WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-09-02

Przebudowa drogi leśnej Balnica nr inw. 242/542 (KM 0+010.30– 2+550)

NADLEŚNICTWO KOMAŃCZA

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00393063
Zamawiający
NADLEŚNICTWO KOMAŃCZA
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Balnica, pow. sanocki, woj. podkarpackie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
80 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-02
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-14

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ nr SA.270.1.3.2026 - 14.08.2026.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026_BZP 00393063_01.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12.zip
  • Przedmiar Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Przedmiar robót.pdf
  • Przedmiar Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 2 - kosztorys ofertowy.pdf
  • Projekt Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/opis techniczny PT.pdf
  • Projekt Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny.pdf
  • Projekt Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/PZT PAB.pdf
  • Projekt Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Załączniki do PB.pdf
  • STWiOR Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/STWiORB.pdf
  • Wzór umowy Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 10 - wzór umowy.pdf
  • Formularz Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 1 - formularz oferty.doc
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 11 - Karta gwarancyjna.docx
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/1.1.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2.1.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2.2.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2.3.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2.4.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2.5.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2.6.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2.7.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2.8.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3.1.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3.2.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/4.1.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/4.2.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/4.3.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/4.4.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.10.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.11.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.12.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.13.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.14.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.15.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.16.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.17.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.18.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.19.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.1.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.20.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.21.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.22.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.23.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.24.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.25.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.26.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.27.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.28.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.29.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.2.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.30.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.31.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.32.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.33.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.3.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.4.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.5.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.6.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.7.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.8.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/5.9.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/6.1.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/6.2.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/6.3.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/7.1.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/7.2.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/7.3.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/7.4.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/7.5.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/8.1.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/8.2.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 12 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/8.3.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 3 - oświadczenie o niepodleganiu wykl. i spełnianiu war. udz. (1).doc
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 4 - oświadczenie, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wyk..doc
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 5 - zobowiązanie do udostępnienia zasobów.doc
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 6 - wykaz robót budowlanych.doc
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 7 - wykaz osób skierowanych do real. zam..doc
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 8 - oświadczenie dot. grupy kapitałowej.doc
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 1 do nr 12/zał. nr 9 - oświadczenie o aktualności informacji (1).doc

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 80 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: NADLEŚNICTWO KOMAŃCZA