik nr 3 do SWZ.docx
- Inny załączniki do SWZ/załącznik nr 4 do SWZ projekt umowy.pdf
- Inny załączniki do SWZ/Załącznik nr 5 do SWZ (OPZ).pdf
- Inny załączniki do SWZ/Załącznik nr 6 do SWZ.doc
- Inny załączniki do SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ.doc
- Inny załączniki do SWZ/Załącznik nr 9 do SWZ.doc
- Przedmiar Część III/Łącznik/Budowa sieci KS Wysoka Strzyżowska - Strzyżów 02.2026 PRZEDMIAR ROBÓT.pdf
- Przedmiar Część III/Wysoka Strzyżowska/Przedmiar Robót - Wysoka Strzyżowska cz.1.pdf
- Przedmiar Część III/Wysoka Strzyżowska/Przedmiar Robót - Wysoka Strzyżowska cz.2.pdf
- Przedmiar Część III/Wysoka Strzyżowska/Przedmiar Robót - Wysoka Strzyżowska - Gbiska.pdf
- Przedmiar Cześć II/ul. Kościuszki/Budowa odcinka sieci KS Kościuszki w Strzyżowie 07-2026 PRZEDMIAR ROBÓT.pdf
- Przedmiar Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Strzyzow siec przedmiar_ul. Zielona i ul. Sadowa.pdf
- Przedmiar Część I/ul. Modrzewiowa/1.2 Dokumentacja PV - ul. Modrzewiowa/Przedmiar- Strzyżów dz nr 424 10 obr 0003 - 04.2026.pdf
- Przedmiar Część I/ul. Modrzewiowa/1.2 Dokumentacja PV - ul. Modrzewiowa/Przedmiar- Strzyżów dz nr 430 obr 0003 -04.2026.pdf
- Przedmiar Część I/ul. Modrzewiowa/1.2 Dokumentacja PV - ul. Modrzewiowa/Przedmiar- Strzyżów dz nr 495 obr 0003 - 04.2026.pdf
- Przedmiar Część I/ul. Modrzewiowa/Przedmiar Robót - Strzyżów ul. Modrzewiowa Etap II.pdf
- Przedmiar Część I/ul. Zajączkowskiego/przedmiar - ul.zajączkowskiego - bez przyłączy.pdf
- Projekt Część III/Łącznik/Projekt zagospodarowania terenu/PDF/PZT + ZAŁĄCZNIKI Budowa odcinka sieci KS Wysoka Strzyżowska - Strzyżów.pdf
- Projekt Cześć II/ul. Kościuszki/1 Projekt zagospodarowania terenu/PDF/PZT + ZAŁĄCZNIKI Budowa odcinka sieci KS przy ul. Kościuszki w Strzyżowie.pdf
- Projekt Cześć II/ul. Kościuszki/2 Projekt techniczny GAZ/GAZ/PDF/PT GAZ Budowa odcinka sieci KS przy ul. Kościuszki w Strzyżowie.pdf
- Projekt Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt techniczny PDF/000_Oswiadczenie - projekt techniczny.pdf
- Projekt Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt techniczny PDF/001a_strona tytulowa zagospodarowanie_załącznik.pdf
- Projekt Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt techniczny PDF/001_strona tytulowa zagospodarowanie_1.pdf
- Projekt Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt techniczny PDF/002_spis techniczny.pdf
- Projekt Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt techniczny PDF/003_Oswiadczenie projektantów technicz.pdf
- Projekt Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt techniczny PDF/004_Opis do projektu technicznego.pdf
- Projekt Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt zagospodarowania terenu PDF/001a_strona tytulowa zagospodarowanie_załącznik.pdf
- Projekt Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt zagospodarowania terenu PDF/001_strona tytulowa zagospodarowanie_1.pdf
- Projekt Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt zagospodarowania terenu PDF/002_Spis zagospodarowanie.pdf
- Projekt Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt zagospodarowania terenu PDF/003_Oswiadczenie zagospodarowanie.pdf
- Projekt Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt zagospodarowania terenu PDF/008_Opis do zagospodarowania.pdf
- Projekt Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt zagospodarowania terenu PDF/009_PZT Strzyżów i Godowa rys.1.pdf
- Projekt Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt zagospodarowania terenu PDF/010_PZT Strzyżów i Godowa rys.2.pdf
- Projekt Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt zagospodarowania terenu PDF/011_PZT Strzyżów i Godowa rys.3.pdf
- Projekt Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/przepompownia P1/001_strona tytulowa zagospodarowanie_1.doc
- Projekt Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/przepompownia P1/002_spis treści do opis techniczny P1.docx
- Projekt Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/przepompownia P1/003_Opis techniczny P1.docx
- Projekt Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/przepompownia P2/001_strona tytulowa zagospodarowanie_1.doc
- Projekt Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/przepompownia P2/002_spis treści do opis techniczny P2.docx
- Projekt Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/przepompownia P2/003_Opis techniczny P2.docx
- Projekt Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Zmiana nieistotna/001_Projekt zagospodarowania terenu - zmiana nieistotna.pdf
- Projekt Część I/ul. Modrzewiowa/1.2 Dokumentacja PV - ul. Modrzewiowa/Opis2.pdf
- Projekt Część I/ul. Modrzewiowa/1.2 Dokumentacja PV - ul. Modrzewiowa/Opis3.pdf
- Projekt Część I/ul. Modrzewiowa/1.2 Dokumentacja PV - ul. Modrzewiowa/Opis.pdf
- Projekt Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/strona główna projektu.pdf
- Projekt Część I/ul. Modrzewiowa/STR. 22 - PZT - MAPA.pdf
- Projekt Część I/ul. Zajączkowskiego/Projekt techniczny - ks ul. Zajączkowskiego.pdf
- Projekt Część I/ul. Zajączkowskiego/Projekt zagospodarowania terenu - ks ul. Zajączkowskiego.pdf
- STWiOR Część III/Łącznik/STWiOR/ST Budowa odcinka kanalizacji sanitarnej Wysoka Strzyżowska Strzyżów.pdf
- STWiOR Część III/Wysoka Strzyżowska/STWIOR - kan Wysoka Strzyżowska.pdf
- STWiOR Część III/Wysoka Strzyżowska/STWiOR.pdf
- STWiOR Cześć II/ul. Kościuszki/3 STWIORB/PDF/STWIORB Budowa odcinka sieci KS przy ul. Kościuszki w Strzyżowie.pdf
- STWiOR Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Specyfikacja opis.doc
- STWiOR Część I/ul. Modrzewiowa/1.2 Dokumentacja PV - ul. Modrzewiowa/STWIOR PV Strzyżów Modrzewiowa dz nr 424-10.pdf
- STWiOR Część I/ul. Modrzewiowa/1.2 Dokumentacja PV - ul. Modrzewiowa/STWIOR PV Strzyżów Modrzewiowa dz nr 430.pdf
- STWiOR Część I/ul. Modrzewiowa/1.2 Dokumentacja PV - ul. Modrzewiowa/STWIOR PV Strzyżów Modrzewiowa dz nr 495.pdf
- STWiOR Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/STWiOR.pdf
- STWiOR Część I/ul. Modrzewiowa/STWiORB Modrzewiowa.pdf
- Inny Część III/Łącznik/Projekt techniczny Łącznik/10.PDF
- Inny Część III/Łącznik/Projekt techniczny Łącznik/11.PDF
- Inny Część III/Łącznik/Projekt techniczny Łącznik/12.PDF
- Inny Część III/Łącznik/Projekt techniczny Łącznik/13.PDF
- Inny Część III/Łącznik/Projekt techniczny Łącznik/14.PDF
- Inny Część III/Łącznik/Projekt techniczny Łącznik/15.pdf
- Inny Część III/Łącznik/Projekt techniczny Łącznik/16.pdf
- Inny Część III/Łącznik/Projekt techniczny Łącznik/17.pdf
- Inny Część III/Łącznik/Projekt techniczny Łącznik/1.pdf
- Inny Część III/Łącznik/Projekt techniczny Łącznik/2.pdf
- Inny Część III/Łącznik/Projekt techniczny Łącznik/3.pdf
- Inny Część III/Łącznik/Projekt techniczny Łącznik/4.pdf
- Inny Część III/Łącznik/Projekt techniczny Łącznik/5.pdf
- Inny Część III/Łącznik/Projekt techniczny Łącznik/6.pdf
- Inny Część III/Łącznik/Projekt techniczny Łącznik/7.PDF
- Inny Część III/Łącznik/Projekt techniczny Łącznik/8.PDF
- Inny Część III/Łącznik/Projekt techniczny Łącznik/9.PDF
- Inny Część III/Łącznik/Projekt techniczny Łącznik/KanalizacjaWysokaStrzyzowska.pdf
- Inny Część III/SKAN Wysoka Strzyzowska/10.PDF
- Inny Część III/SKAN Wysoka Strzyzowska/11.PDF
- Inny Część III/SKAN Wysoka Strzyzowska/12.PDF
- Inny Część III/SKAN Wysoka Strzyzowska/13.PDF
- Inny Część III/SKAN Wysoka Strzyzowska/14.PDF
- Inny Część III/SKAN Wysoka Strzyzowska/15.pdf
- Inny Część III/SKAN Wysoka Strzyzowska/16.pdf
- Inny Część III/SKAN Wysoka Strzyzowska/17.pdf
- Inny Część III/SKAN Wysoka Strzyzowska/1.pdf
- Inny Część III/SKAN Wysoka Strzyzowska/2.pdf
- Inny Część III/SKAN Wysoka Strzyzowska/3.pdf
- Inny Część III/SKAN Wysoka Strzyzowska/4.pdf
- Inny Część III/SKAN Wysoka Strzyzowska/5.pdf
- Inny Część III/SKAN Wysoka Strzyzowska/6.pdf
- Inny Część III/SKAN Wysoka Strzyzowska/7.PDF
- Inny Część III/SKAN Wysoka Strzyzowska/8.PDF
- Inny Część III/SKAN Wysoka Strzyzowska/9.PDF
- Inny Część III/SKAN Wysoka Strzyzowska/KanalizacjaWysokaStrzyzowska.pdf
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/A10_compressed_compressed.pdf
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/A11_compressed - UZUPEŁNIENIE.pdf
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/A12_Wysoka Strz_II ETAP_compressed.pdf
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/A13_compressed - UZUPEŁNIENIE.pdf
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/A14_compressed - UZUPEŁNIENIE.pdf
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/A15_Wysoka Strz_II ETAP_compressed.pdf
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/A1_compressed-skompresowany.pdf
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/A2_compressed - UZUPEŁNIENIE.pdf
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/A3_compressed - UZUPEŁNIENIE.pdf
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/A4_compressed_compressed.pdf
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/A5_compressed - UZUPEŁNIENIE.pdf
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/A6_compressed - UZUPEŁNIENIE.pdf
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/A7_compressed_compressed.pdf
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/A8_compressed - UZUPEŁNIENIE.pdf
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/A9_compressed - UZUPEŁNIENIE.pdf
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/Orientacja_compressed- UZUPEŁNIENIE.pdf
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/Projet budowlany.pdf
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/Przekroje Wysoka Strz/20260707_091553.PDF
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/Przekroje Wysoka Strz/20260707_091743.PDF
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/Przekroje Wysoka Strz/20260707_091920.PDF
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/Przekroje Wysoka Strz/20260707_092059.PDF
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/Przekroje Wysoka Strz/20260707_092229.PDF
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/Przekroje Wysoka Strz/20260707_092439.PDF
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/Przekroje Wysoka Strz/20260707_092534.PDF
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/Przekroje Wysoka Strz/20260707_092715.PDF
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/Przekroje Wysoka Strz/20260707_092841.PDF
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/Przekroje Wysoka Strz/20260707_093020.PDF
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/Przekroje Wysoka Strz/20260707_093210.PDF
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/Przekroje Wysoka Strz/20260707_093328.PDF
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/Przekroje Wysoka Strz/20260707_093513.PDF
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/Przekroje Wysoka Strz/20260707_093639.PDF
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/Przekroje Wysoka Strz/20260707_093816.PDF
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/Przekroje Wysoka Strz/20260707_094010.PDF
- Inny Część III/Wysoka Strzyżowska/Zakres długości kanalizacji_Wysoka Strzyżowska.pdf
- Inny Cześć II/ul. Kościuszki/2 Projekt techniczny ul. Kościuszki KS/10.PDF
- Inny Cześć II/ul. Kościuszki/2 Projekt techniczny ul. Kościuszki KS/11.PDF
- Inny Cześć II/ul. Kościuszki/2 Projekt techniczny ul. Kościuszki KS/12.PDF
- Inny Cześć II/ul. Kościuszki/2 Projekt techniczny ul. Kościuszki KS/13.pdf
- Inny Cześć II/ul. Kościuszki/2 Projekt techniczny ul. Kościuszki KS/14.pdf
- Inny Cześć II/ul. Kościuszki/2 Projekt techniczny ul. Kościuszki KS/1.pdf
- Inny Cześć II/ul. Kościuszki/2 Projekt techniczny ul. Kościuszki KS/2.pdf
- Inny Cześć II/ul. Kościuszki/2 Projekt techniczny ul. Kościuszki KS/3.pdf
- Inny Cześć II/ul. Kościuszki/2 Projekt techniczny ul. Kościuszki KS/4.pdf
- Inny Cześć II/ul. Kościuszki/2 Projekt techniczny ul. Kościuszki KS/5.pdf
- Inny Cześć II/ul. Kościuszki/2 Projekt techniczny ul. Kościuszki KS/6.pdf
- Inny Cześć II/ul. Kościuszki/2 Projekt techniczny ul. Kościuszki KS/7.PDF
- Inny Cześć II/ul. Kościuszki/2 Projekt techniczny ul. Kościuszki KS/8.PDF
- Inny Cześć II/ul. Kościuszki/2 Projekt techniczny ul. Kościuszki KS/9.PDF
- Inny Cześć II/ul. Kościuszki/2 Projekt techniczny ul. Kościuszki KS/KanalizacjaKosciuszki.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Mapa_Zielona i ul. Sadowa.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt techniczny PDF/005_Profil sieć A - rys. 1.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt techniczny PDF/006_Profil sieć A - rys. 2.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt techniczny PDF/007_Profil sieć A - rys. 3.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt techniczny PDF/008_Profil sieć A - rys. 4.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt techniczny PDF/009_Profil sieć B - rys. 5.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt techniczny PDF/010_Profil sieć B - rys. 6.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt techniczny PDF/011_Profil sieć C - rys. 7.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt techniczny PDF/012_Profil sieć D - rys. 8.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt techniczny PDF/013_Profil sieć E - rys. 9.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt techniczny PDF/014_Profil sieć E - rys. 10.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt techniczny PDF/015_Profil sieć E - rys. 11.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt techniczny PDF/016_Profil sieć E - rys. 12.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt techniczny PDF/017_Profil sieć E - rys. 13.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt techniczny PDF/018_Profil sieć F - rys. 14.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt techniczny PDF/019_Profil sieć F - rys. 15.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt techniczny PDF/020_Karta katalogowa przepompowni P1.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt techniczny PDF/021_Karta katalogowa przepompowni P2.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt techniczny PDF/022_Karta katalogowa przepompowni P3.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt techniczny PDF/023_Karta katalogowa przepompowni P4.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt techniczny PDF/024_Karta katalogowa przepompowni P5.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt zagospodarowania terenu PDF/~$iałki - sieć.docx
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt zagospodarowania terenu PDF/004_Kosior Marek - uprawnienia projektowe.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt zagospodarowania terenu PDF/005_Jedrzejec Jan - uprawnienia projektowe.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt zagospodarowania terenu PDF/006_Kosior Marek - izba 2025r.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Projekt zagospodarowania terenu PDF/007_Jedrzejec Jan - izba 2025r.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/przepompownia P1/~$. Opis techniczny P1.docx
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/przepompownia P1/00 Warunki przyłączenia pompownia P1.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/przepompownia P1/01 PT- Pompownie-E-5.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/przepompownia P1/02 Schematy ideowe-E-5.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/przepompownia P2/02 Schematy ideowe-P2.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Załączniki PDF/001_Strona tytulowa załączniki_1.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Załączniki PDF/002_Strona tytulowa załączniki_załącznik.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Załączniki PDF/003_Spis zalaczniki.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Załączniki PDF/004_Strona tytulowa BIOZ.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Załączniki PDF/005_Strona tytulowa BIOZ_załącznik.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Załączniki PDF/006_BiOZ.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Załączniki PDF/011_WT_kanalizacja sanitarna_ul_Zielona.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Załączniki PDF/012_warunki techniczne PGE.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Załączniki PDF/013_zmiana warunków technicznych PGE_P2.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Załączniki PDF/014_pozwolenie wodnoprawne.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Załączniki PDF/015_postanowienie o omyłce pisarskiej pozwolenia wod-praw.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Załączniki PDF/016_Warunki przekroczenia cieku - Dopływ z Pustek.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Załączniki PDF/017_Decyzja na lokalizację kanalizacji w drodze powiatowej.pdf
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Załączniki PDF/018_Protokół z narady koordynacyjnej.PDF
- Inny Cześć II/ul. Zielona , Sadowa/Zmiana nieistotna/002_Profil - zmiana nieistotna.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/DEC ŚRODOWISKOWA - KAN MODRZEWIOWA.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/decyzja lok.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Opis techniczny.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Pompownia PM1 - karta.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Pompownia PM2 - karta.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Pompownia PM3 - karta.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Pompownia PM4 - karta.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Rys A-1 - Zagospodarowanie terenu.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Rys A-2 - Zagospodarowanie terenu.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Rys P-10 - Profil kanalizacji.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Rys P-11 - Profil kanalizacji.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Rys P-12 - Profil kanalizacji.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Rys P-13 - Profil kanalizacji.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Rys P-14 - Profil kanalizacji.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Rys P-15 - Studzienka kanalizacyjna PE.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Rys P-16 - Studzienka kanalizacyjna fi 1000.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Rys P-17 - Wykop pod kanalizację.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Rys P-18 - Zabezpieczenie wykopów.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Rys P-19 - Sposób włączenia do studni.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Rys P-1 - Profil kanalizacji.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Rys P-20 - Systemowe ogrodzenie panelowe.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Rys P-21 - Systemowe ogrodzenie panelowe.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Rys P-2 - Profil kanalizacji.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Rys P-3 - Profil kanalizacji.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Rys P-4 - Profil kanalizacji.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Rys P-5 - Profil kanalizacji.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Rys P-6 - Profil kanalizacji.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Rys P-7 - Profil kanalizacji.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Rys P-8 - Profil kanalizacji.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/Rys P-9 - Profil kanalizacji.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Kanalizacja ul.Modrzewiowa/zał graficzny do dec lok.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Opis techniczny - zgłoszenie.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/STR. 1 - 21 - PROJ ZAG TERENU.pdf
- Inny Część I/ul. Modrzewiowa/Warunki przyłaczenia przepompowni ul. Modrzewiowa.pdf
- Inny Część I/ul. Zajączkowskiego/Mapa ul. Zajączkowskiego.pdf
- Inny Część I/ul. Zajączkowskiego/specyfikacja - ks ul. Zajączkowskiego.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Strzyżów
- Sporządzenie projektów decyzji o warunkach zabudowy oraz decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla nieruchomości położonych na terenie Gminy Strzyżów.
- Przebudowa piętra II budynku Urzędu Miejskiego w Strzyżowie.
- Sporządzenie projektów decyzji o warunkach zabudowy oraz decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla nieruchomości położonych na terenie Gminy Strzyżów.
- „Budowa kompleksu sportowego ORLIK 2025 z budową placu zabaw w Godowej” w ramach „Programu budowy kompleksów sportowych Orlik – Edycja 2025” realizowane w formule zaprojektuj i wybuduj.
- Przebudowa publicznej drogi gminnej nr 112257 R Dobrzechów – Grodzisko (Bakonka) od km 1+857 do km 2+452 oraz od km 4+420 do km 4+820 wraz z remontem mostu na potoku Różanka.