Postępowanie zakończone 2026-07-31
Inwestycje drogowe na terenie dróg gminnych - Odnowienie nawierzchni dróg wewnętrznych w Dzielnicy nr 5 (1693/45, obr. 4)
GMINA MIEJSKA JAROSŁAW
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00345467
- Zamawiający
- GMINA MIEJSKA JAROSŁAW
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-31
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-16
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Kosztorys ofertowy.xlsx
- Przedmiar Przedmiar robót.pdf
- SWZ SWZ.docx
- Wzór umowy załącznik nr 2 - wzór umowy.doc
- Formularz Załącznik nr 1 - formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Mapa poglądowa.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docx
- Inny Załącznik nr 5 - oświadczenie dot. gr. kapitałowej.docx
- Inny Załącznik nr 6 - wykaz osób.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA MIEJSKA JAROSŁAW
- 000-900-004 Przebudowa dziewięciu placów zabaw (SP 7, MP 11, SP 6, osiedle Kopernika/1000 - lecia. MP 10).
- Inwestycje drogowe na terenie dróg gminnych – Przebudowa ul. Kruhel Pełkiński IV etap.
- Inwestycje drogowe na terenie dróg gminnych - Przebudowa ul. Zgody
- FSZ – Działanie Nr 3 – Ośrodek „Dobry Początek” – przebudowa budynku użyteczności publicznej na cele budynku mieszkalnego, finansowanego ze środków Drugiej Edycji Szwajcarskiej Pomocy Finansowej.
- Dostawa i montaż tężni solankowej z instalacją zasilającą w ramach zadania: Budowa tężni solankowej na części działki nr 3630/28 na os. Armii Krajowej w Jarosławiu