Postępowanie zakończone 2026-08-18
“Przebudowa DP Nr 2065R poprzez budowę chodnika w m. Przedmieście Dubieckie”
Zarząd Dróg Powiatowych w Przemyślu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00374082
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Powiatowych w Przemyślu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Przedmieście Dubieckie, pow. przemyski, woj. podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 4 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar 1777 R 23+469-25+946.pdf
- Przedmiar przedmiar 1777R sufczyna.pdf
- STWiOR Poprawiony STWIORB.7z
- STWiOR STWIORB Nienadowa-Bircza.rar
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy zał 9- projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz zał. nr 1 oferta.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie Zmiana ogłoszenia.pdf
- Inny Oświadczenia-podmiotu-udostępniajacego-zasoby.docx
- Inny Oświadczenia-wykonawcy-wykonawcow!!.docx
- Inny PB Tom II cz. II Nienadowa-Bircza.rar
- Inny PB Tom II cz. I Nienadowa-Birzca.rar
- Inny PYTANIA i odpowiedzi 1777R.pdf
- Inny zał 10.1 Oświadczenie kierownika o zakończeniu ZDP.doc
- Inny załącznik nr 10.docx
- Inny załącznik nr 2 -8.docx
- Inny ZMIANA OGŁOSZENIA I SWZ.pdf
- STWiOR Poprawiony STWIORB/00 STWIORB Nienadowa.pdf
Przedmiar robót — 19 pozycji
| Lp. | Opis | J.m. | Ilość |
|---|---|---|---|
| P1/1 | Lp. Kod CPV Nr SST/ podst. wyceny Jedn. miary Ilość jedn. 1 2 3 5 6 I 1 DM 00.00.00 OBJAZDY I PRZEJAZDY, ROBOTY PORZĄDKOWE DM 00.00.00 1 DM 00.00.00 4 Wykonanie oznakowania objazdów, przejazdów wraz z projektem organizacji ruchu i uzgodnieniami kpl 1,00 2 DM 00.00.00 5 Utrzymanie objazdów, przejazdó | m2 | 946 |
| P1/ | Wyznaczenie trasy i punktów wysokościowych dróg w terenie podgórskim Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej /humusu/ Rozbiórki nawierzchni drogowych i chodników a X Rozebranie elementów betonowych z odwiezieniem poza teren budowy wraz z utylizacją. Elementy przepustów betonowych i żelbetowych wraz ze śc | m3 | 198 |
| P1/9 | m3 198,00 b X Wywiezienie gruzu z terenu rozbiórki przy mechanicznym załadowaniu i wyładowaniu samochodem samowyładowczym na plac składowy Wykonawcy -"Materiał Wykonawcy" . Pozyskanie miejsca składowania, koszty składowania i likwidacja składowiska oraz ewentualne koszty utylizacji ponosi Wykonawca. | t | 184 |
| P1/11 | m 184,00 11 D 01.02.04 08 Rozebranie nawierzchni z mieszanek mineralno - bitumicznych gr. Średnio 2 cm przez frezowanie -lokalne profilowanie m2 2250,00 a X Mechaniczne rozebranie nawierzchni z betonu asf. grub. średnio2 cm - lokalne profilowanie nawierzchni F =2250 m2 m2 2250,00 II 3 CPV 4511120D 0 | m2 | 1640 |
| P1/14 | CPV 45233120-6 ROBOTY DROGOWE Wykonanie wykopów w gruntach nieskalistych Wykonanie nasypów a X X Formowanie nasypów z gruntu kat. I-III pochodzącego z wykopu i rozbiórki podbudowy żwirowej na zjazdach V=1640 m3 m3 1640,00 b X X Zagęszczanie nasypów z gruntu spoistego - współczynnik zagęszczenia Js=1 | m3 | 96.0499999999999971578290569595992565155029296875 |
Pokazano 5 z 19 pozycji.
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, ogłoszenie, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Dróg Powiatowych w Przemyślu
- “Przebudowa DP Nr 2065R poprzez budowę chodnika w m. Przedmieście Dubieckie”
- 1“Przebudowa drogi powiatowej nr 2087R poprzez budowę chodnika w miejscowości Zalesie” 2“Przebudowa drogi powiatowej nr 2092R Aksmanice -Nowosiółki Dydyńskie poprzez budowę chodnika w m. Sierakośce”
- “Przebudowa mostu JNI 01003151 w m. Makowa”
- “Przebudowa drogi powiatowej Nr 2090R Gruszowa-Aksmanice i Nr 2078R Bircza-Huwniki-Granica Państwa; Nr 2093R Nowosiółki Dydyńskie-Paportno”
- “Przebudowa drogi powiatowej nr 2094R Fredropol-Hermanowice km 6+800-8+641,74”