WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-23

Budowa wiaty i garażu na terenie ZDP Leżajsk

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W LEŻAJSKU

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00331443
Zamawiający
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W LEŻAJSKU
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Podkarpackie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-23
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-08

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ ZDP.231.7.4.2026 ROZDZIAŁ I SWZ - Instrukcja dla wykonawców.pdf+podpis.pdf
  • Wzór umowy ZDP.231.3.4.2026 ROZDZIAŁ II SWZ - Wzór umowy.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załączniki nr 1-10 SWZ.zip
  • Przedmiar Przedmiar- Garaż v2.pdf+podpis.pdf
  • Przedmiar Przedmiar - Wiata v2.pdf+podpis.pdf
  • Projekt Dokumentacja Garaż/opis architektoniczny garaż.pdf
  • Projekt Dokumentacja Wiata/opis architektoniczny wiata.pdf
  • STWiOR STWiOR IE GARAZ.pdf
  • STWiOR STWiOR IE - wiata.pdf
  • STWiOR STWiOR Roboty budowlane - garaz.pdf
  • STWiOR STWiOR Roboty budowlane - wiata.pdf
  • Formularz ZDP.231.7.4.2026 ROZDZIAŁ I Załącznik nr 1 SWZ - Formularz ofertowy.docx
  • Inny Dokumentacja Garaż/Elewacje cz.2.pdf
  • Inny Dokumentacja Garaż/Elewacje.pdf
  • Inny Dokumentacja Garaż/projekt zagospodarowania garaż.pdf
  • Inny Dokumentacja Garaż/Przekrój pionowy.pdf
  • Inny Dokumentacja Garaż/Rzut dachu.pdf
  • Inny Dokumentacja Garaż/Rzut Przyziemia.pdf
  • Inny Dokumentacja Garaż/Schemat instalacji elektrycznej.pdf
  • Inny Dokumentacja Wiata/Elewacje.pdf
  • Inny Dokumentacja Wiata/projekt zagospodarowania wiata.pdf
  • Inny Dokumentacja Wiata/Przekroje pionowe.pdf
  • Inny Dokumentacja Wiata/Rzut dachu.pdf
  • Inny Dokumentacja Wiata/Rzut przyziemia.pdf
  • Inny Dokumentacja Wiata/Schemat instalacji elektrycznej.pdf
  • Inny ZDP.231.7.4.2026 ROZDZIAŁ I Załącznik nr 2 SWZ - Oswiadczenie - wyk że nie podleg wykluczeniu i spełnia warunki.docx
  • Inny ZDP.231.7.4.2026 ROZDZIAŁ I Załącznik nr 3 SWZ - Wykaz robót.docx
  • Inny ZDP.231.7.4.2026 ROZDZIAŁ I Załącznik nr 4 SWZ - Wykaz osob.docx
  • Inny ZDP.231.7.4.2026 ROZDZIAŁ I Załącznik nr 5 SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
  • Inny ZDP.231.7.4.2026 ROZDZIAŁ I Załącznik nr 6 SWZ - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
  • Inny ZDP.231.7.4.2026 ROZDZIAŁ I Załącznik nr 9 SWZ- Tabela kosztów.xlsx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP