Postępowanie zakończone 2026-07-21
Opracowanie dokumentacji projektowej poprzedzającej realizację inwestycji polegającej na budowie podziemnego miejsca ukrycia na terenie Miasta i Gminy Bircza
Miasto i Gmina Bircza
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00339091
- Zamawiający
- Miasto i Gmina Bircza
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-21
- Termin realizacji
- 2026-10-15
- Data publikacji
- 2026-07-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.docx
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 7 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny decyzje, opinie, postanowienia, warunki (1).zip
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia i spełnianiu warunków.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz usług.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Koncepcja projektowa.zip
- Przedmiar Załącznik nr 8 do SWZ - Koncepcja projektowa/BirczaU3_wartość szacunkowa inwestycji.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Koncepcja projektowa/BirczaU3_koncepcja_CAŁOŚĆ.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Koncepcja projektowa/BirczaU3_koncepcja_opis.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Koncepcja projektowa/BIR_U3-KP-01.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Koncepcja projektowa/BIR_U3-KP-02.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Koncepcja projektowa/BIR_U3-KP-03.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Koncepcja projektowa/BIR_U3-KP-04.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Koncepcja projektowa/wizualizacja 3D.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Koncepcja projektowa/wizualizacja 3D.png
- Inny decyzje, opinie, postanowienia, warunki/Decyzja- zezwolenie na usunięcie drzew.pdf
- Inny decyzje, opinie, postanowienia, warunki/PGE- warunki przyłączenia.pdf
- Inny decyzje, opinie, postanowienia, warunki/Pismo dot. decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach.pdf
- Inny decyzje, opinie, postanowienia, warunki/Pismo dot. robót geologicznych.pdf
- Inny decyzje, opinie, postanowienia, warunki/Pismo RDOŚ.pdf
- Inny decyzje, opinie, postanowienia, warunki/Postanowienie o wszęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o lokalizacji inwestycji.pdf
- Inny decyzje, opinie, postanowienia, warunki/ZGKiM- warunki techniczne.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt, STWiOR.
- Termin realizacji zamówienia przypada na 2026-10-15.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto i Gmina Bircza
- Przebudowa wejścia do Hali Sportowej w ramach zadania inwestycyjnego pn. Modernizacja wejścia do Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Birczy
- „Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Borownica na działkach nr ewid. 34 i 42”
- Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Malawa na działce o nr ewid. 54
- Przebudowa zjazdu z drogi krajowej nr 28 Zator–Medyka w km 316+ wraz z przebudową drogi gminnej nr 116032R Bircza–od kapliczki do obelisku ul. Oj. Św. J. P. II poprzez budowę chodnika oraz ronda