WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-09-02

„Modernizacja i doposażenie Targowiska Miejskiego – wykonanie robót budowlanych oraz remont kontenera socjalno – sanitarnego” (2)

Gmina Miasta Dębica

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00394808
Zamawiający
Gmina Miasta Dębica
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Dębica, pow. dębicki, woj. podkarpackie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
4 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-02
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-17

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ 17_08_2026 SWZ Targowisko RB (2).pdf
  • Wzór umowy Wzór umowy CZ. 1 - rob budowlane.docx
  • Ogłoszenie 17_08_2026 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA TECHNICZNA DO CZ. 1 - ROBOTY BUDOWLANE.zip
  • Inny DOKUMENTACJA TECHNICZNA DO CZ. 2 - KONTENER.zip
  • Inny Formularze do uzupełnienia.docx
  • Inny Wzór umowy CZ. 2 - KONTENER.docx
  • Inny ZałącznikI nr 1-6 do umowy CZ. 1 - rob budowlane OST.docx
  • Inny Załącznik nr 1-6 do umowy CZ. 2- KONTENER.docx
  • Inny Załącznik nr 7 do umowy CZ.1 - rob budowlane.docx
  • Inny Załącznik nr 7 do umowy CZ.2 - KONTENER.docx
  • Przedmiar DO CZ. 1 - ROBOTY BUDOWLANE/8 Przedmiar branży elektrycznej.pdf
  • Projekt DO CZ. 1 - ROBOTY BUDOWLANE/1 Opis_techniczny_Targowisko Miejskie Dębica ze zdjęciami.pdf
  • Projekt DO CZ. 1 - ROBOTY BUDOWLANE/7 Projekt techniczny branża elektryczna.pdf
  • STWiOR DO CZ. 1 - ROBOTY BUDOWLANE/10 STWIORB branża sanitarna.pdf
  • STWiOR DO CZ. 1 - ROBOTY BUDOWLANE/11 STWIORB branża budowlana.pdf
  • STWiOR DO CZ. 1 - ROBOTY BUDOWLANE/9 STWIORB branża elektryczna.pdf
  • Inny DO CZ. 1 - ROBOTY BUDOWLANE/2 KB-1 - Rzut targowiska miejskiego OST.pdf
  • Inny DO CZ. 1 - ROBOTY BUDOWLANE/3 Rys KB-2 - Elewacja wschodnia.pdf
  • Inny DO CZ. 1 - ROBOTY BUDOWLANE/4 Rys KB-3 - Elewacja północna.pdf
  • Inny DO CZ. 1 - ROBOTY BUDOWLANE/5 Rys IS 1- Rzut inst. deszczowej.pdf
  • Inny DO CZ. 1 - ROBOTY BUDOWLANE/6 Rys IS 2 -Profil kan deszczowej.pdf
  • Projekt DO CZ. 2 - KONTENER/1 Opis_techniczny_Targowisko Miejskie Dębica ze zdjęciami.pdf
  • STWiOR DO CZ. 2 - KONTENER/11 STWIOR_inst. sanit.pdf
  • Inny DO CZ. 2 - KONTENER/10 Rys. IS - 3 Instalacje Sanitarne kontener socjalny.pdf
  • Inny DO CZ. 2 - KONTENER/2 Rys KB-1 - Rzut targowiska miejskiego.pdf
  • Inny DO CZ. 2 - KONTENER/3 Rys KB-4 - Rzut kontenera wc.pdf
  • Inny DO CZ. 2 - KONTENER/4 Rys KB-5 - Przekrój A-A kontenera wc.pdf
  • Inny DO CZ. 2 - KONTENER/5 Rys KB-6 - Elewacja zachodnia kontenera wc.pdf
  • Inny DO CZ. 2 - KONTENER/6 Rys KB-7 - Elewacja wschodnia kontenera wc.pdf
  • Inny DO CZ. 2 - KONTENER/7 Rys KB-8 - Elewacja północna kontenera wc.pdf
  • Inny DO CZ. 2 - KONTENER/8 Rys KB-9 - Elewacja południowa kontenera wc.pdf
  • Inny DO CZ. 2 - KONTENER/9 Rys KB-10 - Zestawienie stolarki kontenera wc.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, projekt, STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP