Postępowanie zakończone 2026-08-28
Poprawa bezpieczeństwa zaopatrzenia w wodę pitną poprzez budowę zbiornika magazynowego wody uzdatnionej oraz infrastruktury wodociągowej na terenie stacji uzdatniania wody w Zarzeczu.
Gmina Nisko
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00391241
- Zamawiający
- Gmina Nisko
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zarzeczu
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 15 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny SWZ z załącznikami.zip
- Przedmiar 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/Przedmiar.pdf
- Projekt 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/01 Projekt zagospodarowania terenu/001_Strona tytułowa.pdf
- Projekt 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/01 Projekt zagospodarowania terenu/002_Spis zawartości.pdf
- Projekt 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/01 Projekt zagospodarowania terenu/003_Oświadczenie.pdf
- Projekt 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/01 Projekt zagospodarowania terenu/004_Opis do zagospodarowania.pdf
- Projekt 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/01 Projekt zagospodarowania terenu/005_Projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Projekt 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/02 Projekt architektoniczno-budowlany/001_Strona tytułowa.pdf
- Projekt 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/02 Projekt architektoniczno-budowlany/003_Oświadczenie projektanta.pdf
- Projekt 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/03 Załączniki do projektu budowlanego/003_BIOZ.pdf
- Projekt 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/000_Oświadczenie Projekt Techniczny.pdf
- Projekt 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/001_Strona tytułowa.pdf
- Projekt 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/002 Spis treści.pdf
- Projekt 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/003_Oświadczenie projektanta.pdf
- Projekt 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/010_Strona tytułowa arch.-konstr..pdf
- Projekt 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/016_Geologia.pdf
- Projekt 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/017_Strona tytułowa - instalacje sanitarne.pdf
- Projekt 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/018_Opis - instalacje sanitarne.pdf
- Projekt 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/019_Projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Projekt 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/030 Opis instalacje elektryczne.pdf
- Projekt 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/Specyfikacja techniczna.pdf
- SWZ 0_SWZ 21.pdf
- Wzór umowy 7_Załącznik nr 7 Projekt umowy 21.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 21.pdf
- Inny 2_Załącznik nr 2 Oświadczenie o wykluczeniu 21.docx
- Inny 3_Załącznik nr 3 Oswiadczenie warunki 21.docx
- Inny 4_Załącznik nr 4 Zobowiazanie 21.docx
- Inny 5_Załącznik nr 5 grupa kapitałowa 21.docx
- Inny 6_Załącznik nr 6 Oświadczenie wspolnych 21.docx
- Inny 8_Załącznik nr 8 wykaz osob 21.docx
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/02 Projekt architektoniczno-budowlany/002_Spis treści.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/02 Projekt architektoniczno-budowlany/004_opis_arch_bud.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/02 Projekt architektoniczno-budowlany/005 Widok z góry, przekrój A-A proj. zbiornika.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/02 Projekt architektoniczno-budowlany/006 Elewacje - proj. zbiornik.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/02 Projekt architektoniczno-budowlany/007_Rzut parteru - budynek SUW.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/03 Załączniki do projektu budowlanego/001_Strona tytułowa.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/03 Załączniki do projektu budowlanego/002_Strona tytułowa_BIOZ.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/03 Załączniki do projektu budowlanego/004_Warunki techniczne wod.-kan..pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/004_Strona tytułowa inwentaryzacja.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/005_Opis do inwentaryzacji.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/006_Inwentaryzacja budynek suw.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/007_Inwentaryzacja zbiornik suw zarzecze (1).pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/008_Strona tytułowa ekspertyza.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/009_ekspertyza_techniczna.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/011_opis_do_proj_techn_arch_konstr.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/012_Zbrojenie płyty fundamentowej.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/013_ Zbiornik -zbrojenie przekrój.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/014_budynek suw zarzecze.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/015_istniejący zbiornik suw zarzecze.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/020 Istniejący i projektowany zbiornik na wodę - rzut z góry.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/021 Projektowany zbiornik na wodę uzdatnioną - przekroje.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/022 Istniejący zbiornik na wodę uzdatnioną - przekroje.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/023 Profile kanalizacji technologicznej.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/024 Profile rurociągów tłocznych i ssawnych.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/025 Schemat montażowy hydrantu nadziemnego.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/026 Schematy montażowe.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/027 Aksonometria instalacji technologicznych.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/028 Schemat studni wodomierzowej.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/029 Strona tytulowa ELEKTRYKA.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/04 Projekt techniczny/031 Instalacja elektryczna - zagospodarowanie.pdf
- Inny 9_Opis przedmiotu zamówienia/Dokumentacja projektowa/Decyzja NR N-42025.pdf
- Inny Klauzula informacyjna - Centralny Rejestr Umów.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 15 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Nisko
- „Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Zarzecze, dz. ewid. nr 160, 161.”
- Wykonanie instalacji LAN, gniazd 230 V DATA oraz gniazd 230 V na II piętrze w Budynku Urzędu Gminy i Miasta Nisko.
- Rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Nisku o windę osobową zewnętrzną w ramach zadania pn. ,,Zwiększenie dostępności do budynków oświatowych na terenie Gminy i Miasta Nisko”.
- Rozbudowa budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zarzeczu o windę osobową zewnętrzną w ramach zadania pn. ,,Zwiększenie dostępności do budynków oświatowych na terenie Gminy i Miasta Nisko”
- Wykonanie instalacji ogrzewania oraz montaż klimatyzatora w obiektach użyteczności publicznej na terenie Gminy i Miasta Nisko.