Postępowanie zakończone 2026-07-27
„Przebudowa drogi leśnej o nr inw 220/712”
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Baligród
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00336647
- Zamawiający
- Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Baligród
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 1 a - Kosztorys ofertowy.zip
- SWZ 10.07.2026 SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - Przebudowa drogi leśnej o nr inw 220 712.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja Projektowa.zip
- Inny Zalacznik nr 1 - Wzor formularza ofertowego.docx
- Inny Zalacznik nr 2-9 do SWZ.zip
- Przedmiar zał. nr 1 a - Kosztorys ofertowy/Kosztorys_ofertowy_220_712_popr.pdf
- Przedmiar zał. nr 1 a - Kosztorys ofertowy/Kosztorys_ofertowy_220_712_popr.xlsx
- Wzór umowy Załącznik nr 9 - Wzór umowy do 6 m-cy.docx
- Inny Zalacznik nr 2a - Wzor osw. wykl podmiot trzeci.docx
- Inny Zalacznik nr 2 - Wzor osw. wykl. wykonawca.docx
- Inny Zalacznik nr 3a - Wzor osw. war. udziału podmiot trzeci.docx
- Inny Zalacznik nr 3 - Wzor osw. war. udziału wykonawca.docx
- Inny Zalacznik nr 4 - Wzor osw. o akt. inf. z art. 125 ust. 1 PZP.docx
- Inny Zalacznik nr 5 - Wykaz osób.docx
- Inny Zalacznik nr 6 - Wykaz robot.docx
- Inny Zalacznik nr 7 - Zobow podmiotu trzeciego.docx
- Inny Zalacznik nr 8 - Wzor osw. gr. kapitał.docx
- Przedmiar Dokumentacja Projektowa/Dokumentacja Projektowa/Dokumentacja/Przedmiar_robót_220_712_popr.pdf
- Projekt Dokumentacja Projektowa/Dokumentacja Projektowa/Dokumentacja/Dokumentacja projektowa przebudowy drogi_poprawa.pdf
- STWiOR Dokumentacja Projektowa/Dokumentacja Projektowa/STWiOR/SPECYFIKACJA TECHNICZNA_KOŁONICE_JABŁONKI.pdf
- Inny Dokumentacja Projektowa/Dokumentacja Projektowa/Dokumentacja/1 SZKIC SYTUACYJNY.pdf
- Inny Dokumentacja Projektowa/Dokumentacja Projektowa/Dokumentacja/2 PRZEKROJE POPRZECZNE.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP