Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-14
Przebudowa drogi leśnej o nr inw. 220/599 na terenie leśnictwa Złomy
Nadleśnictwo Narol
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412564
- Zamawiający
- Nadleśnictwo Narol
- Główny kod CPV
- 45233140-2 — Roboty drogowe
- Miejsce wykonania robót
- Złomy
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ SA 270.1.5.2026 - Przebudowa drogi o nr inw. 220_599 w leśnictwie Złomy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki nr 1-11 do SWZ.rar
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - Dokumentacja projektowa.rar
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 20 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 11 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP