Postępowanie zakończone 2026-06-16
Budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą w m. Pruchnik w obrębie ulic: Spacerowej, Spokojnej, Klonowej i Dębowej – rozbudowa sieci
Gmina Pruchnik
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00270355
- Zamawiający
- Gmina Pruchnik
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-16
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Projekt budowlany/01_PZT.pdf
- Projekt Projekt budowlany/02_PAB.pdf
- Projekt Projekt budowlany/03_Załączniki.pdf
- Projekt Projekt_wykonawczy/01_PW.pdf
- SWZ 1.(całości)/1_PZT.pdf
- SWZ 1.(całości)/2_AB.pdf
- SWZ 1.(całości)/3_Załączniki.pdf
- SWZ 2.(ul. Dębowa odcinek do 100m)/1_PZT.pdf
- SWZ 2.(ul. Dębowa odcinek do 100m)/2_PAB.pdf
- SWZ 2.(ul. Dębowa odcinek do 100m)/3_Załącznik.pdf
- SWZ 2. Załacznik nr 2 do SWZ projekt. postanow. umowy.doc
- SWZ 3. Załącznik nr 3 do SWZ oświadczenie_z_art_125_ust_1_Wykonawca.doc
- SWZ 4. Załącznik nr 4 do SWZ oświadczenie_z_art_125_ust_5_Podmiot udost. zas..docx
- SWZ 5. Załącznik nr 5 do SWZ oświadczenie_z_art_117_ust_4_wspólnie.doc
- SWZ 6. Załącznik nr 6 do SWZ wzór zobowiązania.docx
- SWZ 7. Załącznik nr 7 do SWZ -kosztorysy ofertowe do wyceny - 2 ark..xls
- SWZ Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach.pdf
- SWZ STWiORB_Pruchnik_KS.pdf
- SWZ STWiORB_Pruchnik_W (1).pdf
- SWZ SWZ -11.pdf
- SWZ uzgodnienia decyzji/2025.07.09_Gminna_Ewidencja_Zabytków.pdf
- SWZ uzgodnienia decyzji/2025.07.09_ZGK_Warunki_techniczne.pdf
- SWZ uzgodnienia decyzji/2025.07.25 Warunki_Nadzór_wodny_Rzeszów.pdf
- SWZ uzgodnienia decyzji/2025.07.29_OUG_ORLEN_tereny_górnicze_w.pdf
- SWZ uzgodnienia decyzji/2025.08.06_Zawiadomienie_DL_wodociąg.pdf
- SWZ uzgodnienia decyzji/2025.08.08_uzgodnienie_projektu_DLICP.pdf
- SWZ uzgodnienia decyzji/2025.08.11_WUOZ_iformacja o zabytkach.pdf
- SWZ uzgodnienia decyzji/2025.08.19_Powiatowy Inspektor sanitarny opinia.pdf
- SWZ uzgodnienia decyzji/2025.09.29_DL_Zawiadomienie.pdf
- SWZ uzgodnienia decyzji/2025.12.02_Decyzja_drogi_gminne-ostateczna.pdf
- SWZ Warunki.pdf
- SWZ zaświadczenie z 05.05.2026 KS.pdf
- SWZ zaświadczenie z 22.04.2026 KS.pdf
- Formularz 1. Załącznik nr 1 do SWZ formularz ofertowy.docx
- Formularz 1. Załącznik nr 1 do SWZ formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP