WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-26

FSZ – DZIAŁANIE NR 4 – Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław” – Termomodernizacja Miejskiego Przedszkola nr 12 w Jarosławiu

GMINA MIEJSKA JAROSŁAW

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00285522
Zamawiający
GMINA MIEJSKA JAROSŁAW
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Podkarpackie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-26
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-11

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar SPISDO~1.PDF
  • Przedmiar załącznik nr 3.5_przedmiary.7z
  • SWZ SWZ.docx
  • Wzór umowy Projekt Umowy - roboty budowlane_Szwajcar_MP12.pdf
  • Formularz Załącznik nr 1 - formularz ofertowy.docx
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny załącznik nr 3.1_Inwentaryzacja.7z
  • Inny załącznik nr 3.2_Termo.7z
  • Inny załącznik nr 3.4_specyfikacje.7z
  • Inny załącznik nr 3.6_Uzupełnienie_OPZ.7z
  • Inny Załącznik nr 4 - oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docx
  • Inny Załącznik nr 5 - oświadczenie dot. gr. kapitałowej.docx
  • Inny Załącznik nr 6 - doświadczenie zawodowe Wykonawcy.doc
  • Inny Załącznik nr 7 - wykaz osób.doc
  • Projekt załącznik nr 3.1_Inwentaryzacja/TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP-12 - INWENTARYZACJA.pdf
  • Inny załącznik nr 3.1_Inwentaryzacja/INW.01 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - RZUT PIWNICY.pdf
  • Inny załącznik nr 3.1_Inwentaryzacja/INW.02 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - RZUT PARTERU.pdf
  • Inny załącznik nr 3.1_Inwentaryzacja/INW.03 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - RZUT I PIĘTRA.pdf
  • Inny załącznik nr 3.1_Inwentaryzacja/INW.04 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - WIDOK DACHU.pdf
  • Inny załącznik nr 3.1_Inwentaryzacja/INW.05 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - PRZEKRÓJ A-A.pdf
  • Inny załącznik nr 3.1_Inwentaryzacja/INW.06 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - ELEWACJA 1-1.pdf
  • Inny załącznik nr 3.1_Inwentaryzacja/INW.07 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - ELEWACJA 2-2.pdf
  • Inny załącznik nr 3.1_Inwentaryzacja/INW.08 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - ELEWACJA 3-3.pdf
  • Inny załącznik nr 3.1_Inwentaryzacja/INW.09 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - ELEWACJA 4-4.pdf
  • Inny załącznik nr 3.2_Termo/A.01 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - RZUT PIWNICY.pdf
  • Inny załącznik nr 3.2_Termo/A.02 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - RZUT PARTERU.pdf
  • Inny załącznik nr 3.2_Termo/A.03 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - RZUT I PIĘTRA.pdf
  • Inny załącznik nr 3.2_Termo/A.04 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - WIDOK DACHU.pdf
  • Inny załącznik nr 3.2_Termo/A.05 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - PRZEKRÓJ A-A.pdf
  • Inny załącznik nr 3.2_Termo/A.06 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - ELEWACJA 1-1.pdf
  • Inny załącznik nr 3.2_Termo/A.07 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - ELEWACJA 2-2.pdf
  • Inny załącznik nr 3.2_Termo/A.08 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - ELEWACJA 3-3.pdf
  • Inny załącznik nr 3.2_Termo/A.09 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - ELEWACJA 4-4.pdf
  • Inny załącznik nr 3.2_Termo/A.10 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - ZESTAWIENIE STOLARKI.pdf
  • Inny załącznik nr 3.2_Termo/OPIS MP 12 Budowlanka.pdf
  • STWiOR załącznik nr 3.4_specyfikacje/STWiORB OŚWIETLENIE + PV MP12.pdf
  • Inny załącznik nr 3.4_specyfikacje/~$ECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA - uzupełniający OPZ.odt
  • Inny załącznik nr 3.4_specyfikacje/STWiORB_MP12_Budowlane.pdf
  • Inny załącznik nr 3.4_specyfikacje/~WRL2027.tmp
  • Przedmiar załącznik nr 3.5_przedmiary/przedmiar robót_ branża budowlana MP 12.pdf
  • Przedmiar załącznik nr 3.5_przedmiary/przedmiar robót_branża elektryczna MP 12.pdf
  • Przedmiar załącznik nr 3.5_przedmiary/przedmiar robót_Uzupełnienie_OPZ_wewnętrzne_MP12.pdf
  • Przedmiar załącznik nr 3.5_przedmiary/przedmiar robót_ Uzupełnienie_OPZ_zewnętrzne.pdf
  • Inny załącznik nr 3.6_Uzupełnienie_OPZ/~$łącznik nr 3.9_Uzupełnienie_OPZ.docx
  • Inny załącznik nr 3.6_Uzupełnienie_OPZ/PWIK - warunki.pdf
  • Inny załącznik nr 3.6_Uzupełnienie_OPZ/~WRL2275.tmp
  • Inny załącznik nr 3.6_Uzupełnienie_OPZ/Załącznik nr 3.6_Uzupełnienie_OPZ.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA MIEJSKA JAROSŁAW