WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone

Nasze Krosno zielone, przedsiębiorcze i współzarządzane z mieszkańcami – Krosno miastem talentów. Remont pracowni zawodowych w Zespole Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących

Gmina Miasto Krosno

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00240449
Zamawiający
Gmina Miasto Krosno
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Podkarpackie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-12

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar SALE_2026_Przedmiar pomoc.ath
  • SWZ SWZ załącznikami Calibri.pdf
  • Wzór umowy Wzór umowy.docx
  • Ogłoszenie II Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o wyborze oferty.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogloszenia.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie.pdf
  • Inny Dokumentacja Projektowa.7z
  • Inny Informacja z otwarcia ofert.doc
  • Inny Pytania i odpowiedzi - 08.04.2026 r..doc
  • Inny Pytania i odpowiedzi - 17.04.2026 r..doc
  • Inny Pytania i odpowiedzi - 20.04.2026 r..doc
  • Inny Pytania i odpowiedzi - 21.04.2026 r..doc
  • Inny Pytanie i odpowiedź - 17.04.2026 r..doc
  • Inny Standardy dostępności.7z
  • Inny SWZ załącznikami.docx
  • Inny Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026.7z
  • Inny Załączniki do odpowiedzi - 17.04.2026.7z
  • Inny Załączniki do odpowiedzi - 20.04.2026.7z
  • Inny Zmiana terminu składania i otwarcia ofert - 15.04.2026r..doc
  • Inny Zmiana terminu składania i otwarcia ofert.doc
  • Projekt Dokumentacja Projektowa/Kamery - rysunki i specyfikacja sprzętu/Kamery budynek A.pdf
  • Inny Standardy dostępności/standardy dostępności.docx
  • Inny Standardy dostępności/Standardy_Dostępności_w_Samorządzie.pdf
  • Przedmiar Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 3.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 2/Kamery budynek A.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 2/Kamery budynek B 1 piętro.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 2/Kamery budynek B 2 piętro.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 2/Kamery budynek B parter.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 2/Kamery budynek C.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 2/WI-13_SERWER.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 2/WI-3_B19.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 2/WI-4_B21.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 2/WI-7_B23.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 2/WI-9_B20.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 4/WL-13_SERWER.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 4/WL-15_B15.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 4/WL-16_B16.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 4/WL-17_B17.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 4/WL-18_B28.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 4/WL-19_B34.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 4/WL-1_B35.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 4/WL-3_B19.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 4/WL-4_B21.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 4/WL-7_B23.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 4/WL-8_B38.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 4/WL-pom. tech..pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 7/W_B19.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 7/W_B20.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 7/W_B21.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 7/W_B23.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 7/WR_B19.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 7/WR_B20.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 7/WR_B21.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 7/WR_B23.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 7/WR_SERWEROWNIA.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 7/WS_B19.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 7/WS_B20.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 7/WS_B21.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 7/WS_B23.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 7/W_SERWEROWNIA.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 08.04.2026/załączniki do odp. nr 7/WS_SERWEROWNIA.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 20.04.2026/Instalacja 230/W-B35.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 20.04.2026/Instalacja 230/W-B36.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 20.04.2026/Instalacja 230/W-B38.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 20.04.2026/Instalacja 230/WR-13_SERWER.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 20.04.2026/Instalacja 230/WR-3_B19.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 20.04.2026/Instalacja 230/WR-4_B21.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 20.04.2026/Instalacja 230/WR-7_B23.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 20.04.2026/Instalacja 230/WR-8_B38.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 20.04.2026/Instalacja 230/WR-9_B20.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 20.04.2026/Instalacja 230/WS- tablica.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 20.04.2026/Instalacja LAN/WI-B19.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 20.04.2026/Instalacja LAN/WI-B20.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 20.04.2026/Instalacja LAN/WI-B21.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 20.04.2026/Instalacja LAN/WI-B23.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 20.04.2026/Instalacja LAN/WI-B29SERWER.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 20.04.2026/Instalacja LAN/WI-B35.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 20.04.2026/Instalacja LAN/WI-B36.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 20.04.2026/Instalacja LAN/WI-B38.pdf
  • Przedmiar Załączniki do odpowiedzi - 17.04.2026/SALE PRZEDMIAR 2026 aktualizacja 15.04.2026.pdf
  • Projekt Załączniki do odpowiedzi - 17.04.2026/WR-8_B38.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, ogłoszenie, ogłoszenie, ogłoszenie, ogłoszenie, projekt, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, przedmiar, projekt.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP