WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-02

Nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi dla zadania pn.: DZIAŁANIE NR 4 – Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław Termomodernizacja MP nr 12

GMINA MIEJSKA JAROSŁAW

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00305781
Zamawiający
GMINA MIEJSKA JAROSŁAW
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Podkarpackie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-02
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-24

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar SPISDO~1.DOC
  • Przedmiar SPISDO~1.PDF
  • Przedmiar załącznik nr 3.5_przedmiary.7z
  • STWiOR STWiORB_MP12_Budowlane.docx
  • SWZ SWZ.docx
  • Wzór umowy Projekt Umowy - nadzór MP12.pdf
  • Formularz Załącznik nr 1 - formularz ofertowy.docx
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny załącznik nr 3.1_Inwentaryzacja.7z
  • Inny załącznik nr 3.2_Termo.7z
  • Inny załącznik nr 3.3_Instalacje elektryczne.zip
  • Inny załącznik nr 3.4_specyfikacje.7z
  • Inny załącznik nr 3.6_Uzupełnienie_OPZ.7z
  • Inny Załącznik nr 4 - oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu (7).docx
  • Inny Załącznik nr 5 - oświadczenie dot. gr. kapitałowej (4).docx
  • Inny Załącznik nr 6 - wykaz osób.doc
  • Inny Załącznik nr 7 - doświadczenie inspektora nadzoru.doc
  • Projekt załącznik nr 3.1_Inwentaryzacja/TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP-12 - INWENTARYZACJA.pdf
  • Inny załącznik nr 3.1_Inwentaryzacja/INW.01 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - RZUT PIWNICY.pdf
  • Inny załącznik nr 3.1_Inwentaryzacja/INW.02 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - RZUT PARTERU.pdf
  • Inny załącznik nr 3.1_Inwentaryzacja/INW.03 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - RZUT I PIĘTRA.pdf
  • Inny załącznik nr 3.1_Inwentaryzacja/INW.04 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - WIDOK DACHU.pdf
  • Inny załącznik nr 3.1_Inwentaryzacja/INW.05 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - PRZEKRÓJ A-A.pdf
  • Inny załącznik nr 3.1_Inwentaryzacja/INW.06 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - ELEWACJA 1-1.pdf
  • Inny załącznik nr 3.1_Inwentaryzacja/INW.07 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - ELEWACJA 2-2.pdf
  • Inny załącznik nr 3.1_Inwentaryzacja/INW.08 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - ELEWACJA 3-3.pdf
  • Inny załącznik nr 3.1_Inwentaryzacja/INW.09 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - ELEWACJA 4-4.pdf
  • Inny załącznik nr 3.2_Termo/A.01 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - RZUT PIWNICY.pdf
  • Inny załącznik nr 3.2_Termo/A.02 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - RZUT PARTERU.pdf
  • Inny załącznik nr 3.2_Termo/A.03 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - RZUT I PIĘTRA.pdf
  • Inny załącznik nr 3.2_Termo/A.04 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - WIDOK DACHU.pdf
  • Inny załącznik nr 3.2_Termo/A.05 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - PRZEKRÓJ A-A.pdf
  • Inny załącznik nr 3.2_Termo/A.06 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - ELEWACJA 1-1.pdf
  • Inny załącznik nr 3.2_Termo/A.07 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - ELEWACJA 2-2.pdf
  • Inny załącznik nr 3.2_Termo/A.08 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - ELEWACJA 3-3.pdf
  • Inny załącznik nr 3.2_Termo/A.09 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - ELEWACJA 4-4.pdf
  • Inny załącznik nr 3.2_Termo/A.10 - TERMO JAROSŁAW - PRZEDSZKOLE MP12 - ZESTAWIENIE STOLARKI.pdf
  • Inny załącznik nr 3.2_Termo/OPIS MP 12 Budowlanka.pdf
  • STWiOR załącznik nr 3.4_specyfikacje/STWiORB_MP12_Budowlane.pdf
  • STWiOR załącznik nr 3.4_specyfikacje/STWiORB OŚWIETLENIE + PV MP12.pdf
  • Inny załącznik nr 3.4_specyfikacje/~$ECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA - uzupełniający OPZ.odt
  • Inny załącznik nr 3.4_specyfikacje/~WRL2027.tmp
  • Przedmiar załącznik nr 3.5_przedmiary/przedmiar robót_ branża budowlana MP 12.pdf
  • Przedmiar załącznik nr 3.5_przedmiary/przedmiar robót_branża elektryczna MP 12.pdf
  • Przedmiar załącznik nr 3.5_przedmiary/przedmiar robót_Uzupełnienie_OPZ_wewnętrzne_MP12.pdf
  • Przedmiar załącznik nr 3.5_przedmiary/przedmiar robót_ Uzupełnienie_OPZ_zewnętrzne.pdf
  • Inny załącznik nr 3.6_Uzupełnienie_OPZ/~$łącznik nr 3.9_Uzupełnienie_OPZ.docx
  • Inny załącznik nr 3.6_Uzupełnienie_OPZ/PWIK - warunki.pdf
  • Inny załącznik nr 3.6_Uzupełnienie_OPZ/~WRL2275.tmp
  • Inny załącznik nr 3.6_Uzupełnienie_OPZ/Załącznik nr 3.6_Uzupełnienie_OPZ.pdf
  • Projekt załącznik nr 3.3_Instalacje elektryczne/Opis_oświetlenie+PV_MP12.pdf
  • Inny załącznik nr 3.3_Instalacje elektryczne/E-01 Rzut Piwnic.pdf
  • Inny załącznik nr 3.3_Instalacje elektryczne/E-02 Rzut Parteru.pdf
  • Inny załącznik nr 3.3_Instalacje elektryczne/E-03 Rzut Piętra.pdf
  • Inny załącznik nr 3.3_Instalacje elektryczne/E-04 Rzut Dachu.pdf
  • Inny załącznik nr 3.3_Instalacje elektryczne/E-05 Schemat ideowy zasilania.pdf
  • Inny załącznik nr 3.3_Instalacje elektryczne/E-06 Schemat ideowy instalacji fotowoltaicznej.pdf
  • Inny załącznik nr 3.3_Instalacje elektryczne/legenda.pdf
  • Inny załącznik nr 3.3_Instalacje elektryczne/PV_E01-rzut dachu.pdf
  • Inny załącznik nr 3.3_Instalacje elektryczne/PV_E02-schemat ideowy instalacji fotowoltaicznej.pdf
  • Inny załącznik nr 3.3_Instalacje elektryczne/PV_E03-plan instalacji fotowoltaicznej.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA MIEJSKA JAROSŁAW