WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-20

Budowa, przebudowa, remont dróg gminnych na terenie Gminy Olszanica

Gmina Olszanica

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00322801
Zamawiający
Gmina Olszanica
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Podkarpackie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-20
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-03

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ.pdf
  • SWZ Zał. Nr 2 do SWZ.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ.zip
  • Inny Zał. Nr 3 do SWZ.docx
  • Inny Zał. Nr 4a do SWZ.docx
  • Inny Zał. Nr 4 do SWZ.docx
  • Inny Zał. Nr 5 do SWZ.docx
  • Inny Zał. Nr 6 do SWZ.docx
  • Inny Zał. Nr 7 do SWZ.docx
  • Przedmiar Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 1/przedmiar_robót_olszanica_poczta.pdf
  • Przedmiar Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 2/przedmiar_robót_stefkowa_853.pdf
  • Przedmiar Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 3/przedmiar_robót_stefkowa_przepompownia.pdf
  • Przedmiar Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 4/02_PR zjazd.pdf
  • Przedmiar Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 4/przedmiar_robót_stefkowa_LGD.pdf
  • Przedmiar Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 5/przedmiar_robót_olszanica_ZOZ.pdf
  • Przedmiar Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 6/przedmiar_robót_olszanica_szpak.pdf
  • Przedmiar Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 7/przedmiar_robót_orelec_radny.pdf
  • Przedmiar Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 8/przedmiar_robót_olszanica_stacja.pdf
  • Przedmiar Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 9/przedmiar.pdf
  • STWiOR Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 4/05_STWiORB zjazd.pdf
  • STWiOR Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/SST_Olszanica.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 1/opis_zg_1_Olszanica_Poczta.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 1/Plan_sytuacyjny_Olszanica_poczta_1.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 1/Plan_sytuacyjny_Olszanica_poczta_2.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 1/Przekrój_typowy_Olszanica_poczta.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 2/opis_zg_2_Stefkowa_583.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 2/Plan_sytuacyjny_Stefkowa_853.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 2/Przekrój_typowy_Stefkowa_853.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 3/opis_zg_3_Stefkowa_Przepompownia.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 3/Plan_sytuacyjny_Stefkowa_przepompownia.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 3/Przekrój_typowy_Stefkowa_przepompownia.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 4/01_PBW zjazd.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 4/opis_zg_4_Stefkowa_LGD.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 4/Plan_sytuacyjny_Stefkowa_LGD.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 4/Przekrój_typowy_Stefkowa_LGD.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 5/opis_zg_5_Olszanica_ZOZ.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 5/Plan_sytuacyjny_Olszanica_ZOZ.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 5/Przekrój_typowy_Olszanica_ZOZ.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 6/opis_zg_6_Olszanica_szpak.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 6/Plan_sytuacyjny_Olszanica_szpak.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 6/Przekrój_typowy_Olszanica_szpak.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 7/opis_zg_7_Orelec_radny.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 7/Plan_sytuacyjny_Orelec_radny.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 7/Przekrój_typowy_Orelec_radny.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 8/opis_zg_8_Olszanica_stacja.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 8/Plan_sytuacyjny_Olszanica_stacja.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 8/Przekrój_typowy_Olszanica_stacja.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 9/dec. wodnoprawna.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 9/plan syt.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 9/proj. arch.-bud..pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 9/proj. bud.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 9/proj. zagospodarowania terenu.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 9/protokół dz. nr 126.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 9/przek. podłużny.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 9/przekroje poprzeczne.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 9/przekrój typowy.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 9/warunki psg.pdf
  • Inny Zał. nr 1.1-1.9 SWZ/Część nr 9/załączniki.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP